Redakcja wRealu24 potrzebuje wyostrzyć się w tematach międzynarodowych

Ewa Rzeuska komentuje Święto świec Chanukowych i oszczerstwa Putina ws. RP

…………………….
PB: Ws. krajowych Pani Rzeuska mówi znaną już prawdę o Jedwabnem, sprawstwie bankstersko-syjonistycznym II wojny i Holokaustu. Odgrzebuje po ptokach Bossa Gangsterów Holokozdu, Singera, jak i ministerialny bandytyzm Singera vel Macierewicza. Wszystko to ważne dla edukacji, więc może lepiej byłoby na jeden program poruszyć mniej ale głębiej i wolniej?
Konfuduje jednak Rzeuska państwa z globalną sitwą: Nasi towarzysze amerykańscy grabią nas razem z Żydami — USA jest w globalnej klice żydłackiej.
WSI było “ruskie” (korekta żydosowieckie) jak i patriotyczne, tj. nie godzące się na podpisanie lojalki służbom USraela i Izraela. Antek Singer powywalał patriotów, zostawił tych drugich.
Kondominium niemiecko-ruskie pod żydowskim zarządem — okazuje się że żydowsko żydowskie pod żydowskim zarządem, czyli kolonia żydłacka od początku “niepodległości” 100 lat temu.
Hitler nie chciał wymordować Żydów, wg Netanjahu — Prawda, na początku z syjonistami zaganiał ich do Palestyny, a gdy się opierali, syjo-hitlerowcy z globalnymi syjonistami, sługami banksterii, zdecydowali się na EndlösungNie wyłuskano dokumentów wśród ton zarekwirowanych przez Aliantów i ż-sowietów, że Hitler planował exterminację Żydów. Planował Umsiedlung do okupowanej Polski i Rosji, syjusie Netanjahu wiedzą jak było naprawdę. Bidotę wierną Torze w pozostawaniu w diasporze w zgodzie z gospodarzami-narodami, syjusie likwidowali jako bezużyteczną dla przyszłego Izraela. Zasymilowanych przesiedlali na miejsca autonomii na Wschodzie (np. k. Niska w lubelskiem) i likwidowali w obozach zagłady. Czy zlikwidowali 6 mln czy 0,6 mln — popełnili bratobójstwo, oni najlepiej wiedzą.
Celne słowa w min. 39:30: Efraim Zuroff, dyrektor Ośrodka Wiesenthala w Jerozolimie, mówi: “Największym koszmarem Żydów jest to, aby ludzkość nie odkryła, jaki jest wkład i rola Żydów w komunistycznej zbrodni ludobójstwa. Antysemityzm jest przykrywką mającą odwrócić uwagę od prawdy.”
Koszmar ogranicza się do komunizmu, bo syjohitlerowski koszmar ukryli, m.in. odwracając rolę ofiary z Polaków wyłącznie na Żydów, a następnie na Polaków-rzekomych sprawców.
……………..
Nt. zagraniczne Pani Rzeuska często plecie, host nie poprawia.
Chiny nie są nastawione na wojnę — poza wojną dynamiczną jest wiele in. form. Chiny są globalnym imperialistą gospodarczo-informatycznym:
– konsekwentna budowa banksterskiego Nowego Jedwabnego Szlaku dla NWO (Rzeuska nie widzi, że port Haifa jest tego częścią)
– od czasu przeniesienia produkcji globalnej do Chin przez żydobanksterię i zalewania świata towarem 1-razowego użydku
– globalne wprowadzanie banksterskiego 4G i 5G z Izraelem i ż-korporacjami “zachodnimi” (Ericsson jest własnością Huawei od kilku lat)
Także zbrodniczym imperialistą demograficznym:
– np. zalew Kanady “chińskimi” milionerami, wykupują wszystko co przedstawia wartość. Sieć subsydiowanych przez podatnika domów starców jest już ich, eutanazyjne bytowe warunki, bo jest co i komu kraść.
Na “Chiny” żydłactfo szykuje anty-tezę Indie — szybszy wzrost ludności i gospodarczy, wprowadzanie bezprzewodówy, bezgotówy, e-zamordyzmu… Współpraca Modi z mosiadem i Izraelem. Synteza — nowy żandarm świata (Chiny + Indie) w miejsce USraela?
Wywędrowaszy z Persji ok. IX w., przebierańcy dziś już skośnoocy siedzą w Chinach od grubo ponad tysiąca lat. Globalnie dziś jest 60 – 80 mln chińskich Żydów (Haka), w elitach handlowych i politycznych. Mafia “chińska” prześciga Koszer Nostra choćby liczbowo. Wg patriotów w bezpiece Kanady, potrzeba KILKU pokoleń, by odwrocić szkody gospodarczo-finansowo-społeczne popełnione przez “kitajską” mafię w Kanadzie. Co rok umierają tysiące Kanadyjczyków od dragów wciskanych przez tę mafię, setki u nas w prowincji Brytyjskiej Kolumbii. Do tego podróbkowe wyroby: tytoń, herbata, “leki”…
Kwestia przewagi broni ruskiej. Putin o tym mówi i straszy, a mocarstwo nie zdradza tajemnic wojskowych. USA i Chiny też mają broń hiper-soniczną, torsyjną i kto wie jaką — banksterskie technologie pod kontrolą banksterską 20 – 40 lat zanim wejdą na gojowskie szpalty. Wystarczy, że Rosja dzieli się tajnikami z Chinami i Turcją, oba “państwa” w globalnej klice żydłackiej. A nawet gdyby nie, to co za problem skopiować z uprowadzonego lub zakupionego egzemplarza (np. układ handlowy do paktu Ribbentrop – Mołotow, oba mocarstwa w kieszeni ówczesnej banksterii).
Impiczment Trumpa — Takaż szopka co wybiury “patrioty narodowca” Trampka: teza sorosowo-clintonowa + anty-teza lubawiczery-syjusie-korpo oliparchate = synteza panowania nad Amerykanami.
Putin jest w tejże drużynie, o czym świadczy bieżąca napaść na rzecz przebranych “Semitów” oraz aprobata 5G i Sztucznej Inteligencji mimo sprzeciwu narodu. Runęły deklaracje Rosji, obrończyni Syryjczyków, gdy wspólna akcja USraela, Izraela, UE, Turcji i Rosji obrabowała Syrię z pól naftowych i osadziła  tam ludobójczych koczowniczych Kurdów, spokrewnionych ze starożytnymi Żydami. Ruskie S-300 i 400 ani razu nie zestrzeliły izraelczyka, a niemal co dzień była okazja.
Rzeuska twierdzi, jakoby Kurdowie zostali sprzedani, opuszczeni mimo zasług. Koszerni Kurdowie w wojnie domowej w Syrii jako “umiarkowani” bandyci za szekle odcinali ludziom głowy. Praktyka z masakr Ormian, Greków i Asyryjczyków w banksterskiej rjewoljucji krypto-żyda Atatürka. Za to lokaj najlepszy żydłactfu w historii USA, Trump dal im państwo na polach naftowych Syrii, zwane przez koneserów Izrael 2.0 i ochrania wojskowo. Powiększajc Izrael 2.0 w kierunku granic Wielkiego Izraela, kurdyjskie aniołki zrobią jatkę ludom regionu jak aszkenaziści Palestyńczykom.
No ale pan Bartosiak 🙂 mówił, nawet na stronie Pentagonu było :)))
Rzeuska i host miotają się po państwach od A do Z  … wszystkie w ż-rodzince.  Stąd zdziwienie Turcją i jej rzekomą mocą w naszym regionie. Banksteria kocha pszywutcuf-psychopatów — są najłatwiej manewrowalni pod plan A, a jak nie to B. Amerykanie nas wyruchali — chyba stepowi :))
Atak atomowy z Kaliningradu na Polskę. — Jak osiedliliby się koledzy Putina znad Jordanu? A po co dostęp bandytom NATO do Polin, skoro już tam siedzą. Jak trza więcej, wlezą przez jewrounię. Polin weszło do UE i NATO, żeby się żyło lepiej żydłactfu np.  upychając szmelc F-35 i patrioty.
Żydłactfo “ruskie” strzela do tejże bramki co “zachodnie” wg żydłackiej “dialektyki”: teza zydłacka + antyteza żydłacka = synteza żydłacka. Vide gaz jamalski skraplany przez oliparchę w St. Petersburgu (nie w Bostonie!), dostarczany do Polin z fakturą oliparchy USraelskiego parę razy wyższą.
…….
Redakcja wRealu nie zrobiła dość dla edukacji narodu o atomie czy o 5G, początku końca Ludzkości. I mamy najwyższe w świecie napromieniowanie radiofalowe, qrevsko wysoką śmiertelność na raka, tajne umowy na żydłackie testy pełnej skali psychotroniką i bezprzewodówką, sprzężone z obowiązkowymi szczepieniami do wstrzykiwania nano- i neuro-pyłu. Ale patry-joci rzucą na tacę im więcej o menorach.
Edukacja o zagrożeniach egzystencjalnych Polaków zażegnana. Kto dobiera hosta i płaci za robienie kefiru menorami? Rzetelny program porównałby wydatki na chanukowy koncert i na obchody Bożego Narodzenia i Szczodrych Godów, a Bożicia za kilka dni przez ok. pół mln polskich prawosławnych.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/