Dyskusja na WPS ws. wypowiedzi Putina

grypa666  3 stycznia 2020 o 05:33 Kto tu na forum przeczytał rezolucję i jej projekt od deski do deski? „Zaczęła” rezolucję PiSiornia, bo za to jej płacą — 18 z Polin i 1 z bałtyków.

Projekt 17.9 br., a już następnego dnia tekst jewrounijnej rjezoljucji jeszcze bardziej pod żydłactfo. Nie mogli tak dużych zmian zrobić w 1 dobę. Końcowa wersja może czekała w bruxelkskiej jaczejce Bnai Brith, przygotowana przez tych samych pejsatych, co klaskali zza pleców Putina.
Na plus dla PiSiorów, wymienili czczenie pamięci Rotmistrza Pileckiego i podali litanię zbrodni masowych od obu reżimów, nie tylko Holokozd.
Końcowy tekst zredukował litanię do Holokozdu, dodał obowiązkowy hejt spicz. Podpisało go parę razy więcej rozmaitych parobków z 3 in. ugłupowań pałlamentałnych.
Flagą rezolucji był słuszny problem nierozliczonych zbrodni komunizmu (nie tylko żydosowieckich). Rezolucja wymienia reżim hitlerowski i sowiecki jak i niesprecyzowane reżimy totalitarne, pod co w swej opinii podpiąłem reżim bankstersko-syjonistyczny II wś. i współczesny USraelski, Izraelski i jewropejsaty 🙂

Myślę, że Putin nie zareagował równie histerycznie już we wrześniu z kombinacji nast. przyczyn:
– uzgodnienie stanowiska i retoryki z partnjorami 🙂
– kolejne czyszczenie pamięci publicznej z bankstersko-syjonistycznej odpowiedzialności za II wś. — skoro nie banksterski Hitler ani Stalin, to „na pewno” Polska… zapis o hejt spicz dekretyzuje knebel badawczy
– okres Świąt w grudniu lepszy do podjudzenia i rozgłosu w merdiach, zafajdanie gojom okresu świątecznego
– podniesienie poparcia Putina w kraju (Nota bene wg Dr Diany Wojtkowiak, FR ma technikę torsyjną do manipulacji opinią publiczną nie tylko u siebie; podobną techniką Rosja rozbroiła satelitarnie broń atomową USraelską wysiudaną z Niemiec do Polski)
– wyklarowanie sytuacji Polski pod pręgierzem 447 — Pompeo oznajmi w marcu br. czy bulimy ile trza
– wyklarowanie położenia wybiurczego Nietenjahu’a, toważysza Putinowi tak wielkiego, że nie użył S-300 ani -400 w Syrii przeciw izraelskim atakom, przy sporych stratach Syrii i Iranu, nigdy Rosji)
– wojenka baksterska (jak wojny bałkańskie) do przemeblowania regionu, albo wojna do pilnie potrzebnego resetu banksterskiego
– przełom na W. Izrael w Syrii.

Może szokować ostatni punkt, śledziłem dokumentując na moich bogach. W Polin panuje żenująca ignorancja, patrz np. tu od „antysemitki”:
https://piotrbein.net/2020/01/02/redakcja-wrealu24-potrzebuje-wyostrzyc-sie-w-tematach-miedzynarodowych/

Rosja przyzwoliła USA, Izraelowi, UE i Turcji obrabować Syrię z pól naftowych i osadzić tam ludobójczych Kurdów, spokrewnionych ze starożytnymi Żydami. Koszerni koczownicy (rzeczywiście nomadzi) Kurdowie w wojnie domowej w Syrii jako “umiarkowani” za szekle odcinali głowy, jak w zagładzie Ormian, Greków i Asyryjczyków w banksterskiej rjewoljucji krypto-żyda Atatürka. Za to lokaj najlepszy żydłactfu w historii USA, Trump dał im państwo na polach naftowych Syrii, zwane przez koneserów Izrael 2.0 i strzeże wojskiem. Powiększając Izrael 2.0 ku granicom Wielkiego Izraela, kurdyjskie aniołki zrobią jatkę ludom regionu jak aszkenaziści Palestyńczykom.

Czy były pytania do Putina na ten temat i jak odparł?

Wygląda mi Putin na członka globalnej kliki żydłackiej nie tylko z bież, napaści na Polaków jako agresorów II wś. i antysemitów. Każdy zweryfikuje na moich blogach, że od lat śledzę poczynania Rosji Putinowskiej, radowałem się, że jest iskierka nadziei dla Ludzkości. Potem czar prysł wobec Chin, a ostatnio Putin obnaża się w tejże drużynie, o czym świadczy bieżąca napaść na rzecz “Semitów” oraz aprobata ludobójczych 5G i Sztucznej Inteligencji mimo sprzeciwu Ludzkości i narodu rosyjskiego.

Co do pejsatych klakierów Putina, patrz min. 39:30 ww. „antysemitki”: Efraim Zuroff, dyrektor Ośrodka Wiesenthala w Jerozolimie, mówi: “Największym koszmarem Żydów jest to, aby ludzkość nie odkryła, jaki jest wkład i rola Żydów w komunistycznej zbrodni ludobójstwa. Antysemityzm jest przykrywką mającą odwrócić uwagę od prawdy.”
Koszmar ogranicza się do komunizmu, bo syjohitlerowski koszmar ukryli, m.in. odwracając rolę ofiary z Polaków wyłącznie na Żydów, a następnie na Polaków-rzekomych sprawców.

grypa666 2 stycznia 2020 o 18:52 Zamieściłem pomyłkowo pod innym wpisem, a miało być tu:

Coś jak list Jankowskiego w Aneksie powinien wyjść od grupy polskich patriotów, by reprezentować Polską Rację Stanu. Tylko czy się zgodzimy co do jego zawartości? Kto podjąłby się koordynacji i redakcji?

emjot  29 grudnia 2019 o 17:28  Reblogged this on forumemjot i skomentował(a): „W Putin miał powody skrytykować, a nawet zaatakować Polskę za jej bezmyślną i w rezultacie bardzo niebezpieczną dla Europy Środkowo-Wschodniej politykę w ramach UE i w odniesieniu do polityki USA i Izraela. Nie jest jednak adekwatną reakcja wobec Polski, jako inspiratora, a nawet głównego winowajcy wybuchu II wojny światowej oraz inspiratora rozbioru Czechosłowacji w rezultacie konferencji monachijskiej z września 1938.”
 • grypa666 2 stycznia 2020 o 22:47  To nie tak ważne propagandowo dla opinii światowej jak zarzut „antysemityzmu”. Ludziskom wisi, kto zaczął, kto skończył II wś., aby było co na stół postawić rodzinie.

  Dla przeciętnego ludu, rząd = naród, nie interesuje ich czy i dla jakiej obcej agentury jakiś rząd robi, a jeszcze mniej — robił kilka pokoleń temu.
  Natomiast wytresowano przeważającą większość gojów (i Żydów) do stawania na baczność na słowa „antysemityzm” i „Holokaust”, morda na kłódkę, potakiwać.
  Ironią jest tu, że reżim II RP nie był anty- tylko filosemicki i pro-syjonistyczny, co udokumentowałem pracami badawczymi, niezależnymi od żydłackiej tresury.
  Można debatować, czy Putin ma rację z Zaolziem czy nie — punkt widzenia widać z bieżących publikowanych opinii patriotycznych, zależy u Polaków od ideologii ws. Rosji sowieckiej i putinowskiej.
  Natomiast główny kop od Putina, podobno pod adresem tylko (nie)rządu w-szawskiego, odbije się czkawką Suwerenowi, tym większą, że styczny jest z netanjahu’owską i syjonistyczną w ogóle retoryką pod: Bisnis Holokozdu, umacniania W. Izraela, a w dalszej perspektywie — NWO.
  Ująłem to tak w https://piotrbein.net/2019/12/29/pisiory-nie-potrafia-odeprzec-konfabulacji-putina-o-historii-polski-ii-ws/
  „Ale bez przesady z “wyzwoleniem”. Zamienił żydosowiecki stryjek narodowy socjalizm na socjalizm globalnego komunizmu, który przepoczwarzył się pod banksterskim okiem w neo-marksizm tzw. kulturowy. Putin załamuje ręce nad niedoszłym (i niedorzecznym) “afrykańskim genocydem” milionów Żydów, ale nie nad przesiedleniem milionów Europejczyków w wyniku powojennej banksterskiej socjo-inżynierii Aliantów ze Stalinem. A co mówić o wysiedleniach Polaków przez hitlerowców!
  .
  Niemniej jednak Putin ma rację co do obecnie rządzących w Polin w porównaniu z sanacją: „To ich naśladowcy. Widać, jak niewiele się zmieniło i powinniśmy o tym pamiętać zwłaszcza w czasie tworzenia naszych Sił Zbrojnych.” Pierwej kupią wyspę Żydom niż sprowadzą do ojczyzny Polaków z b. ZSRR.
  .
  Niewiele się zmieniło, jako że to nie pro-syjonistyczni, pro-banksterscy lokaje typu PiS tępią Żydów, tylko nadal banksteria i syjoniści pociągają sznurkami, tępiąc gojów coraz bardziej wyrafinowanymi środkami. Wzmianka o zbrojeniu Rosji brzmi złowieszczo wobec tego — Wy z uma saszli, Władimir Władimirowicz? Jeśliś Słowianin i prawosławny, to ukarzesz Polaków za wrogi im, zdradziecki rząd w W-awie?
  .
  Ustami marionetek typu Putin, banksteria i syjoniści rozszerzają swą zuchwałą perfidię na cały świat, załgawszy i ukrywszy w narracjach o II wś., że:
  – wpółpracowali z III Rzeszą w terroryzowaniu mas żydowskich do emigracji do Palestyny
  – odmówili ratowania Żydów z Szoa
  – uczestniczyli w eksterminacji swoich (Judenraty, Judenpolizei, Sonderkommanda w obozach zagłady)
  – są współ-twórcami holokaustianizmu, “religii” uzasadniającej bezprawne roszczenia oraz zbrodnicze państwo w Palestynie
  – potrzebują antysemityzmu jak smaru, by osiągać swe cele w okupowanej Palestynie i globalnie.”

mgrabas  29 grudnia 2019 o 07:50  to co się stało jest tylko dowodem na to, że ta kukiełka światowego rządu, jak wszystkie inne kukiełki, jest już jawnie proizraelski

źle to wróży
najgorsze, że jest coraz gorzej
idą coraz cięższe czasy dla nas zwykłych ludzi żyjących w tym jednym globalnym więzieniu…

grypa666 3 stycznia 2020 o 05:36  Zgoda, częściowo dlatego, że ludziska pojęcia nie mają o prawdzie II wś., szczepionkach i 5G. Wszystkie te tematy skopane na WPS, niestety.
ssssssssss 30 grudnia 2019 o 14:58  Kundle są w każdej epoce nie tylko w XXI wieku bo kundle są ozdobą tego świata bo każdy kundel lubi dobre samochody , wille i konta w banku pełne pieniędzy to się sprzedaje jak dziwka jakby powiedział Terencjusz ” „Człowiekiem jestem; nic, co ludzkie, nie jest mi obce” …

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/