Od rzeczy prof. Korab-Karpowicz

On Wednesday, May 13, 2020, 4:07:51 AM PDT, Ventura Polo:
Najnowszy artykuł z Do Rzeczy w formie listu otwartego do ministra zdrowia i rządu RP:
PB: Pan Korab-Karpowicz dezinformuje. Dobrze chcąc, miejmy nadzieję. Jest odwrotnie: ok. 90% zmarłych na “Covida-19” nie miało przedtem schorzeń. Dobijają wentylatorami, po fałszywej diagnozie na “koronawirusa” i zapaść płuc od infekcji. Naprawdę zapaść wywołuje po-wirusowa infekcja bakteryjna (niektórzy twierdzą, że od 60 GHz z 5G, ale nie mają dowodów tylko spekulują). Ok. 80% pacjentów z SARS CoV-2 “leczonych” w ciężkim stanie umiera tak na Zachodzie. To było już  w “ukraince” w 2009 r. w zw. z bio-bronią H1N1, później w zw. z  bio-bronią SARS i MERS, poprzedników obecnych wersji z fiolek ludobójców. Boże pożałuj Polakom wentylatorów w Pandemii 2.0… Na to, wydaje się, żydłactfo podrychtowało zjadliwość śfirusa.
Nadaje pan zmyłę, za merdiami Bloomberga 99% of Those Who Died From Virus Had Other Illness, Italy Says i za “szwajcarską” rzekomą odkrywalnią oszustw propagandowych, która sama zmyliłaa że hej: Swiss Propaganda Review. Bloomberg to miliarder, kandydziorował na prezia USraela po to tylko, by oddać poparcie na rzecz innego żydłackiego kandydziora, podobnie jak pan w Polin kilka lat temu.
Niedawno był wysyp błędnych interpretacji raportu z badań post mortem 2003 osób zdiagnozowanych na Covid-19: Italian co-morbidity study of 2003 deaths of Covid-19 positive persons 17.3.2020Tylko 355 osób (17,7%) z 2003 zmarłych cierpiało na inne schorzenia przed zarażeniem się Covidem-19. Niegramotni publicyści alarmowali: Oszustwo! Prawie wszyscy byli seniorami i zmarli na inne choroby! Owszem, w obu grupach przeważali seniorzy, ale tylko niecałe 18% miało współistniejące schorzenia. Reszta, 82% zmarło na Covida-19 nie mając innych schorzeń. Naprawdę, zmarło 2003 osób na Covida-19, wśród nich 355 osób ze współistniejącymi, starszymi schorzeniami. 
Błędne cytowanie uśmierza naturalny odruch obronny ludności. “Dzięki” takim ludzie nie noszą maseczek i nie przestrzegają reguł utrzymania oddalenia, samo-kwarantanny i izolacji najbardziej zagrożonych. W efekcie głupcy medialni z głupcami “dysydentami” pomagają w globalistów zamiarze rozniesienia zarazy — podstawa skuteczności bio-broni — jeśli nie w Plan-demii 1.0, to w zapowiadanych “nawrotach”. Na pocieszenie panu Korab-Karpowiczowi, błędne info z włoskiego badania zamieścili dobrzechcący działacze i publikatorzy:
– James Corbett w min. 4:25 wywiadu dla WeAreChange.
– redaktor UK Column na ich portalu pisanym
– redakcja Off-Guardian za tymże fałszywym źródłem co Swiss Propaganda Review
– GłębokaŚwiadomość.pl pod hasłem Warto myśleć niezależnie i nie dać się zbiorowej panice :)))
– Justyna Socha w apelu o nieszczepienie się na śfirusa…

Wymienia pan ryzyko powikłań od szczepionek na śfirusa, ale nie wspomni o oszustwie z testami nań. Trzeba trąbić do rzeczy: testy na SARS CoV-2 są do de, zaplanowane w spisku. Naukowiec z wykształcenia, Prezydent Tanzanii pokazał niedawno, że plan-demiści znajdą co chcą w kozie, owocach, króliku i …oleju silnikowym: Tanzania testowała na SARS-Cov2 olej silnikowy, rośliny i zwierzęta — z różnym wynikiem, w tym pozytywny!

Wg Dr Diany Wojtkowiak, która na wylot zna technikę testowania i stosowała ją naukowo w laboratorium, test można wypracować z dużą precyzją na wyniki prawdziwe. Koncentracja produkcji zestawów i maszyn do “testowania” w łapskach żydofarmacji i lubawiczerskich Kushnerów gwarantuje wykonanie spisków plan-demicznych, będąc osnową całej tej ludobójczej ustawki. Jeśli olej silnikowy, kozę i królika można “zdiagnozować” dowolnie, to co mówić o napompowanych plandemicznych statystykach obliczonych na odurniający, paniczny strach dla wprowadzania terroru totalitarnego.
Druga zasadnicza zmyła “medycyny rockefellerowskiej”: narządami i komórkami organizmów żywych sterują tajemnicze prądy, a pola elektromagnetyczne wpływają na nie (tak ujemnie dla zdrowia i życia jak i dodatnio, zależnie od parametrów). Dr Wojtkowiak burzy to w apelu do (nie)rządu i doniesieniu do Prokuratury na szumowskich ludobójców:

REWELACJA na skalę światową — Dr Diana Wojtkowiak: Wielka psychoza koronowirusa a generowane przez sieć 5G pola torsyjne

Z innych rzeczy, nie używajmy terminologii lucyferiańskich spiskowców — odporność zbiorowa, a nie stadna!
Obserwuję od początku szopkę dezinfo z obu stron barykady plan-demicznej. Niestety rzekomo dobrzechcące wykształciuchy dokładają się do żydłackiej zmyły (a niektórzy może i robią dla plan-demistów na zlecenie): Test plan-demiczny w pełnej skali Polacy spełniają wzorowo.  Musimy być czujni, nic nie zakładać, uny mogą specjalnie nas kołować, bo mają bardzo poważne zamiary długoplanowe w zw. z obecną plandemią i obiecywanymi powrotami świrusa.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/