[dyskusja] REWELACJA na skalę światową — Dr Diana Wojtkowiak: Wielka psychoza koronowirusa a generowane przez sieć 5G pola torsyjne

On Tuesday, May 12, 2020, 5:05:32 AM PDT, Diana Wojtkowiak <[email protected]> wrote:

Dzień Dobry

Przesyłam dwa załączniki przesłane pocztą ślimaczą do rządu dotyczące gorącej ostatnio kwestii związku 5G z zarazą. Wiemy całkiem sporo i to z badań naukowych.
Miłej lektury przy kawie.
Pozdrowienia dla Wszystkich

Diana Wojtkowiak

====================================

Najważniejsze

  • Relacja aktywności koronawirusa do fal radiowych, w tym częstotliwości 5G są znane od ponad 10 lat, sponsorowane przez sprawców „pandemii” Covida-19 i globalnego wprowadzania 5G.
  • Wg obszernej literatury naukowej fale radiowe niezależnie stymulują dwie ścieżki sygnałowe w biokomórkach, powodując, że SARS-CoV zakaża je bardziej agresywnie i zjadliwie. Sygnał nośny telekomunikacji komórkowej modulowany cyfrowo lub przez modulację amplitudową częstotliwościami akustycznymi, wpływa na zakresy, na które sam sygnał nośny nie ma wpływu.
  • SARS-CoV, SARS-CoV-2 i potencjalni następcy przekraczają wymagania dla bio-broni. Obszar geograficzny lub wybrana osoba może być celem silnego pola fal radiowych w celu wywołania wysokiej zjadliwości wirusa, co powoduje wysoką śmiertelność u ludzi. Intensywność promieniowania fal radiowych determinuje agresywność wirusa.
  • Możemy wpływać farmakologicznie na procesy wywoływane przez wirusy, a także kontrolować wpływ fal radiowych. Wiele naturalnych substancji może stłumić agresywność SARS CoV-2.
  • Białko SARS-CoV zwiększa ekspresję inhibitora aktywatora, który powoduje zwłóknienie i skrzepy w małych naczyniach płucnych, co prowadzi do uszkodzenia płuc. Mikrokrzepnięcia mają prawdopodobnie kluczowe znaczenie w przypadku niewydolności oddechowej. Najwyraźniej nie mamy do czynienia z zapaleniem płuc, ale rozsianym wykrzepianiem wewnątrznaczyniowym (zakrzepica).
  • Dzięki ekspertyzie Dr Diany Wojtkowiak w dziedzinie pól torsyjnych  wiedza ta stanowi bazę naukową dla jej doniesienia do prokuratora generalnego przeciwko faszystowskiemu reżimowi za zmowę ws. zbrodni ludobójstwa. Ma ona 30 lat doświadczenia w teorii i praktyce w biologii molekularnej, medycynie, elektronice i zaawansowanej fizyce. Rzadka, wszechstronna cywilna naukowiec w polach torsyjnych, domenie zarezerwowana dla wojskowych i tajnych służb mocarstw światowych, Dr Wojtkowiak została wykluczona z przesłuchań Sejmu ppodczas procedowania megaustawy ws. 5G.

Piotr Bein, niezależny badacz ludobójstwa

i członek “Koalicji Polska Wolna od 5G”

 

…………………………….

PB: Profesjonalnie Dr Diana dalej walczy z głupotą decydentów i skorumpowanych naukowców takich jak prof. Szumowski.

Z tego co czytałem i słuchałem ze świata, jest to najlepsze dotąd uzasadnienie przyczynowości 5G w “pandemii”. Nikt nie tłumaczy tego jak Dr Wojtkowiak, nawet rzekomo najśmielsi lekarze i badacze. A koncepcja, teoria i dowody naukowe są wystarczające, by zburzyć narzuconą przez establiszment opowieść o sterowaniu organizmem żywym przez PEM w postaci przepływu prądów czy energii w każdej komórce życia na naszej Planecie.  Pole torsyjne nie jest energetyczne jak PEM; niesie informację a nie energię. Dr Wojtkowiak wykazała, że oddzielenie PEM ekranem nie eliminuje bio-skutków na preparat w laboratorium, natomiast ekranowanie pola torsyjnego z tegoż źródła promieniowania zapobiega takim bio-skutkom.
Członkowie “Polska Wolna od 5G” najlepiej zaznajomieni są w temacie, dzięki wysiłkom Dr Diany i jej publikatorów. Większość publiki, w tym działacze międzynarodowi przeciw 5G niewiele jeśli w ogóle coś z tego rozumieją, bo nie ma tłumaczeń.
Na nas spoczywa więc obowiązek przetłumaczenia dorobku Dr Diany. Zacząłem to w angielskim, lecz stan zdrowia i wzroku nie pozwalają kontynuować. Należy pilnie włączyć to zadanie do rozkładu działalności Koalicji przeciw 5G: znaleźć kompetentnych ochotników, wykonać tłumaczenia, skorygować, uzyskać autoryzację tłumaczeń przez Autorkę i rozpowszechnić na świat. To jest ważne, strategiczne zadanie, gdyż niewiedza pozwala globalistom zwodzić Ludzkość i coraz intensywniej realizować NWO.
.

Andrzej Szubert: Rzekome pokrywanie się infekcji świrusem z siecią 5G to… operacja CIA i podległych jej lokalnych służb. Podsyłano mi mapki rzekomo udowadniające tę zbieżność. Ale skoro dzięki podstępowi prezydenta Tanzanii wiemy, że „chorują” na koronaświrusa testowane rośliny, owoce, zwierzęta i olej samochodowy, tak więc testy są lipne i lipne są mapki wykazujące zbieżność 5G i koronaświrusa. Nie wiem, kto te mapki i fejki o zbieżności 5G i świrusa sporządza, ale wiem po co: po to, by niezależni i antysystemowi walczyli z 5G a nie z powszechnym zniewoleniem i narzuconym totalitaryzmem. To stara taktyka wojenna – skierować uwagę wroga na atrapy, niech walczy z nimi. A w tym czasie można go zaatakować od tyłu.

.

PB: Andrzej, Mapki zakażeń pokrywają się też z zanieczyszczeniem powietrza i  hałasem, a w Kitajlandzie — z rynkami żywej żywności 🙂 Mapek ci u nas dostatek; zbyt wielu doji plandemię dla popularności, oglądalności i monetyzacji. Oszustne testy na śfirusa wykrywają fałszywie pozytywnie jak i fałszywie negatywnie. W Tanzanii olej silnikowy dostał wg takiego “testu” diagnozę negatywną: brak SARS CoV-2.
Przyczynowość musi udowodnić mechanizm wywołania patologii —  jak w diagnostyce bio-skutków radiacji nuklearnej, chemii czy GMO. Uny panują nad wiedzą i manipulują nauką, rzucając kłody diagnostyce. Stąd ich gremia “naukowe” do ustawiania norm “bezpieczeństwa” ż-korporacyjnej “medycyny” i ryzykownych technologii jak bezprzewodówka i przemysł atomowy. Takież gremia użyli jako rzekome autorytety, na które powołują się w zmyłce plandemicznej.
Dr Wojtkowiak sprecyzowała mechanizm patologii “wirusowej” wskutek radiofal. Testy na śfirusa są celowo oszustne, ale to zupełnie inna kwestia. Komercyjny test PCR nie wykryje patogenu czy antyciała, jeśli objawy wywołał sztuczny czynnik, np. radiofale. Dr Wojtkowiak uprzednio potwierdziła, że można skonstruować test PCR precyzyjnie na dany patogen.
Bezprzewodówka osłabia immunologicznie i wywołuje objawy korona- i grypo-podobne, nakręcając spiralę oszustwa “testy diagnostycze”.  Nie potrzeba fizycznego wirusa. Wg nauki pól torsyjnych można “zarazić” zdalnie samą informacją genetyczną o patogenie i organizm reaguje, jakby walczył z prawdziwym zakażeniem, wytwarza antyciała. W przypadku wirusa, radiofale budzą go z latencji i wzmacniają: namnaża się i rozprzestrzenia intensywniej, o czym pisze Dr Wojtkowiak na podst. źródeł naukowych.
Podobnie z maseczkami. Fakt, że w Pandemii1.0 nie ma zakażonych kropelek i aerozoli w powietrzu, nie zwalnia z obywatelskiego obowiązku rzetelnego informowania o skuteczności maseczek; redukują ładunek infekcyjny emitowany przez zakażonego jak i pobierany przez niezakażonego (lub lekko zakażonego, bezproblemowo wyrabiającego sobie odporność; dodatek dużego ładunku, np. z kichnięcia osoby zakażonej w pobliżu, może nadwyrężyć zdolność immunologiczną i delikwent ciężko zachoruje zamiast lekko).
Azjaci mają najlepsze wyniki zwalczania epidemii dzięki kulturze noszenia maseczek. Społeczeństwo (nie stado, panie Korab-Karpowicz!)  uodparnia się zbiorowo, a zchorowania są lżejsze i łatwiejsze do opanowania. Nie wiadomo, co uny rzucą w Pandemii2.0. Społeczeństwo musi się chronić, gdyby była to bio-broń wirusowa.  Dlatego ta z nazwiskiem na “M” i jej kolega na “B” robią niedźwiedzią przysługę, oboje w blasku jupiterów rozplakatowani na ż-platformach, skąd za podobne inni wylatują na zbitą buzię.
Andrzej, chcąc chronić Ludzkość “od tyłu”, przegapiasz inne możliwości ataku. Uny stosują makiawelskie podchody i takoż musimy myśleć. Jest odwrotnie: uny próbują odwlec uwagę publiczną od zagrożeń techologią bezprzewodową. Jak wiesz, lemingi chcą szajsfonów na genitaliach i Wi-Fi w domu 24/7…
Walka z 5G toczy się przeciw zniewalaniu. Środki totalitarne narzucane plandemią wymagają bezprzewodówki. Dlatego tak się spieszyli i stąd dziwny zbieg ustawek plan-demicznych z tymi dla Big Telecomu. Zapowiedzi wstrzykiwalnego czipa w scypionkach itp. mogą być zmyłką; zaawansowany B+R jest blisko osiągnięcia nano-struktur rozpraszanych w otoczeniu (żywność, woda, powietrze, odzież)  do musowego masowego pobierania. Struktury te budują cyborg-neuronowe układy z mózgu i ciele, które zastąpią szajsfona i zrealizują totalną kontrolę emocji, działań, zachowań i myślenia człowieka przez Sztuczną Inteligencję, począwszy od systemu 5G, dość prymitywnego pod tym względem.
Obecna plan-demia była od dawna skrupulatnie planowana na przyzwyczajanie gojów do totalitarnych reguł i poddania się zupełnemu zniewoleniu. Np. pracowali już podczas plan-demii H1N1 w 2009 nad nano-neuro strukturami (naczelny naukowiec NASA na konferencji DARPA ok. 2005), a publice nadawali o prymitywnych czipach jak dla koni i psów.
Obecne środki to pikuś — drakońsko i technicznie — wobec nadchodzących w kolejnych “pandemiach”. Anglojęzyczni, czytajcie wydział Globalist agenda, skąd najważniejsze przenoszę co najmniej z polskim tytułem do alrmów na blogu Grypa666. Chucpa stulecia dopiero się zaczyna…
.
Andrzej Szubert: 
.
PB: Andrzej, to wiemy.  Agenturalna propaganda typu Steele i Fulford oraz oszołomy w ruchu przeciw 5G psują robotę zasadniczą: protest przeciw ekspansji bezprzewodówki, która już przed 5G była/jest bardzo poważnym zagrożeniem zdrowia publicznego. Czytałeś rusko-ukraińskie podsumowanie badań sprzed ok. 20 lat?
A czy skomentujesz pismo Dr Wojtkowiak? Pisałem, że mapki nie są wymierne (korelacja przez przypadek), liczy się mechanizm komórkowy działania danego czynnika. naturalnego, czy sztucznego.
.

Andrzej Szubert: Piotrek, piszesz – to wiemy. Niestety nie wszyscy, bo wielu bojowników anty5g nadal się na tamtych agentów i dezinformatorów powołuje.
Nie skomentuję pisma dr Wojtkowiak, bo nie czytałem i nie zamierzam tego robić. A wiesz dlaczego?

Pod hasłem walki z “ludobójczym” 5G nie wyprowadzicie wielkich tłumów na ulice. Ogromna większość Polaków słysząc o “ludobójczym” 5G stuka się palcem w czoło. Zresztą ogromna większość jest zniewolona srajtfonami i chce szybszego internetu. Tak więc możecie nawoływać, apelowaćmało kto Was poprze,  a okupant i tak 5G zainstaluje. W Dojczlandii jest identycznie – są setki stron, blogów i kanałów yt
nawołujących do walki z 5G – i to już od lat. I co? I nic. Nie udało się im zorganizować ani jednej zauważalnej demonstracji. Bo i oni przez ogromną większość uważani są za nieszkodlliwych świrów. I ta większość chce 5G.

Natomiast hasło obrony wolności, praw konstytucyjnych, praw ludzkich i obywatelskich w Dojczlandi chwyciło.  Pisałem o tym, sam to linkowałeś. I choć biorą udział w tych protestach także bojownicy anty5g, ale oni stanowią margines i podczepiają się jedynie pod protesty przeciwko totalitaryzmowi. Widziałem takiego i u nas w Pforzheimie. I wiesz co – prestytutka z lokalnej gadzinówki wyłowiła go z tłumu, pogadała z nim, cyknęła mu zdjęcie i napisała o nim w zeitungu w kontekście naszego protestu, zaznaczając właśnie to, że protestujący wierzą w bzdurne “teorie spiskowe”.

Jeśli tylko Niemcy nie odpuszczą, a protety będą narastać, rządcy Dojczlandii, przyparci do muru, będą musieli ustąpić. A wtedy, na fali zwycięstwa, wymusić można od nich i zakaz wprowadzania obowiązkowych szczepień (to jest druga po wolności sprawa poruszana podczas protestów), ale i zbadanie przez niezależnych naukowców wpływu 5G na zdrowie – pod kontrolą społeczną. Natomiast nawołując tylko do protestów przeciwko 5G nigdy by do tak masowych demonstracji nie doszło. A wtedy ich instalacja byłaby pewna.

Dlatego ignoruję teraz całkowicie walkę z 5G, bo tym hasłem nie wyciągnie się tłumów na ulice. Natomiast na hasło obrony wolności poruszyło się już dziesiątki tysięcy Niemców w wielu miastach. I to jest to, co mnie obecnie zajmuje. A nie walka na straconej i prawie pustej barykadzie.

I jeszcze słówko odnośnie domniemanych ludobójczych właściwości 5G. Ciekawi mnie, jak chronić będą żydobanksterzy ich niższy i najniższy personel trzymający za pysk gojów. No bo ktoś musi pracować w ministerstwach, urzędach miejskich i gminnych i w bankach. Potrzebna jest też policja i służby. Jeśli 5G jest tak ludobójcze, to banksterzy wybiją własnych poganiaczy gojów. A sami Rotszyldzi i Rockefellerzy nie wyjdą z pałkami na ulice, by gojów pilnować. Tak więc z tym “ludobójczym” 5G coś mi jednak nie do końca pasuje…

.
Andrzej Szubert: Przypadek Szwajcarii najlepiej obrazuje całkowity brak związku 5G z koronaświrusem. Liczba ludności Szwajcaria  wynosi nieco ponad 8,6 miliona mieszkańców, dostęp do technologii 5G ma 90 % mieszkańców, w miastach i na prowincji. W zw. z głoszonymi apokaliptycznymi wizjami, że to 5G wywołuje chorobę zwalaną na świrusa, z ciężkimi powikłaniami płuc włącznie, 90 % Szwajcarów musiałoby być chorymi, a wielu ciężko chorymi na świrusa. A tymczasem na dzień wczorajszy, 8:00 rano, na 8,6 milionów mieszkańców, przy dostępie 90 % z nich do 5G oficjalnie potwierdzonych infekcji było w Szwajcarii 30 463. Zgonów 1589.Jak na ludobójcze 5G – śmiesznie mało…
.

PB: Andrzej, Dr Diana pisze do decydętuf od plandemii i 100-krotnego roznormowania dla Big Telecomu. SS-syny wiedzą doskonale, że szkodzą. (P)oSSły i SSenatory wyznali to reporterom podczas procedowania ustawki 5G, szumowina prof. med. Szumowski też wie.

Najpierw pisałeś, że radiofale nie szkodzą, a teraz że bla bla bla. Do odurniania publiki przyczyniasz się jak suszpofcy, tyle że za darmo. Negujesz cel i wyśmiewasz kampanie 5G oparte na tysiącach publikacji niezależnych. Nie będzie lepszych nawet gdybyśmy rozliczyli plandemistów, bo trzeba podejść z pól torsyjnych, a nawet niezależni pojęcia o tym nie mają.
Trzeba piętnować oszołomstwo i agenturę, ale bez dzielenia.  Errare humanum est a aktywizm w słusznej sprawie jest potrzebny.
Ostatnio zepsułeś swój blog trywializacją 5G i maseczek — najlepszego powszechnego środka obrony zbiorowej w epidemiach. Robisz pośrednio dla unych, a innym wytykasz. W bzdury wierzą też anty-plandemiści i spoko to akceptujesz, np. dezinfo o maseczkach. Na pacyfikację protestów  uny puszczą zabijakę w Pandemii 2.0, żeby pokazać, że demonstranci to teoretycy spiskowi jakoby wirus nie istniał. W aktywizmie zawsze znajdą się nadgorliwi i ignoranci; agentura wyłowi takiego do prasowego wywiadu… Ty zaś wyławiasz do ośmieszania opinie, których tła okazuje się nie czytasz.
W tej chwili nic nie udowodnimy bez dostępu do prawidłowych testów diagnostycznych ani expertyzy. Przypuszczam, że Dr Diana wzięła szumowińskiego “na słowo” (przekłamane). Słusznie zarzuciła ludobójstwo, bo przepchał ustawkę dla 5G, a z badań wpływu radiofal na SARSa wnioski są jasne (dla tych co czytali załącznik Dr Diany). Ludobójstwem jest udział w spisku lub planowanie z takim zamiarem wykonanym czy potencjalnym, np. do realizacji w Pandemii 2.0. Zobacz definicję ludobójstwa — jak najbardziej podchodzi pod nią bezprzewodówka w tym 5G, o szerokim szkodliwym zasięgu i nie potrzeba ani jednego trupa, aby ją spełnić.
Myślisz że uny wpuszczą Szwajcarów w koronę? Wyszłoby na jaw przy najwyższym w świecie pokryciu 5G i dobrym tam aktywizmie. Ponadto, są radiofalowe techniki od dawna stosowane z takimże efektem co bezprzewodówka masztowa — ambasady USA w Moskwie i ZSRR w Havanie, Hutu kontra Tutsi, najazd USraela na Irak 2003, Majdan, Wiosna Arabska, Sorosa zalew jewropy. Na miejscu unych w Plandemii1.0 ośmieszyłbym opozycję 5G, a w Plandemii2.0 rzucił wirusa-zabijakę i jednocześnie sygnały dla bio-broni wirusowej przez 5G. Gdyby ktoś próbował udowodnić spisek, to działać już będą ukazy totalitarne.
Szwajcarskie “dane” są tyleż warte co wszystkie inne z “Covida-19”, bo testy są wiemy jakie, sygnały radiofalowe można w 5G zróżnicować na kraj, miasto, budynek czy indywidualnego odbiorcę. Zakładasz, że 5G jest technologią cywilną a nie wojskową unych do totalnej kontroli ludności w drodze do NWO. Mogą każdemu zaserwować pole torsyjne osobiście przez kompa, a możliwości poprzez Wi-Fi w mieszkaniu mają tak szerokie jak z anten ulicznych. Modulacją sygnału podstawowego można nałożyć każdą częstotliwość do wartości znamionowej nadajnika. Tzn. info torsyjne większości patogenów.
Tysiące Niemców to za mało, potrzeba milionów, a miliardów na świecie. Nie ma szans, kiedy ludzie sami się kneblują nt. 5G, żeby nie zagrozić celowi rzekomo wyższemu, a czy za główne narzędzie uważają 5G czy szczepionki i ukazy, to kwestia opinii. Nikt wobec tego planów unych nie zatrzyma. Bo gdy 5G i Sztuczna Inteligencja wejdą do powszechnego użytku, będzie już za późno. Wejść musi, bo tak jest w specyfikacjach “obronnych” NATO. A skoro tak, to demonstracje na nic. Więc w Twym stylu pytam: po co podniecać się manifami w Niemczech i ich brakiem w Polin? Agentura przechwyci je i skorumpuje. W Michigan zrobili to od razu. Dobrze życzę Niemcom, ale jeśli nie wyjdzie im, to przeproszą się z anty5G? Ileś tysięcy dowie się z opóźnieniem, bo Szuberty olali i ośmieszyli opracowania naukowe na tę unikalną okazję.
Ad ostatni akapit: Gdybyś czytał załączniki, znałbyś odpowiedź. W 2009 Niemcy odkryli, że są 2 typy scypionek: jedna dla Merkelowych lokajów banksterskich, służb medycznych i mundurowych, a druga dla szeregowych gojów. To nie unych zmartwienie, że pielęgniarka czy policjant zachoruje na śfirusa i dobije go wentylator. Tani środek na wzmocnienie paniki gojów, którzy na wyścigi pchają się do mundurowych wobec ogólnego zubożenia.  Zobacz jak zapisują się w USraelu do armii brunatnych koszul szpicli kontaktów śfirusowych.
.
Andrzej Szubert: Piotr, już od lat twierdzę, że pisanie czegokolwiek do marionetek okupanta to strata czasu. Podsunąłem nawet kiedyś pomysł, że jeśli już ktoś koniecznie chce to zrobić, niech pismo wyśle im na dwustronnym papierze ściernym – wtedy adresaci nie będą mogli sobie nim podetrzeć tyłków. Owszem, miałoby takie pisanie sens, gdyby nadawca miał możliwość wyprowadzenia setek tysięcy, a jeszcze lepiej milionów na ulice, by na okupancie wymusić ustępstwa. Jeśli takiej możliwości nie ma, pisanie do nich i czytanie tych pism to strata czasu.
Nigdy ani razu nie pisałem, że radiofale nie szkodzą. Wręcz przeciwnie. Tyle że nie uważam ich za broń ludobójczą – a to jest ogromna różnica. Nawet w ostatnim wpisie zaznaczyłem, że szkodliwe były instalacje 2G, 3G i 4G. Wcześniej nawet nagłaśniałem protesty przeciwko 5G – choćby ten w Bytomiu w ub. roku. Ale gdy na agenturalnej “niezależnej” (od prawdy) usłyszałem bełkot Paweli, odciąłem się od ruchu anty5G.
Po prostu nie chcę, by mnie stawiano w jednym szeregu ze osobami jak ona. W mojej ocenie jest megalomanką, mitomanką, psychotyczką i po prostu świrem. I to był powód, dla którego odciąłem się od ruchu anty5G – z takimi świrami nie chcę mieć nic wspólnego.
Na tym kończę tę dyskusję o 5G z Tobą. Już tyle prowadziliśmy ich w przeszłości. Wierz w co chcesz, ale w towarzystwie świrów mnie nie uświadczysz.
.
PB: Andrzej, No to zwracam honor, medali nie będzie za bzdury ostatnio na Twym blogu 🙁  Co Ci bełkocze u Dr Paweli? Zarzut poważny – uzasadnij.
Pisanie do waac ma takież efekty jak manify tysięcy zamiast milionów, a jednak jedni i drudzy próbują. Świrów ci u was” dostatek, w tym dr “M” bełkocząca bzdety co publika w panice desperacko połknie. To nie powód, żeby dzielić na rękę unym.
Pokaż jak zwołać miliony na ulice, daj światu przykład. Skoro większość nie rozumie szkodliwości zdrowotnej i wolnościowej szajsfonów i bezprzewodówki, łudzisz się z tymi milionami, ale życzę jak najlepiej, bo to w interesie Ludzkości.
.

Hanna Kazahari: Witam, Chcę przypomnieć wszystkim, że już od dawna Poseł Robert Majka i Jarosław Sachajko walczyli o zapoznanie wszystkich z raportem naukowców ws. szkodliwości 5G. Tutaj wykład prof. Henryka Banachasą też inne relacje z sejmu dotyczące niesamowitej szkodliwości 5G.

Związek 5G z koronawirusem jest prosty – 5G powoduje zmiany fizycznych własciwości tlenu, hemoglobina nie moze wiązać takiego tlenu, więc jest niedotlenienie organizmu, problemy z oddychaniem wyglądające jak choroba, a wirusa się nie diagnozuje tylko zgaduje.
Tutaj podaję link do strony producenta 5G z częstotliwościami 60GHz i
opis jak to działa na tlen.  Tak więc nie ma wirusa, ale jest choroba – jest to choroba mikrofalowa.
.

PB: Pani Hanno, Dopiero co Dr Diana Wojtkowiak wyjaśniła, moim skromnym zdaniem najlepiej w świecie:

Reszta jest bzdeczeniem, dyskredytującym ruch przeciw 5G. Bajdurzy Pani bez pojęcia, jak przedtem o QAnonie, patriotycznym Trampku itp. propagandę żydosuszp.
Gdzie jest dowód, że 60 GHz wywołuje unikalny objaw ciężkich przypadków Covida-19 (skan CT z charakterystycznymi “kawałkami matowego szkła”) i że takie napromieniowanie działało na pacjenta? Szukam wzdłuż i wszerz i nikt nie wie, a każdy domorosły nadgorlowiec nadaje.
Kolportuje Pani ageturalną propagandę, nie ważne czy świadomie czy nie. Skromności i rozsądku, pliz! Robi Pani ogromne szkody w świadomości Polaków.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

14 comments

Comments are closed.