Test plan-demiczny w pełnej skali Polacy spełniają wzorowo

PB: Jeszcze jedno, zauważyłem właśnie. Petycja zlicza lemingów chętnych do podpisywania petycyj czekając na Godota.

Andrzej Szubert: Piotr, z tym wyciekiem z dojczlandskiego MSW to jest tak – informacja poszła już w świat i wywołała burzę: Ale reżimowe mendia autora raportu już przedstawiają jako “osobę niezrównoważoną psychicznie” i “wyznawcę teorii spiskowych”. Niemniej napięcie jest ogromne. Ciekawi mnie, co z tego wyniknie.

PB: Pani Otylko. Zaaresztowali na pokaz i postrach wg instrukcji od agend banksterii, która wszystkim steruje wg od lat ułożonego planu z opcjami A, B, C… wszystko konsekwentnie ku NWO: Judeocentrycy i masowe zbrodnie

Identycznie, bo na bezprawne polecenie odgórne i z zewnątrz, zareagowali policmajstry w dojczlandii, Niemcy to olali i moralnie wygrywają. Andrzej Szubert zrobił niezłą analizę i porównał egoistyczne  “protesty” przedsiębiorców (przywódca nieudolny i spod niewiadomej gwiazdy) w Polin i Niemczech (Szubert w uznaniu używa tej nazwy zamiast pogardliwie “dojczlandia”): Polska i Dojczlandia w dobie paniki fałszywej pandemii – maj 2020 – porównanie      Aneks do poprzedniego wpisu – Polsko, obudź się…
Ludzie ze służb Niemiec nie boją się protestować z urzędu u Mierkielowej ani publikować – a w parszywym Polin? Nagabujecie do podpisywania USraelskiei petycji, która nie uznaje obcych podpisów, bo dotyczy sprawy wewn. USA. Możecie wystosować noty do jakiejś Mosbachorowej we W-wszawie… WYCIEK NIEMIECKIEGO MSW (DNI ŚFIRUSA 2)
Gdyby wyszły miliony Polaków, jednocześnie z miliardami z in. narodów świata, to szybko by się ta szopka skończyła i do pierdla trafiliby żydłackie sługusy i szabas-gnoje. Są to prymitywne i nieudolne próby zastraszenia większości i niestety działa to w Polsce moralnie złamanej, odurnionej i wykastrowanej patriotycznie.
Z “wirusem” to był/jest bardzo kompleksowy, drobiazgowo od co najmniej 20 lat planowany, skoordynowany globalnie i bezbłędnie przeprowadzony test w pełnej skali, by zebrać dane o resortowym i masowym zachowaniu i reakcjach społecznych celem maksymalizacji efektów “nawrotów pandemii”, zapowiadanych przez super-agentów wykonawczych banksterii —  Gatesy, Clintony, dry Fauci, obecni rządzący itp. żydłactfo.
Skąd zajawka o Blackwater we W-szawie i jakie są dowody? Jakie info mają Kornat i jakiś Zdzisław (mam nadzieję że nie sklerotyk Jankowski). Widziałem tylko niedawny filmik znanego mi od 2009 alarmisty i przesadzisty Mizi (Jack Caleib czyli Bielak). W obecnej sytuacji nie potrzeba aż takiego sraszaka, lemingi w Polin same idą na rzeź scypionkowo-szajsfonowo-czipową. Blackwater już się tak nie nazywa; przemianowali się na Xe Services w 2009 i na Academi w 2011. Polacy mogliby se z takimi bandziorami poradzić jak Irakijczycy w 2003 — złapali kilku, usmażyli żywcem i wywiesili na moście w Faludży na przestrogę żydłactfu i ich odurnionym wojakom i najemnikom gojowskim z USraela i Brytanii.
Toteż może Pani przekazać swoim informatorom, żeby nie robili dla żydłactfa, czym jest,
– naganianie do petycji zamiast czynu zbiorowego na ulicach wszystkich miast
– rozpuszczanie srasznych srachów jak ten o Blackwater od Miziaka, którego celem był i jest zarobek na użytecznie klikających durniach.
Te 8 mln dzieci to z agenturalnej propagandy QAnon? 🙂
Na pewno nie będę brał info z Pani źródeł. Pracę domową odrobiłem: [updates] NCoV ypou don’tfind in MSM. Buttar zblamował się wystąpieniami z pseudo-naukową schizofreniczną idiotką, która odstręcza noszenie maseczek. Wg niej maseczka przeszkadza w rzekomo obronnym wydychaniu wirusa, podczas gdy wirus namnaża się wewnątrz organizmu i wydychanie nie robi różnicy. Z drugiej strony wg niej nie ma wirusów i nie działają tak jak twierdzi główny ściek. Więc co zarażeni wydychają? :)))
Maseczki wypróbowano w Azji od dawna, są skuteczne na prawdziwą zarazę. Może Buttar z koleżanką to agenci zadaniowi: oduczyć gojów skutecznej samoobrony przed rzeczywistym zjadliwym wirusem w pandemicznym nawrocie? Czemu ona robiła w niemoralnych badaniach nad doskonaleniem wirusa-zabijaki? Oboje produkują się na pejsbóku żydłaka Zuckeberga, super-agenta banksterii i służb USraela i Izraela oraz na JewTubie. Za błachsze wypowiedzi z obu tych platform dla gojów lecą głowy polit-niepoprawnych właścicieli kont nadających podobne.
Buttar mówi o 5G i bezprzewodówce jako przyczynie Covida-19. Czemu wcześniej nie występował przeciw bezprzewodówce? To nie pola elektromagnetyczne, tylko towarzyszące pola torsyjne:
– osłabiają immunologicznie,
– wywołują objawy grypo- i korona-podobne (ale nie zapaść płuc z unikalnym dla SARS CoV-2  skanem CT pokazującym jakby kawałki matowego szkła, zapaśś przypisywana promieniowaniu 60 GHz przez pseudo-nałókofcuf i debilnych działaczy anty-5G ),
– zarażają komórki w organizmie człowieka,
– wybudzają wirusy z latencji,
– pomagają wirusom agresywnie rozprzestrzeniać się w organizmie.
Wstawiam świeże info na ten temat od Dr Diany Wojkowiak, naukowca z prawdziwego zdarzenia, w medycynie, biologii komórkowej, elektronice, fizyce kwantowej i polach torsyjnych. Zamiast swej szmiry, może Pani rozprowadzać Rodakom z bloga PiotrBein czy gdzie tam jeszcze ktoś zrozumiał i opublikował: REWELACJA na skalę światową — Dr Diana Wojtkowiak: Wielka psychoza koronowirusa a generowane przez sieć 5G pola torsyjne
Otylia Zigman: Wyszli w ten sposób na ulicę pokojowo jak pan zaleca i ich pozwijali gdyż są tam też wynajęci z “Black Water”, takie otrzymałam informacje.  To co jest mi wiadomo od 25 lat o budowniczych królestwa żydowskiego na tej planecie, to mogą nieco zwolnić swoją zbrodniczą działalność o 1 rok o 2 lata, ale nigdy się nie cofną, wpierw Polskę czy świat podpalą niżli zrezygnują z tego co już mają w swoich pazurach. Tak sobie pomyśleli i tak zaplanowali i bezwzględnie wykonują. To nie są ludzie, jest ich z rodzinami 34mil. Używają 8 milionów dzieci rocznie do swoich przestępczych orgii. O tym, że taki czas totalitarny nadchodzi, jakiego jeszcze nigdy na świecie nie było, wiedziałam od momentu rozwalenia wierz w NY. Co z tego jak 80% zombi do dzisiaj nic nie wie, a teraz 55% wyraża zgodę na szczepionki w USA!!!!!!
W czasie protestów w Warszawie, nie była to policja polska ( w furażerkach), przejęła ją prywatna firma z USA -BLACKWATER, podobna działa prywatna firma z USA na Ukrainie w Donbasie. Publikuje Pan Krzysztof K.   Zdzisław
Pozatym panie Piotrze wszystko działa i zarządzane jest globalnie, proszę posłuchać co
PB: Dość qżva petycji, klawiaturowe lemingi!  Trza pokojowo wyjść na ulice milionami we wszystkich miastach! Co za debil zaleca amerykańską petycję Polakom? Tylko podpisy Amerykanów liczą się w USraelu. Co za ofiary mentalne jeszcze publikują na JewTubie, żydłackiej platformie tych samych, co zgotowali Plandemię!!!
Otylia Zigman: PONIŻEJ JEST PETYCJA PRZECIWKO SZCZEPIENIOM, WSZYSCY PODPISUJEMY.  >TO NIE MOŻE SIĘ WYDARZYĆ!!
From: magda kolodziej
Sent: Monday, May 11, 2020, 12:15:36 PM CDT
Subject: Re: STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW W PRZECIWKO “KATOLICKIEMU RZĄDOWI” OSZUSTÓW !
Pani Otyliio! Jak ma pani ochote to prosze wyslac ludziom oraz dac post na social media ponizszy link, a moje slowa mozna zmienic:
Zostało 4 dni na podpisanie petycji. Każdy musi zweryfikować podpis na e-mailu, w przeciwnym razie się nie liczy. […] 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/