Andrzej Szubert i Piotr Bein ws. Hanny Kazahari i jej uwielbienia do Trampka ultrasyjonisty

PB: Pani Hanno, Nikt nie wysłał mi mejla od Pani, dołączyłem rzeczowo do krytyki przez Andrzeja Szuberta, znając Pani promocje hiper-syjonisty Trampka, podczas gdy zaklina się Pani na anty-syjonistkę.
Publicysta traci prywatność, będzie Pani krytykowana, a e-dyskusje będą kopiowane dw. Pani wg netykiety otwartości i szansy na Pani ripostę. Pani nienawistny odruch nie jest cywilizowany: nie obraziłem Pani, epitety dotyczą konsumentów Pani dezinformacji. Na razie to Pani obraża. Jeśli się mylę, proszę uzasadnić.
 Friday, June 12, 2020, 1:45:12 AM PDT, Hanna Kazahari: 
Wszem i wobec wyrażam życzenie, aby nie pisali do mnie żadnych maili ludzie chorzy – z przerostem EGO tacy jak beinek i krutyas — wielokrotnie już pisałam, że nie życzę sobie chamstwa, arogancji, pyszałkowatości, tchórzostwa, obrażania mnie i bełkotu za każdym razem. Nie wiem kto wysłał mój email to takiego nadętego typa jak Piotr Bein. Proszę mnie nie umieszczać na żadnych tego typu łańcuszkach.
.
PB: Przykładem “strategicznej nacjonalizacji” jest wyciąganie za uszy, na koszt podatnika, niby  bankrutującego Boeinga, który zawalił model 737 MAX w setkach egzemplarzy. Po paru katastrofach, nawet USraelska agencja bezpieczeństwa lotniczego FAA musiała cofnąć glejt dla 737 MAX. 

Boeing 737 MAX grounded aircraft near Boeing Field, April 2019.jpg
Odrzucone przez kontrahentów wskutek poważnej usterki technicznej samolotu, zaparkowane 737 MAX k. zakładów Boeinga w Seattle, stan Waszyngton.
Na zjudaizowanym rynku żydłaka ratują subsydia wymuszone na podatniku. Wykorzystali covida na pretekst spadku popytu na samoloty. Dobre samoloty idą taniej w takiej okazji, a jak nie, to zejdą gdy popyt podskoczy po plandemii. Firma musi mieć takie rezerwy, by przetrzymać kryzys; jeśli nie potrafi, to wypada z rynku. Nieprawdopodobne, aby drugi w świecie producent żbrojeniowy, Boeing zbankrutował na produkcji cywilnej.
Przed plandemią w USraelu, egzekutywy złodziejskch firm w USraelu “porezygnowały”, zbierając wyższe odprawy niż dostaliby od “znacjonalizowanego” przemysłu — dowód, że była to plandemia i głównym celem było… Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o …żydłactfo.
Mantra plandemiczna trąbiła o nieszkodzeniu gospodarce, lecz strategia zaprzeczała temu, paraliżując ją blokadami. “Strategię”, przedtem nie stosowaną, wytrzepały ze skorumpowanych gaci ośrodki “badawcze” establiżmentu. Sfingowały katastrofalne scenariusze oszustnymi symulacjami i wydumały autorytarne “płaszczenie krzywej” zamiast pozwolić wirusowi rozchodzić się i uodparniać ludność; toteż w kolejnych etapach plandemii tym łatwiej będzie siać bio-broń SARS i naganiać gojów pod igłę. Za to czarnym małpom wolno skakać w sorosowskiej rjewoljucyji, bez dystansu i maseczek, wywracając USA.
Pod fałszywy scenariusz ochrony szpitali kosztem gospodarki i wolności, uny dorobili:
– ww. zamierzone braki w zaopatrzeniu w odzież ochronną
– wyolbrzymienia i kreacja paniki przez ż-media
– testy celowo najpierw nieosiągalne, w końcu okazało się lipne, żeby można było arbitralnie “diagnozować” i raportować liczbę “zachorowań” zależnie od liczby testów administrowanych w danym czasie i rejonie
– instrukcje dla medyków, żeby wszystko przypisywać śfirusowi
– przekrętne procedury administracyjne: formularze przyjęcia ze wpisanym z góry stanem covidowym, incentywy dla szpitali za każdy przypadek “covida” (w USA 30k $)
– celowo błędne “leczenie” respiratorami, które zabijały ok. 80% najsroższych przypadków w USA i W. Brytanii, podsycając panikę…
– łganie nt. skutecznych farmaceutyków, np. hydroksy-chloro-china podawana z cynkiem we wczesnych stadiach covida.
Udana realizacja tak kompleksowej operacji globalnej świadczy o przygotowywaniu przez lata. Nad bio-bronią SARS i plandemiami uny pracują od ponad 20 lat. Już ok.10 lat temu przećwiczyli radiofalowe pobudzanie rodziny wirusów SARS:
Międzynarodowe oszołomy anty-5G rozplakatowały niesamowite bzdury o relacji covida i 5G, a tylko nasza Dr. Diana odgrzebała prawdę z obfitej literatury badawczej unych i uzupełniła teorią pól torsyjnych. Może mi ktoś tu wyklarować, czemu zatem jedyny z “Polska Wolna od 5G” zbieram cięgi od tych oszołomów (ostatnio od Claire Edwards, której pomogłem wyjść z dołka po ataku globalistów na nią)? Pierniczę taką pracę grupową i solidarność, kierownicy polskiego ruchu.
Trampek kolaborował w każdym ww. punkcie, w tym przez pierwsze tygodnie przepuszczanie przybyszy z Wuhan bez żadnej obserwacji objawów, łżąc odwrotnie publice. Ignorował krytyki od medyków, pielęgniarek, reporterów i senatora-lekarza, który obnażył instrukcje odgórne jak sztucznie pomnażać zachorowalność na covida. To ci dopiero prezydęt narodu amerykańskiego! Jak Juda Duda-Obłuda — polskiego.
Żont po żondzie, gejtsowiaki uskuteczniali sztuczny brak artykułów ochrony medyków, testów diagnostycznych, respiratorów, aż żbanksteria i żkorporacje dostały swe tłuste “pakiety”. Trampek wiedział od końca 2019 o epidemii w Chinach, a nie zrobił przepisowych zapasów. Nawet po wydaniu przezeń, z okrzykiem wojennym, ukazu o wyłącznej produkcji dla kraju, wiodący światowy producent masek N95, korporacja 3M pokazała mu palec, nie mając mocy przerobowej w USA przy wszystkich zamówieniach zaklepanych przez inne kraje. CIA rozbojem na obcych lotniskach przejmowało ładunki chińskich maseczek i kierowało do USraela (i Izraela, no bo mosiad nie urzęduje na obcych lotniskach buhaha).
Trampek udawał też pochodzenie śfirusa z Wuhan, dokąd od lat usraelska DARPA posyła kontrakty bio-laboratoriom. Agencja B+R tajnych programów wojskowych USraela, DARPA to organ żbanksterii i Izraela. Ten ostatni najszybciej ogłosił posiadanie scypionki 🙂  Italia bezpośrednio współpracuje z Izraelem w bio-broni, dlatego śfirusowa “mutacja” w Iranie była podobna jak w Italii, inna niż w Wuhan, gdyż “umiłowani” żydłactfu Persowie są genetycznie podobni do makaroniarzy. Administracja Trampka doskonale wiedziała, że śfirus z identyczną strukturą i objawami jak w Wuhan wysypał się latem 2019 w okolicach laboratoriów bio-broni Fort Derrick, mimo to Trampek łgał, że śfirus “chiński”.
Pani Hanno, 
Każda para rąk i każdy umysł patriotyczny są teraz niezwykle cenne. Mamy żydłacką wojnę hybrydową na całego, w ataku na gojów nie inną niż obie wojny światowe dla zmiany systemu ku NWO. Teraz NWO tuż tuż. Nie będzie dziesiątek mln zabitych, tylko miliardy tak wysraszone i zmylone banialukami jakie Pani pomaga stręczyć, że goje ścigać się będą po żydłackie “ochronne” appy szajsfonowe i igłę Ostatecznego Zniewolenia.
Może zamiast słuchać info-wojaków żydłactfa — benków, steele’ów i QAnonuf, powinna Pani ruszyć makówką.  Kilka lat temu ponad 80% gospodarki światowej kontrolowało ok. 150 korporacji zależnych z kolei całkowicie od ż-banksterii: 147 korporacji ponadnarodowych steruje globalną gospodarką. Dziś jest tragiczniej, a w NWO żydłactfo obstawi w 100% wszystkie rządy, instytucje, biznesy, a kontrolę nad miliardami gojów utrzyma ich Big Telecom i Sztuczna Inteligencja, bez pomocy mundurowych.
.
Andrzej Szubert: Piotrek, wspomniałeś o pozornej “nacjonalizacji” strategicznych gałęzi gospodarki robionej przez piewcę żydo-kapitalizmu i własności prywatnej Trampka.

Tu przypomnę, jak i po co po krachu żydo-banków i giełd w 2008 roku na całym zachodzie “znacjonalizowano” zagrożone bankructwem złodziejskie żydo-banki, które wtopiły miliardy w bańkę spekulacyjną i miliardy na tym straciły. Otóż “znacjonalizowano” je, po czym agenturalne żondy wpompowały w nie setki miliardów dolców, funtów i euro, by je ratować. Pieniądze na to pożyczały żondy w innych żydo-bankach, bo własnych pieniędzy żondy nie mają. I gdy wyrównano wszystkie straty i oddano wszystkie długi bankrutujących żydo-banków i postawiono je na nogi, “znacjonalizowane” banki ponownie sprywatyzowano – czyli oddano tym samym złodziejom, którzy do ich bankructwa złodziejskimi spekulacjami doprowadzili.
Rekapitulując – dokąd żydo-banki na złodziejskich spekulacjach zarabiały biliony, trafiające do kieszeni banksterów, wszystko było OK. Gdy bańka spekulacyjna pękła, bankrutujące banki na koszt społeczeństw/podatników zaciągniętymi w żydo-bankach kredytami wyratowano od bankructwa, po czym oddano je złodziejom.
Tak samo wygląda i po to samo jest zrobiona owa “nacjonalizacja” koszernych gałęzi przemysłu w usraelu. Małych i średnich bankrutujących firm gojów Trampek nie “nacjonalizuje” i nie ratuje. Ratuje tylko koszerne koncerny za zaciągane w żydo-bankach kredyty, które spłacać będzie zbankrutowany usraelski podatnik.
Tylko użyteczni idioci lub agenci wpływu wychwalać mogą Trampka za owo “ratowanie” poprzez “nacjonalizację” żydo-koncernów. Tych, które nadal przynoszą dochody właścicielom (bo i takie są), nigdy Trampek nie “znacjonalizuje”. Robi to jedynie z tymi zagrożonymi bankructwem, będącymi własnością pobratymców zięcia – i tylko po to, by wpompować w nie miliardy, które spłacać będą ograbiani usraelscy goje.
.
PB: Pani Hanno, okres próbnej edukacji zakończony negatywnie. Teraz jest Pani na liście to tępienia… spoko, poprzez monitoring tfurczości przez Razwiedkę666 i piętnowanie blogowe. Zagrożenie przez Pani sieczkę dla durnych gojów tkwi w tym, że pozuje Pani na anty-chazarkę i pod tą przykrywką rozplakatowują Panią krypto-merdia “narodowe”. Pani źródła to super-agenci żydłactfa: “były” agent ż-CIA Steele i walnięty Benek Fulford.
Andrzej, Użyteczni idioci, agenciury i nadgorliwi patry-joci typu Kazahari znów pomogli żydłactfu skefirzyć gojom mózgi, wspierając narrację “dialektyki” zmylaj-dziel-i-rządź:
Prezydęt “narodowiec prawicowy” i jego zwolennicy pod kontrolą ż-banksterii jako teza żydłackiej antytezy rjewoljucyjnej “lewicy” sorosowskiej pod tą samą kontrolą.
Identyczną “dialektykę”, obraną jeszcze przed kadydziorstfem Trampka (tak jak mosiadowy “gaz” Assada w Syrii), żydłactfo stosuje w sorosowskiej “rjewoljucyji” kolorowych małp w USraelu. Kanadyjka Amazing Pollly obnaża ż-masońskie połączenie policjanta-mordercy i jego “ofiary” — czarnego bandyty i gwiazdy żydłackiego porno. Znali się od lat m.in. z żydłackiej grupy wywrotowej. “Antysemita” chrześcijanin Michael Jones dorzucił: typowy bunt żydłacki przeciw Bogu, zaczęty skazaniem Chrystusa na Krzyż;  policjant był po izraelskim szkoleniu w “uścisku” kolanem, specjalność armii syjonistów w okupowanej Palestynie, a Czarne małpy i ich prowadzący — po sorosowskim szkoleniu w rozpierdułach, ulicznej histerii, terrorze “obywatelskim” i rabowaniu, płatnymi gotówką.
Do Twej jak zwykle dobrze udokumentowanej litanii dorzucam z pamięci po dziesiątkach godzin obserwacji Netu:
  • Wypełnił cuchnący czosnkiem hiper-agent Trampek każdusieński punkt skryptu ż-plandemii, co do joty:
– Chyba jako pierwszy promował żmyłę, by wpierw chronić ekonomię przed (lipną) epidemią i na to konto wręczył banksterii pakiet już dobrze ponad 10 bln $ (10 tys. mld) nie wiadomo na co i końca nie widać. Przy okazji przyzwolił na przejmowanie strategicznych przemysłów przez banksterię pod pozorem nacjonalizacji.
– Zapewnił ż-korporacjom info-technologii, Wielkiej Farmacji i pejsatemu zięciowi intratny monopol w oszustnej “wojnie z wirusem”, gdzie żydłactfo odstręcza gojom prawdziwe leki, testy diagnostyczne rychtuje na totalny przekręt i będzie gwoli szczepienia bydła gojowskiego naganiać do nich poprzez brązowe koszule szpiclów kontaktów osobistych i przypadkowych na ulicy..
– Zawalił krajową produkcję środków ochrony medycznej, przyczyniając się do paniki służb zdrowia i następnie burdelu szpitalnego.
– Plandemia przyniesie każdemu gojowi posłusznemu żydłackiej tyranii Powszechny Dochód Podstawowy, takie 1000+ dla lemingów, bez wyjścia zadłużając lichwiarsko naród (jak pozostałe na Żachodzie) i uzależniając od (nie)rządu pod absolutną kontrolą żydłacką, jak w Polin. 350 mln ludności razy ok. 1000 $ miesięcznie na przeżycie = 4 bln $ rok w rok.
– Ż-organizacje społeczne w USraelu, żadne inne, otrzymały za jego przyzwoleniem tłuściutki “pakiet” z tejże okazji.
– Brał bardzo czynny udział w agit-żmyłce, twittował na cały świat i co dzień pajacował na prasówce obok hiper-agentów ż-farmacji i ż-bio-broni, żachwalając ich jako niezrównanych uczonych. Jego zjudaizowana na maxa córa z mężem sukinsynem Kusznerem (oboje lubawicze) i żonka “słowiańska” też promowali zmyłę śfirusową.
  • Nie interweniował w ww. destrukcyjną rjewoljucyję małp Sorosa, nawet tycio z tego co zaserwował na szkodę Amerykanom w plandemii.
  • Nie dotrzymał ŻADNEJ obietnicy gojom z wybiuruf prezydęckich. Clitorisowa nie siedzi w pierdlu, a jej kutas Bill zachwala scypienia i szpiegowanie kontaktów. Ściana przeciw sorosowskim miglancom nie stoi. Prawo chroniące środowisko i pracownika leży w gruzach zbombardowane ż-spiskiem w kolaboracji z Trampkiem.  CIA nadal zwozi samolotami muślimskie małpy terroru Boka Haram i ISIS,  podtucza je w miasteczkach wbrew woli i na koszt podatnika, niszcząc porządek i kulturę Białych. Pogłębił Trump faszyngtońskie bagno krokodyli śmierci. Żadnej wojny nie skasował, wszystkie wzmocnił dodatkowym wojskiem USA i nakładami na bandyckich najemników. Eskalował wojnę z Iranem z baz w Iraku po zamordowaniu Soleimana. “Utworzył” miejsca pracy na papierze: sprowadził od toważyszy “chińskich” rury do żydłackiej nitki przedtem skasowanej dzięki eko-ochronie, a skroplony gaz na export do Polin — od toważyszy z Gazpromu.
  • Udaje konflikt polityczno-gospodarczy z Chinami, potęgą finansowo-gospodarczą nr 1 żydłactfa. W farsie tego “konfliktu” wciska żydłacką technologię totalnej kontroli gojów — 5G i  przykręcił śrubę 5G pod zasłoną plandemii, w której bio-broń koronawirus aktywuje się i zaostrza radiofalami.
  • Pod nosem gojów odwróconym za paluchem ż-merdiów, scementował zręby Unii Północno-Amerykańskiej, raju banksterii i ich korporacji na modłę jewrounii.
  • Jak Tel Awiw przykazał, rozwalił układ atomowy z Iranem. Rozwiązał niezbędny światu układ  z Rosją o ograniczeniu pocisków atomowych.
  • Udając zwycięstwo nad ISIS, który USrael współtworzył i wspiera do dziś, wzmocnił żydłackich Kurdów instalując ich jako Izrael2.0 na polach naftowych zrabowanych zbrojnie Syrii na koszt podatnika gojowskiego.
  • Podpisał 447. Mosbachorowymi wspiera żydłackie LGBTXYZ i anty-“antysemityzm” w Polin wymierzony w patriotów.
  • Opylił nam szmelcowe patrioty drożej niż “arabom” saudyjskim oraz F-35, od których wzdryga się generalicja USA.  W obronie przed hiperdźwiękowcami produkcji “ruskiej” żbrojeniówki, postawił Fort Trump na nasz koszt, wikt i opierunek żołdaków USraelskich…
On Tuesday, June 9, 2020, 4:21:33 AM PDT, Andrzej Szubert:
Jako że nie nie lubię obgadywać nikogo za jego plecami, przesyłam mój komentarz opublikowany na KIP. Nie wiem czy zostanie zatwierdzony – mam nadzieję że tak….
———————————————————————————-
Mam pewną i w moim przekonaniu ważną uwagę wobec p. Hanny Kazahari.
Na marginesie – może i jej babka była wiedźmą – kobietą wiedzącą. Ona sama jest niewiastą – kobietą bez wiedzy – przynajmniej w sprawie Trampka ultrasyjonisty.P. Hanna wszędzie węszy i widzi syjonistów – ale w myśl zasady, że pod latarnią jest najciemniej – nie dostrzega, jakim to turbo-ultra-syjonistą jest uwielbiany przez nią Trampek.
Jeszcze nim został prezydętem – rezydentem Białego Domu – w spotkaniu z ultrasyjonistami z AIPAC z dumą oświadczył:
.
“Kocham ludzi na tej sali. Kocham Izrael. Kocham Izrael. Byłem z Izraelem tak długo w sensie, że otrzymałem jedne z moich największych odznaczeń od Izraela, jak mój ojciec wcześniej, niesamowite. Moja córka, Ivanka, spodziewa się wkrótce pięknego żydowskiego dziecka.”Obiecał też im zerwanie traktatu pokojowego i handlowego z Iranem, który Izrael uważa (obok Syrii) za najgorszego wroga. Obiecał i zrobił..
Dla Izraela ma Trampek więcej zasług niż wszyscy prezydęci usraela ostatniego ćwierćwiecza razem wzięci:- To on uznał wbrew ONZ Jerozolimę stolicą Izraela.- To on, wbrew ONZ i prawu międzynarodowemu uznał anektowane syryjskie Wzgórza Golan za własność Izraela.

– To on plan opracowany przez jego żydowskiego [zięcia, Kushnera], będący de facto ostatecznym rozwiązaniem kwestii palestyńskiej, ogłosił jako własny.

I to on nakazał całkowicie bezprawne i bandyckie ostrzelanie Syrii Tomahawkami.

Wiadome jest, że upadku rządów Asada życzy sobie zwłaszcza Izrael, gdyż Asad nie uznaje aneksji Wzgórz Golan przez Izrael (aneksja ta jest ważnym krokiem w stronę budowy “Wielkiego Izraela”), oraz wspiera organizacje palestyńskie walczące o prawa Palestyńczyków. Stąd i Trampek ultrasyjonista nienawidzi Asada i marzy o jego upadku.

Reasumując – nigdy nie było równie ultrasyjonistycznego prezydęta usraela jak Trampek. A węsząca wszędzie syjonizm p. Hanna tego akurat nie dostrzega. Albo dostrzega, bo “I ślepy by dostrzegł” (George Orwell) ale przemilcza, co stawia ją w podejrzanym świetle propagandystki ultrasyjonisty Trampka.

Na marginesie – nie wiem, czy to fejk, czy prawda, że Trampek wstąpił do Chabad Lubawicz, ale że kocha żydostwo i syjonizm – temu nikt jako tako rozgarnięty nie jest w stanie zaprzeczyć.

Także parokrotnie powtarzana przez p. Hannę “informacja” jakoby Trampek znacjonalizował FED to bajka a raczej fejk. FED nadal jest prywatnym żydowskim udrapowanym w “federalność” bankiem centralnym i Trampek nadal zadłuża w nim na kolejne biliony usrael i usraelitów. Na fali fałszywej pandemii miota się, udaje przeciwnika totalitarnych przepisów i obrońcę praw usraelitów, wroga WHO – ale robi to na poczet kampanii przed jesienną farsą wyborczę (farsą, bo szanse na zwycięstwo mają tylko kandydaci dwóch bratnich, udających walkę kibuców politycznych: demokratuf i republikanuf).
A przecież, jeśli Trampek byłby rzeczywiście niezależny i antysystemowy, “proamerykański”, jak to głosi niewiasta Hanna Kazahari – to czemu po prostu nie odwoła stanu wyjątkowego w związku z fikcyjną pandemią, który sam ogłosił i sam nawoływał do zatwierdzenia totalitarnych przepisów w związku z ową fikcją przez usraelski knesset:

“-W pełni popieram ustawę HR 6201: First Family CoronaVirus Response Act”Zachęcam wszystkich republikanów i demokratów do zgromadzenia się i GŁOSOWANIA TAK! (…) Z niecierpliwością czekam na podpisanie ostatecznej ustawy, jak najszybciej! –  napisał na swoim twitterze Donald Trump.”

Odnośnie zasług Trampka dla oszustwa z pandemią świrusa – to przecież jego żont miesiąc przed niby wybuchem pandemii już szukał speców do organizowania kwarantann we wszystkich największych ośrodkach usraela. Była to więc “pandemia” na obstalunek…
Nie pojmuję, jak osoba myśląca może dać się nabrać na tego turbo-ultrasyjonistę, gorliwego sługusa Izraela, a ponadto błazna, kabotyna i nieudolnego aktorzyny politycznego…
Powyższy komentarz wyślę prywatnie mailem niewieście Hannie Kazahari.
——————————————————————————-
as

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

1 comment

Comments are closed.