Piotr Bein: List otwarty b. ambasadora Watykanu w USA uwiarygadnia katolikom hiper-agenta żydłactfa, Trampka

Piotr Bein, 12.6.2020
B. ambasador Watykanu w USraelu, abp Vigano idzie na ratunek Trampkowi: wysłał mu list otwarty. Przemilczany przez guvny ściek, list Vigano roztwittował Trampek do dziesiątek mln osób. O to chodziło, nie o walkę Dobra rzekomo reprezentowanego przez Trumpa (wg apba) ze Złem przedstawionym w liście zmyłkowo jako masońskie, zamiast żydłackie.
Masoni, KGB i jezuici to typowe zwodzenie hasbarne. Od dokooptowania przez rotszytldziaków w XVIII w. masoni są wykonawcą banksterskiego planu NWO, w którym  przesądzony jest ich los: likwidacja po wysłużeniu się. Podlegają nie bezpośrednio banksterii jak niektórzy sądzą, tylko eksluzywnie żydłackiej loży Bnai Brith podległej banksterii. Gojowscy masoni Polin niech się więc nie cieszą na zaś.
W swej laudacji do hiper-agenta Trampka, najlepszego lokaja sruli w historii prezydentury USA, odwracając uwagę od żydłactfa Vigano przypisuje restrykcje covidowe spiskowi masońskiemu, a rewolucję BLM prowokacji przez deep state.
Vigano legitymizuje Trampka, odwraca uwagę od żydłactfa i wspomaga ich “dialektykę” wybiurczą dla gojów: pajac banksterii, ż-korpo i syjonistów Trampek z Biblią w ręku przeciw deep state. Od 2019 poparcie katolików USA dla Trampka spadło z 49% do 37%, więc zabiega on o głosy katolików, m.in. z Am. Łacińskiej, nielegalnie wpuszczonych do USraela przez ż-służby w sorosowskim wywrocie. Trampek miał ich wyrzucić za mur …a zagłosują na żydziorskiego kandydziora.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/