Andrzej Dziąba do Sądu ws. naszego Adolfa Kudlińskiego

On Wednesday, June 24, 2020, 2:09:50 AM PDT, Andrzej Dziąba <[email protected]> wrote:

 

 

Prezes

Sądu Okręgowego

w Kielcach

SSO Ryszard Sadlik

 

 

Kierując się zasadą solidarności społecznej, wyrażam stanowczy sprzeciw w związku ze skazaniem Pana Adolfa Kudlińskiego przez Sąd Rejonowy w Starachowicach. Pod załączoym linkiem 9https://www.youtube.com/watch?v=HSX8CpGGYOM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0s8OOHgLizJZzhzFaKnwBHnaMgzxHEJqWgggQIXHzeGzdzIi7DcRefuCI) znajduję się material filmowy, w którym skazany przedstawia okoliczności oskarżenia go, a następnie skazania.

 

Kilka lat temu interweniowałem w ramach Ruchu Społecznego NOWA POLSKA w sprawie oskarżenia Adolfa Kudlińskiego przez Prokuraturę Rejonową Kielce – Wschód w Kielcach. Z tego co pamiętam Adolf Kudliński został oskarżony o posiadanie broni z okresy II wojny światowej lub obronę osób posiadających taką broń. Nie wiem, jak sprawa się zakończyła? Teraz Adolf Kudliński został nieprawomocnie skazany za obronę Polaków przed najeźdźcami z Rumunii.

 

Proszę Pana Prezesa o zainteresowanie sprawą, wyjaśnienie oraz poinformowanie mnie oraz innych obywateli RP w ramach posiadanych przez Pana uprawnień.

 

 

Z poważaniem. Andrzej Dziąba.

 

 

Do wiadomości:

1. Prokurator Okręgowy w Kielcach dariusz Dryjas;

2. Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach nadinspektor Paweł Dzierżak.

…………………………..

Wysoki Sądzie
Dołączam się do sprzeciwu Pana Andrzeja Dziąby.
Politycznie poprawne szykany i niesprawiedliwość wobec Pana Adolfa Kudlińskiego łamią Jego prawa człowieka oraz swobody obywatelskie gwarantowane Konstytucją.
Dają Suwerenowi do zrozumienia, że władze Polin nie stoją w obronie Narodu Polskiego w tak rutynowych sprawach jak inwazja obcych rozbójników w otoczce zgubnej ideologii tolerancji i multi-kulti, serwowanych przez te same judeocentryczne siły żydobanksterii globalnej, które obecnie próbują wywołać “rewolucję” w USA na osnowie rzekomego hejtu rasowego Białych.
Prześladowania Pana Kudlińskiego przez anty-polski system okupacyjny wywołują najwyższe potępienie przez Polaków, mobilizując ich do powstania. Czy o to chodzi prowadzącym z Bnai Brith?
Piotr Bein
niezależny badacz ludobójstwa
bloger Grypa666 i PiotrBein na WordPress.com

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/