Banksterskie żmory — od Bitwy Warszawskiej po plandemię śfirusa

……………………………….
PB: A rozumieją Polacy, targani między dwu zakłamanymi narracjami: religiozno pseudo-patriotyczną (zbawienie Europy) i hasbarną. Obie wersje przemilczają prawdę o żydobanksterskich kuglarzach spektaklu historii manipulowanej ku globalnej władzy światowej.
Bitwa Warszawska mogłaby się Polakom odbijać dziś czkawką, gdyby Stalinowi psychopacie z apetytem na przyszłego wodza globalnej rjewoljucyji “proletariackiej” nie spodobała się bardziej depesza od Lenina. Stalin był wtedy politrukiem głównodowodzącego generała frontu lwowskiego. Lenin naglił, by, zamiast pod Warszawę pospieszyć w sukurs rjewoljucjonistom w Italii, po drodze załatwiając narody jak Węgrzy. Stalin został więc u boku krasnej armii robotników i chłopów frontu bardziej południowego w stos. do żydłackich marzeń Lenina (i Stalina, głodnego na absolutną władzę światową, a nie jedynie europejską).
Te i inne detale wokół Bitwy Warszawskiej znajdziesz w kontekście ostrej krytyki antypolskiej hasbary Putina od jesieni 2019: Oszczercze Polakom łgarstwa historyczne Putina
Prof. Łukomski uprościł sprawę, m.in. pomija fakt, że tzw. Zachód, a ściślej rządy W. Brytanii i Francji, robiły wtedy w efekcie dla banksterii (jak później psychopaci Hitler i Stalin), z której planu XVIII-wiecznego wybuchły obie wojny światowe, powstały tzw. państwa narodowe w tym II RP oraz wynikł powojenny “porządek” żydłackiej “syntezy” z żydłackiej tezy kapitalizm (Zachód) i żydłackiej antytezy komunizm (Wschód):
Publika Zachodu była od początku (i nadal jest) pod ten plan ogłupiona, patrz np. bieżące farsy udawanej “wojny” USraela z ż-Rosją Putinowską i Chinami żydostwa skośnookiego tzw. Haka, bansterskim fortem nowej władzy globalnej. Tak samo została odurniona po II wś. polska publika, która nota bene w okresie międzywojeenym pojęcia nie miała, że buduje państwo pod plan ż-banksterii, do późniejszego obalenia w naszych czasach jewrounijnych.
Te same żachodnie ściervomedia i lokajskie żydłactfu politykiery, od początku plandemii w Chinach lamentujący nad “komunistycznym totalitaryzmem Pekinu”, przecierają dziś ścieżki identycznym metodom wprowadzanym pod nosem gojów wysraszonych na śmierć ściemą śfirusową.
Analogiczna globalna żydłacka zmyła panuje nt. hasbarnego “Holocaustu” — ekskluzywnie i najstraszniej rzekomo na Żydach. Tak Holocaust na ponad 20 grupach narodowych, etnicznych etc. jak i syjożydohitlerowski genocyd na Żydach w Szoa były pomysłem tejże ż-banksterii, jako etap realizacji dalekosiężnego planu Nowego Ładu.
Hitlerowski Drang nach Osten i ż-sowieckie niesienie komunizmu na Zach. Europę i świat były wyrazem tej samej banksterskiej gry o absolutną władzę w NWO, czego jesteśmy świadkiem w plandemii śfirusa, giga-chucpy dla ostatecznego resetu globalnej gospodarki i finansów w łapska banksterii oraz wprowadzania stalinowsko-hitlerowskiego zamordyzmu. Poza technologiami bio-broni i scypień żydłaka psychopaty Gatesa, odegrają w tym zasadniczą rolę 5G i SztucznaInteligencja od takich psychopatów jak żydłak Elon Musk i toważydostfo wokół pedofilskich mosiadowych Epsztajnuf. Zgodnie z zapowiedziami żydłackimi, będą rządzić światem trzymając żelazny pręt w łapach. Coraz oczywistsze, że ten “pręt” to takie właśnie technologie. W porównaniu z nimi, rzewne będą nam wspomnienia prześladowań pod zaborami.
Akademicy jak Łukomski robią więc w efekcie dla banksterii i żydłactfa, kryjąc pełną historię i związek z obecnymi dążeniami żydłackiej sitwy. Typowy śmieciowy prosor na śmieciowym zżydłaconym uniwerku — no nie, panie Korab-Karpowicz?
Żeby oświecać zachodnią publikę, to trza pisać w jej językach. Prosor Łukomski oczekuje, że zrobi to za niego juda obłuda czy kalksztajn?
A może zrobił to już scyropolski Korab-Karpowicz? Wszak zna wsje tematy i rozumi po anglijsku. Panie Zagórski, robienie mamony na bok — kogo Pan firmuje i co to za “My Wolni (Zniewoleni Umysłowo) Ludzie?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/