Gliniasy kult pizduckiego

Dumni Biało-Czerwoni – Bitwa, która uratowała Europę [cały program]

………………………………..
PB: Prosorek śmieciowy lokaj żydłackiego okupanta Polin, Gliński patronuje kultowi Pizduckiego, zadanemu gojom przez żydłactfo.
Polacy dumni — czy durni? Dumni z tego, że:
– znów przelali wtedy krew i wyniszczyli się biologicznie z najlepszych synów i córek, za ż-banksterskie interesa nie drasnąwszy City of London ani Wall Street, które nadal wodzą Polaków za nos poprzez moraw-ickuf, mosbachorowe itd. kreatury realizacji żydłackich knowań
– odwlekli klęskę narodową o ileś dekad
– przyciągnęli żydosowiecką zemstę w II wś. (mój śp. Ojciec, podoficer Korpusu Obrony Pogranicza do czerwca 1941 był tego ofiarą do końca życia niezrealizowanego do swych zdolności, a IPN nie raczył odpowiedzieć na moje pytania, zapewne z powodu “covida”)
– dostali żydokomunizm na pół wieku po II wś. gładko “reformowany” na nełoliberaliżm i jewrokołchożyzm
– są zniewoleni bardziej niż kiedykolwiek w historii, wbrew samopoklepywaniu się
– celują w pro-żydłackiej głupocie w Europie jeśli nie w świecie: wybierają żydłakuf w każdych farsowych wybiurach.
Np. Czesi bez strat porównywalnych z naszymi są w identycznej dziś sytuacji żydłackiej okupacji, bo ta jest globalna, tylko że durni w 1920 nie zdawali sobie sprawy.
Agit-propaganda glińska jak rozmokla glina daje Polakom poślizg do hejtu zadanego przez “dialektykę” żydłacką przeciw Rosjanom; jeśli wtedy pokonaliśmy bolszewików, to jaki problem dziś, z bronią z lamusa na pokazowych paradach wydmuszki zwanej wojskiem polskim z małej litery jak siła tego mięcha armatniego na bandyckie posyłki żydłactfa.  Brawo Panie Redaktorze Macieju Maciak za przypominanie tego odurnionym rodakom.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/