“Cud” nad Wisłą dla debili religioznych

Jerzy Hoffman potwierdza autentyczność Cudu nad Wisłą. Zapomniany materiał z planu filmowego

…………………….

PB: Religiozną gadkę “Cud nad Wisłą” przypomniało scyropolskie w(Iz)Realu.

Wbrew nagłówkowi Hoffman nie podał sensownego argumentu świeckiego ani nie potwierdził kościelnego, bo takie rzeczy rozstrzyga uduchowione, nigdy zżydlacone, ciało kościelne po sktupulatnej analizie oznak i dowodów Bożej Interwencji (dlatego m.in. Medjugorje nie jest uznane jako miejśce świętych objawień).
Wbrew tym zasadom żydłactfo przepchało np. “świętość” JP2 na dodatkową dźwignię manipulacji katodebilami. Co nie znaczy, że nie uważam Wojtyły za Wielkiego Człowieka, po prostu był za dobroduszny i łatwowierny, by przejrzeć żydłackie sobą manipulacje. Ten jakmutam na D był oficerem prowadzącym z ramienia żydłaka-frankisty (najnowsza pogadanka Dr. Paweli u Mossakowskiego) BrzezinSSSky’ego z deptu stanu USraela, ramienia wykonawczego blisko ż-banksterskiej sterówki w piramidzie ich globalnej sitwy.
Wiele narodów podobnymi zrywami patriotycznymi “odrodziło się” po I wś. i Wersalu, stając się łatwiejszą ofiarą żydłactfa, bo tak miało być wg banksterskiego planu wprowadzania NWO cierpliwymi etapami, począwszy od końcówki XVIII w. — rjewoljucyja “francuska, wprowadzająca demonkrację, której za chu chu nawet nasz Kornat nie może pokonać 🙂
Na zimno więc, wszystkie te narody dały się nabrać, a dziś są rozmontowywane w “uniach” jewropejsatej, płn.-amerykańskiej i azjatyckiej (ta w łapskach żydfłackich lokajów — doŻywotniego od paru mies. Putina i takiegoŻ w Pekinie, niebawem doszlusują żydłacone na potęgę Indie.
“Cud”  wynikł z paru okoliczności:
  • Mniej znany epizod depeszy Lenina do Stalina na froncie lwowskim i ciągoty tego psychopaty do władzy światowej, co poskutkowało decyzją politruka (wtedy jeszcze) Stalina pozostania z podległymi wojskami bliżej Lwowa niż Warszawy na wypadek interwencji bolszewickiej na rzecz komunistów włoskich.
  • Słabe wyszkolenie i osprzętowanie bolszewii, daleko do własnego zaopatrzenia, mankamenty piechoty i kawalerii w takich warunkach.
  • Superlatywna motywacja Polaków w porównaniu z prymitywen ż-bolszewickim. Wg starożytnego chińskiego Mistrza Wojny, przewagę liczebną  przeciwnika można pokonać wysokim morale własnego żołnierza i dowództwa przy gorszym uzbrojeniu. Tym tłumaczę przetrwanie Korpusu Ochrony Pogranicza aż do czerwca 1941. Mimo początkowego niedozbrojenia oraz utraty dowództwa, taktycznej spójności i zaopatrzenia wskutek zalewu krasnoarmiejcami, ci Polacy w KOP z powodzeniem stawiali opór aż do Operacji Barbarossa, kiedy to hitlerowcy wyręczyli KOPowców napadając na ż-sowietów.
Niech się więc myślący patrioci nie podniecają z motłochem manipulowanym tym “cudem” — diabli dziś tylko wiedzą po co — wg szablonu Polacy “mesjanizmu europejskiego”. Zauważmy, że manipulują tak ci sami co wbetonowawszy się żydlackimi sztuczkami we władzę nad Suwerenem sprowadzili USraelskiego bandyckiego okupanta i oddają majątek narodowy, a nas w niewole covidowe za 18 patyków dla żon i podwyżki miesięczne dla siebie.
To ściervo należy oświecać pod latarniami, a nie słuchać ich diabelskiej hasbary.
.

Andrzej Szubert: Piotrek, a jednak w czasie bitwy warszawskiej miał miejsce ignorowany i kompletnie przemilczany cud – zaginięcie 10 tys. “polskich” żołnierzy:

 
Straty strony polskiej wyniosły: ok. 4,5 tys. zabitych, 22 tys. rannych i 10 tys. zaginionych. Szkody wyrządzone sowietom nie są znane. Przyjmuje się, że ok. 25 tys. bolszewików poległo, 60 tys. trafiło do polskiej niewoli, zaś 45 tys. zostało internowanych przez Niemców[6].  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_Warszawska#Straty
Na pewno nie wzięła ich bolszewia do niewoli, bo sama rozbita, w rozsypce uciekała z pola bitwy. Gdzie więc pod samą Warszawą mogło podczas zwycięskiej bitwy “zaginąć” 10 tysięcy żołnierzy?
Cud!!!
I wszyscy milczą. A moim zdaniem byli to przymusowo zwerbowani, głównie pełniący obowiązki Polaków pejsaci (Ukry i inni też mogli wśród nich być), którzy wykorzystali zamęt bitewny i dali po prostu drapaka. Ginąć za Polskę i Warszawę nie zamierzali.
Innym mniejszym “cudem” była zmiana morale polskich wojsk. Spod Kijowa z idiotycznej i chybionej wyprawy kijowskiej pod wodzą wodza pejsa Selmana wojska wracały zdemoralizowane, wątpiące w siebie. Rozwadowski potrafił w nich wzbudzić wolę walki i wiarę w zwycięstwo.
Ostatnim “cudem” jest przypisywanie zwycięstwa wodzowi pejsowi Selmanowi, którego pod Warszawą nie było, gdyż zdezerterował. A jednak na obrazach widać go na skarpie nadwiślańskiej.
cudpizducki
I to też jest cud – nieobecny dezerter kieruje zwycięską bitwą.
.
PB: Tak to, czego by nie ruszyć w naszej historii, okazuje się żmanipulowane na mentalność goja. I prosorki zżydłacone, cajtungi polskojęzyczne, jakieś promotory,  fundacje i pijarofcy żydłackich interesów pod patronatem prosorka lokajskiego Glińskiego stręczą to gówno historyczne durnym Polakom:

Bitwa Warszawska uznawana jest za jedną z najważniejszych bitew w historii świata. To dzięki bohaterskiej postawie polskich żołnierzy i cywilów bolszewizm nie rozlał się na resztę Europy.

Aby upamiętnić 100. rocznicę tego heroicznego wydarzenia, media Strefy Wolnego Słowa przygotowały dla Was – naszych Czytelników – wyjątkowy program edukacyjno-muzyczny pt. „Dumni Biało-Czerwoni. Bitwa, która uratowała Europę”, a w nim m.in. rozmowa z historykiem dr. Tomaszem Łabuszewskim z IPN, występy artystów, odwiedziny miejsc upamiętniających walki z Sowietami, a także wiele innych materiałów.

To kolejna odsłona naszego projektu zatytułowanego „Dumni Biało-Czerwoni”, w ramach którego chcemy w interesujący sposób promować wiedzę o ważnych wydarzeniach w historii naszej ojczyzny.

Partner:
Grupa LOTOS
BGK – wspieramy rozwój firm

Organizatorzy:
Fundacja Niezależne Media
www.GazetaPolska.pl

Patronat medialny:
www.Niezalezna.pl
www.Panstwo.net
www.GPCodziennie.pl
vod.GazetaPolska.pl

Oto jak reaguje typowy użyteczny idiota wytresowany mantrą pejsatą. Niejaki Marek Jaworski rozsyła ze swego szajsfona te okupanckie brednie ze Strefy Wolnego Słowa BUHAHA pt. “Oglądaj już dziś❗️ PREMIERA: Bitwa, która uratowałą EUROPĘ”:

A może nawet… cały świat od komunizmu wszczętego przez USA tonami złota dla Trockiego w 1917 roku.
trock

Lech Marek Jaworski

Begin forwarded message:
From: “Niezalezna.PL” <[email protected]>
Subject: 🔴 Oglądaj już dziś❗️ PREMIERA: Bitwa, która uratowałą EUROPĘ‼️
Date: August 15, 2020 at 04:55:44 PDT
gp

Z okazji rocznicy legendarnej bitwy, która uratowała Europę przed bolszewizmem, przygotowaliśmy specjalny program edukacyjno-muzyczny, który będzie można obejrzeć na portalu Niezalezna.pl już dziś 15 sierpnia o godzinie 15.00.

Wideo zapowiedź:

https://www.youtube.com/watch?v=f4lHrHIZmXE

Planem na zwycięstwo bolszewików był terror. Chcieli opanować Europę, a następnie cały świat. Jednak na drodze stanęła im odradzająca się po 123 latach niewoli Polska. To my zatrzymaliśmy czerwoną nawałnicę. Z okazji 100. rocznicy tego niezwykłego wydarzenia portal Niezalezna.pl przygotował dla Państwa specjalny program edukacyjno-muzyczny pt. „Dumni Biało-Czerwoni. Bitwa, która uratowała Europę”. Premiera już w najbliższą sobotę. Bitwa Warszawska uznawana jest za jedną z najważniejszych bitew w historii świata. To dzięki bohaterskiej postawie polskich żołnierzy i cywilów bolszewizm nie rozlał się na resztę Europy. Aby upamiętnić 100. rocznicę tego heroicznego wydarzenia, media Strefy Wolnego Słowa przygotowały dla Was – naszych Czytelników – wyjątkowy program edukacyjno-muzyczny pt. „Dumni Biało-Czerwoni. Bitwa, która uratowała Europę”, a w nim m.in. rozmowa z historykiem dr. Tomaszem Łabuszewskim z IPN, występy artystów, odwiedziny miejsc upamiętniających walki z Sowietami, a także wiele innych materiałów. To kolejna odsłona naszego projektu zatytułowanego „Dumni Biało-Czerwoni”, w ramach którego chcemy w interesujący sposób promować wiedzę o ważnych wydarzeniach w historii naszej ojczyzny.Transmisja dostępna na portalach:

www.Niezalezna.pl 

www.vod.GazetaPolska.pl

www.fb.com/GazetaPolskaPL

www.fb.com/NiezaleznaPL

YouTube:
www.youtube.com/user/GazetaPolskaVD

Z poważaniem,

Dział Public Relations
Strefa Wolnego Słowa
Adres: ul. Filtrowa 63/43
02-056 Warszawa

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/