Czemu nie kolportujecie materiału wartościowego nt. relacji koronawirus – fale radiowe?

Drodzy X i Y
1. Nie ma dowodu na emisje 60 GHz w systemie 4G ani 5G. Nikt nie pokazał, że istnieje np. Wi-Fi 60 GHz czy anteny naziemne o tej częstotliwości.
2. Powietrze stawia taki opór fali 60 GHz, że po 1 km praktycznie nic z niej nie zostaje.
3. Dynamika powietrza wyrównuje różnice w stężeniu gazów składowych. W zamkniętych pomieszczeniach napromieniowywanych przez 60 GHz teoretycznie byłoby możliwe masowe pozbawienie ludzi przyswajalnego tlenu, lecz wszystkie przypadki zrzucane na karb 60 GHz w plandemii i przedtem zaszły w dobrze wentylowanych pomieszczeniach  lub na zewnątrz.
4. Na koagulację krwi itp. zaburzenia nie potrzeba aż 60 GHz.
5. Rozmaite częstotliwości, począwszy od niskich, stymulują koronawirusy “uzdatnione” w bio-laboratoriach żydłactfa:
Mit o 60 GHz rozpropagował Joe Imbriano, płaskoziemiec niewierzący także w satelity. Dlatego, żeby zastąpić w swych bredniach 60 GHz z satelitów wyssał on z palca szkolne “Wi-Gig 60 GHz”. Parę przypadków w USA on a za nim Claire Edwards, Jeanice Barcelo i inni próbowali zwalić na 60 GHz Wi-Gig, ale nic nie udowodnili. Wszyscy znani są z pseudo-naukowej działalności w ruchu przeciw 5G. Wiem, bo do znudzenia przedyskutowałem temat z nimi.
Podobnie twierdzi o 60 GHz Mark Steele, ekspert w W. Brytanii. I też nie podaje dowodów tylko domysły i fantazje.
Pozostałe częstotliwości począwszy od systemu 1G skutkują ujemnie na zdrowie, bez wzgl. na gęstość mocy.
W zw. z plandemią  twierdzenia o związku “epidemii” czy “pandemii” z bezprzewodówką są bez sensu, gdyż nie ma (jeszcze?) zjadliwego wirusa nigdzie na świecie, co powinno być już oczywiste dla oczytanych. X i Y uważają się za takich.
Zasada w kolportowaniu takiej szmiry:
Jak nie masz pojęcia o temacie, nie kolportuj, bo przyczyniasz się do dyskredytacji całego ruchu przeciw bezprzewodówce.
Czemu nie kolportujecie materiału wartościowego, np. rewelacji odkopanych przez Dr. Wojtkowiak ani obalania bzdur?
(p)ozdrawiam
Piotr Bein

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/