Dziąba wciska bezdomnego w objęcia covidowej władzy

Szanowny Bezdomny Panie Andrzeju w Częstochowie
Czego Panu potrzeba i czy chce Pan pomocy z zewnątrz?
W każdym razie służę wytłumaczeniem pułapek systemu covidowej plandemii.
 
Z uszanowaniem
Dr mgr inż. (emerytowany) Piotr Bein
bloger Grypa666 i PiotrBein.WordPress.com
niezależny badacz ludobójstwa
 
Panie Dziąba
Nadal brak osobistego rozeznania u bezdomnego i zapytań o zgodę. Nawet gdyby, to nie raz Dziąba pomylił się o 180 stopni. Ci bliżsi bezdomnemu nic nie wskórali, a goły Superman Dziąba zrobi to z doskoku. “Już” nie koresponduje Dziąba bo nie znalazł frajera.
Info o bezdomnym podaje się sojusznikom (wpisanym na listę bez ich zgody) na początku, a nie zawaliwszy sprawę yahoo’owych wątków olany wcześniej przez Pana Adolfa (widzę dlaczego), obraziwszy paru niewinnych, którzy mimo to chcieli do niedawna pomagać.
Z hitlerkami do czynienia mieć nie muszę, oprogramowania yahoo-mail nie zmienię pod widzimusię, Jest w Vancuver nadto potrzebujących, w Polin 30 mln scyropolskich wystarczy, żeby odciąć nogę i wepchnąć w system covidowy.
Z nałogowymi ożydzaczami nie zadaję się, ani z krętaczami co ożydzają w reakcji na żądanie rozliczenia. Nie będzie byle gnojek wypróżniał mi się w życiorys i pochodzenie.
Wykreśl “już” i mnie. —
paszoł won!
On Sunday, August 23, 2020, 08:31:46 AM PDT, Nowa Polska <[email protected]>:
Żydowskiemu pieniaczowi Piotrowi Beinowi życzę zdrowia i pomyslności, bo rozumu to nie miał i mieć nie będzie.  

.

Andrzej Dziąba: Panie Bein! Moja interwencja w sprawie bezdomnego Pana Andrzeja została poprzedzona rozeznaniem w oparciu o relację mieszkańca Częstochowy i znajomego bezdomnego Pana X, który jest bliskim znajomym mojego przyjaciela Y. W trakcie jego rozmowy z X usłyszałem o wstrząsającej historii bezdomnego. Może go Pan sam o to zapytać, pisząc na adres Z. Pana wersja natomiast jest efektem wyobraźni podejrzliwego, złośliwego i nienawistnego starca, który nie ma w sobie dobra. Wykasowałem adres Krzysztofa Kornatowicza, gdyż nie prowadzę z nim już korespondencji.

.

PB: Dziąba nie pyta obiektów swego dobrochciejstfa, czy chcą jego pomocy. Znam to z usługi prywatnej niegdyś dla mnie jak i z historii Dziąby społecznictwa.

Może bezdomny jest komfortowy, ma dość skorumpowanych instytucji. Dziąbowy aktywizm nagania ludzi władzuni — więcej paszy do niekonstytucyjnego panowania, odbierając odpowiedzialność lokalnej społeczności za jej członków,. Traktuje potrzebującego poniżająco i instrumentalnie. Przed ustawioną przez się widownią, Dziąba “wie”, co jest najlepsze dla delikwenta,  rozsyła fotki i prywatną info o nim. Wciska poszkodowanych w objęcia władz z ryzykiem pogorszenia sytuacji.
Bezdomny, na pewno nie pozbawiony woli i rozumu — czy on prosił Dziąbę o pomoc i o jaką?  “Donosicielstwo” Dziąby mogłoby się skończyć niepotrzebną amputacją, wynagradzaną jak “leczenie” covida. Starsi i bezdomni, najczęstsze ofiary “covida”, dorzucają “statystyki” do covidowej psychozy i paniki opartych na Wielkiej Żydłackiej Zmyle, o czym władza doskonale wie. Schorowani, pozbawieni podstawowych praw zdani są na fałszywe testy, wymuszoną izolację i “leczenie” i zakazane testy ż-scypionki jaką juda obłuda “wyprosił” u ż-lokaja trampka.
Przed plandemią Pan Adolf apelował do bezdomnych, by przybywali doń chronić się od władzuni. To było sensowne działanie przykładne dla całego narodu, w miejsce społ-dystansu, namordników i donosicielstwa. Pan Adolf zdziwiony nie wiedział, że ktoś się wstawia i nie wyraził zainteresowania. Należało przekierować inicjatywę na reakcję ogólnopolską społeczeństwa. Ku temu mieliśmy dobry start z ekspertyzą Walerka i Kornata, tylko że egohitlerek nie stanął na wys. zadania.
W takich czasach, panie Dziąba, lepiej nie pomóc, aby nie zaszkodzić. Tymczasem włazi pan w zabłoconych buciorach, by uzasadnić swą egzystencję, przyciągać uwagę najdrobiejszym kroczkiem, licząc na łatwowiernych darczyńców. Czy to dlatego “rzesze”: członkowskie nie powiększają się panu od lat i z zawiści oczernia  pan tych co umiejętniej pociągną rodaków (Braun, Kołodziejczak, Międlar…)?
Jeśli oceniam niesprawiedliwie — czekamy na listę pana dokonań, per mój good-bye mail. Jeśli jest ona chwalebna, to opublikuję z  przeprosinami. Na razie wrzucam do Pralni.
.
On Friday, August 21, 2020, 11:57:36 PM PDT, Krzysztof KORNATOWICZ:
Dołączam i ja – panie dziąba, prosze usunąć mój adres ze swojej rozpiski adresatów. Kilkukrotnie mnie pan obraził, dwukrotnie przepraszał, mimo to nie wyciągnął żadnych wniosków.
Co do p. Kudlińskiego, to i owszem, dołączyłem się do podpisów pod jakim pismem przez pana zredagowanym, ale zrobiłem to dla p. Kudlińskiego, za jego dotychczasowa prace dla ojczyzny ratowania. Zrobiłem to w ciemno, bez wnikania w szczegóły sprawy. Aby stawać bardziej zaangażowanym w jego bronę, musiałbym dużo głębiej znać temat, a na to mi nie pozwolił czas. A i sprawa, jaka go morduje zdaje się mi poważną specjalnie nie jest, abym sam siebie dla niej w tej mi niewygodnym czasie poświęcał. Inaczej było z panem Moskwa, którego wydobyliśmy z jakiejś psychuszki, za co ten nie raczył podziękować, ale być może nie wiedział, komu – nieważne.
Jednak ten mój podpis pod sprawą p. Kudlińskiego nie był przyzwoleniem dla gegania z panem Dziabą. A zatem jeszcze raz – panie Dziaba, podobnie do pana Beina i ja odbieram pana absolutnie negatywnie i życzę sobie, aby nie nawiedzał pan mnie jakimikolwiek pismami.

       Krzysztof Kornatowicz

Obrońca Praw Człowieka w Polsce

e-mail [email protected]
502-42-13-32

 

sob., 22 sie 2020 o 02:39 Piotr Bein:
Jasne że szum niesprawdzalnymi sensacjami jakoby jewgle rzucali kłody. Robisz też pan szum przypadkiem bezdomnego w mieście nieswoim, więc nie znasz realiów np.  czy chciał pomoc i jaką dostaje od władz i ludzi. Za wcześnie samo-klepać sie, biurokrata zrobił minimum z naszych kieszeni. Nie wiadomo, czemu nie zaopiekowano się bezdomnym przy okazji kontaktu ze służbą zdrowia, ani dlaczego woli on od amputacji robaki — nic nie kosztują i czyszczą rany, a za krojenie ludzi żżydłacona służba chorób bierze extra jak za “covida”. Co warte pokrzepienie duchowe od instytucji kk, która będąc w najświętszym miejscu, nie wie ilu i gdzie bezdomnych mają, w tym b. działacze świeccy!
Ale może się mylę, zatem prosimy tu podsumować:
1. Wszystkie inicjatywy społeczne jakie od lat pan uskutecznia i z jakim wkładem darczyńców, a jakim własnym i z jakich środków.
2. Ile z nich poskutkowało i jak, przy jakim nakładzie środków pieniężnych i in.
Były z rozliczeniem problemy w przypadku moich prywatnych środków  plus z datków (znacznie mniejszych).  To delikatnie mówiąc, bo pan się wypiąłeś i jeszcześ mnie ożydzał, sugerował geszeft Beina:
Kochane pinionszki od drogich sojusznikuf. Otyla się przydaje jak długo się zrzuca na cwaniaczków. Przebojowi żebrają u naiwnych Polonusów o więcej szmalu: eMisja, mendia narodowe, w(Iz)Realu, a Międlar pocałuj w dupę nie podziękował, a co mówić o wymienieniu ożydzanego darczyńcy obok nazwisk prawdziwych patryjotów.
Dziąba ma niszę: zebrał przymuszoną widownię, a nuż ciaćki się posypią od Polonusów. Klapa ze wspomaganiem merytorycznym od grona w akcjach Dziąby, że nawet fundacji nie śmie zakładać bez pokazania rezultatów. Pierwszą rzecz jaką mi pokazał po odebraniu z Okęcia, to jaką Dziąba fundację założy, żeby nie marnować datków od Beina i Zigman. Starość Dziąby coraz bliżej, marzenie o domku w skansenie jewrounijnego projektu “dla potrzebujących” coraz dalej. Może choć zrozumi, że Polonusom też mamona na gruszkach nie rośnie, koszt życia w dolcach podobny do tego w złotówkach, opieka społeczna nieporównywalnie gorsza w Am.Płn., żarcie do dupy i za 10 $ nie zjesz 3 dań w domowej jadłodajni, jeśli w ogóle dobry chleb kupisz.
Chwilowo przytuloną, niewinną Otylkę gnoisz za yahoojowe sztuczki — jak mnie, kompo-głąbie Dziąba. A jak się ona wyłamie, to obgadywać, ożydzać za plecami, jak mnie… Dobryś numer, poznałem się na waści. Dałem szansę wchodząc w inicjatywę dla naszego Adolfa (zamiast zażądać usunięcia z rozsyłki) a też pokpiłeś bezinteresowną wolę.
Teraz odstosunkowuję się: wsjo od Dziąby idzie do auto-kosza i żądam nie używać mego e-adresu w rozsyłkach do niewiadomo jakich agenciur w tysiącach pokazowych “inicjatyw społecznych”  — od wojny 30-letniej z dintojrą o 50 zł, po batalię z sanepizdami o namordniki, jakby miliony ludzi na świecie tego nie robiły od miesięcy. Co do bezdomnych, Polonusy mają swoich wbród, nie potrzebują również “pomagać” tym w Polin, 30 mln luda starczy tam. Tu bezdomnych mamy procentowo więcej, w tym rodziny Polonusów.
Piotr Bein
On Friday, August 21, 2020, 09:56:42 AM PDT, Andrzej Dziąba <[email protected]>:
Panie Bein! To też wg Pana jest robienie wokół siebie szumu? Odpowiedź ze Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego otrzymałem w niewiele ponad dobę (załącznik). Gdybym miał już odpowiednią organizację z ludźmi i pieniędzmi, nie działałbym tylko za pośrednictwem internetu, robiąc wg Pana “szum”. Ale ja działam na miarę moich skromnych możliwości i to skutecznie. Wykorzystuję w tym celu oficjalne instytucje.  

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/