Takie góvno słuchata?

Takie góvno słuchata?

Piotr Bein, 31.8.2020
zasłużeni eksperci m.in. badaczka Dr. Judy Mikovits
Zasłużona pinda żydo-nałuki zrobiła mamonę w “gain of function” R&D na wirusach, a teraz zmyla, ani pisnęła o swej robocie. Dopiero Dr. Wojtkowiak jedyna na świecie obnażyła:
Pinda Mikovits zmyla np. o maseczkach jak banda in. lekarzy od dawna profitujących z medycyny rockefellerowskiej! Pierdolą, że wirus taki mały, że przez dziury w maseczkach przejdzie. Chodzi o kropelki i aerozole zawierające dzies. tys. wirusów i o redukcję początkowego ładunku zakaźnego — dawki. Badania skuteczności maseczek (po ciula powtarzają co rok w ten sam nieudolny sposób!) ignorują fakt, że po pracy medycy idą do domu, narażając się na ogólny transfer wirusa, więc wychodzi, że maseczki noszone w pracy są nieskuteczne.
Tera wszyscy w jupitery się pchają po swą część “sławy”: Dr Kaufman i David Icke skopali Chromosome 8 w teście PCR?
A żydłactfo może dowalić prawdziwą bio-bronią tym razem, żeby pokazać gojom bez maseczek kto boss. Mniej rozsyłajcie gamonie, więcej studiujcie i myślcie. Uny tak poszli na całego, że mogą się nie cofnąć przed szaleństwem;,im dalej w jesień-zimę tym większa tego szansa. Te krakacze “lekarskie” mogą być podstawione, znacie żydłackie sztuczki.
.
On Monday, August 31, 2020, 06:57:03 PM PDT, Ela and Ted Salak: https://globawake.org/#plandemia

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/