Kurwiąc się dla sutenerów banksterii, żydomedia straszą Białorusią, klimatem i “covidem”

Piotr Bein, 17.9.2020

Jedna z tysięcy presstytutek polskojęzycznych — Michał Wąsowski

Postępacki portal naTemat zrobił z Łukaszenki dyktatora. Autor, Michał Wąsowski, ten oto sympatyczny młody człowiek, od 2014 publikuje http://innpoland.pl/. Produkując się w korporacyjnym światku medialnym BusinessInsider, uwiarygadnia globalną żydomasońską agendę przeciw Ludzkości. Na amerykańskim wydaniu serwisu widzimy np. taki kwiatek programu ciapacenia Europejczyków, żeby wzmocnić żydłacką dominację wg pomysłu syjonisty psychopaty Richarda von Coudenhove-Kalergi’ego, protoplasty jewrounii przyjaznej żydłactfu. Wspierała go ówczesna żydo-masono-banksteria…

 

 

jewropejcy
Oszustwo polit-poprawne, nie odzwierciedla statystycznego udziału ras osób wyszczególnionych w artykule. Wg żydłackiego dyktatu Europejczycy mają być skundleni poprzez rasowe “wzbogacenie” — projekt w oczywisty sposób rasistowski wzgl. Europejczyków. Wynika z psychopatycznej supremacjonistycznej nienawistnej mentalności wywodzącej się z Talmudu.

 

Wsród transformatorów (wg żydokorporacyjnej szmaty BusinessInsider) europejskiego biznesu mamy chwalebny okaz Białej Szwedki — Greta Thunberg 🙂 ikony prania mózgów żydłackim oszustwem pn. antropogenna zmiana klimatu.

 

Business Insider to organ antypolskiego Springer Verlag, własności żydłackiej firmy z Nju Jorka, Kohlberg Kravis Roberts & Co. Wyróżniła się ona w pasożydniczym “biznesie” przejmowania firm gojowskich, a pierwszy ich nabytek dostał naklejkę “barbarzyński”.

Klimatyczne ocipienie

Własny serwis Wąsowskiego też obejmuje guvnościekowe treści, np. straszydło covidowo-klimatyczne autorstwa Grzegorza Kopera:

Koronawirus nie będzie ostatni. Wieczna zmarzlina kryje starodawne patogeny – i właśnie się topiMyślicie, że znacie wszystkie konsekwencje globalnego ocieplenia? Wiadomo o suszach i podniesieniu się poziomu wód. Ale mało kto mówi o mikrobach od tysięcy lat zachowanych w lodzie, które mogą być niebezpieczne dla człowieka. […]

Strach się bać nieodpornemu na pseudo-naukowość. Koper zaprzągł autorytet jednego z dwóch polskich ekspertów w Międzyrządowym Panelu ds. Zmiany Klimatu IPCC (organizacja została uhonorowana nagrodą Nobla w 2007). IPCC oszukało Ludzkość, że ociepliła klimat i trza od niej chronić Planetę. Tegoż nobla przyznano neo-marxiście Obombie i antypolskiej Tokarczuk.

Weżmy dwa autorytety z uniwerków brytyjskich: Arctic fever: Zombie climate myth must dieJeśli konsekwencje zarazy zombie porównamy z zagrożeniem od przyspieszenia zmiany klimatu przez mikrobiologiczne sprzężenia zwrotne w Arktyce, to ryzyko zombie jest trywialne. Np. algi i cyjanobakterie zaciemniające lody Grenlandii (główny generator podnoszenia poziomu mórz) przyczynią się do szkód ok. 15 bln $ rocznie pod koniec 21. w. (ogrzanie o 1,5 st. C). Zaś patogeny mają nikłą szansę przetrwać sezonowe topnienia i zamarzania, a jeśli już, to nie wytrzymają wyższej temperatury poza regionem. Bardziej zagraża migracja patogenów na Północ. Turyści w ogniskach infekcji na love boats, spiesząc zobaczyć “ostatki” lodowców przywlekają choróbska do miejscowości, w których rozprostowują nogi.

 

Zwiększone emisje metanu i CO2 wskutek ocieplania zmarzliny i Arktyki nie wzmagają jednak grzania Planety. Kilka ociepleń od końca epoki lodowcowej 10 tys. lat temu świadczy, że klimat samoreguluje się, w czym główną rolę odgrywa prawdopodobnie zachmurzenie (pomijając długoterminowe cykle Słońca) . Inaczej przez 10 tys. lat podgrzalibyśmy się gdzieś w okolice punktu wrzenia 🙂

 

Histeria szwindemii

 

Znajdziemy w naTemat także banialuki o covidzie, pisane pod wymogi tejże kliki banksterskiej:

 

Niepokojące dane ws. koronawirusa. Pandemia przebiła kolejną barierę — [12.9.2020] liczba ofiar koronawirusa na świecie przekroczyła granicę 900 tys. Od początku pandemii odnotowano już ponad 28 mln przypadków zakażenia, które pokonało już ponad 20 mln osób.

 

Światowa Organizacja Zdrowia WHO podaje łączną liczbę pozytywnych wyników testów — u osób w ciężkim stanie jak i u tych, którzy nie zauważyli, że mieli wirusa i uodpornili się — jakby dotyczyły przypadków ciężkich. Sprawia to wrażenie na ignoranckich mediach, politykach i publice, że  ostrych przypadków jest znacznie więcej niż w rzeczywistości.

Ponadto, liczba pozytywnych testów jak i zgonów rzekomo “na covida” są fałszywe. Wirus SARS CoV-2 jest fikcją, gdyż go nie wyizolowano i nie zidentyfikowano w sekcjach zwłok ani w próbkach pobranych od “zakażonych”Testy są patentowym oszustwem, gdyż nie nadają się do diagnozy i pokazują fałszywe wyniki tak dodatnie jak i ujemne. Za przyczynę śmierci podaje się covida, gdy tak nie było faktycznie, nadymając statystyki zgonów “na covida”. Sprawdziany przypadków śmierci “na covida” ujawniają, że tylko co piąty – szósty zgon dałoby się przypisać SARS CoV-2.

Covid-19 ma znamiona masowego zabójstwa  przez interwencje rządowe po ogłoszeniu pandemii przez WHO 11.3.2020. To ci dopiero SZWINDEMIA!!! Kwestie te obnażyły tysiące specjalistów na całym świecie i przyznają je plandemiczne instytucje, np.:

 

 

Zmyła CFR

Wg danych WHO, do 12.9.2020 w świecie wykonano ok. 500 mln takich “testów” na “covida”, wykrywając 29 mln osób rzekomo zakażonych. Zmarło 0,9 mln osób, a wyzdrowiało ok. 21 mln, czyli  “choruje” obecnie ok. 7 mln osób. Pozornie wygląda to poważnie: umiera co ok. trzydziesta osoba testowana pozytywnie na SARS CoV-2. Tak kreuje się panikę i totalitarne rządowe środki “zaradcze”. Przyjrzyjmy się więc o co chodzi. Podział na kategorie danych w statystykach epidemiologicznych wyjaśnia rysunek:

 

 

Mamy następujące grupy w populacji:

 

 • zmarli (jedna osoba w grafiku powyżej)
 • poważne przypadki zakażenia z konsekwencjami klinicznymi, w tym zgon (4 osoby)
 • inni zakażeni (3 osoby) bez konsekwencji klinicznych: bezobjawowi i łagodne przypadki, np. co rok miliardy Ziemian kichają i kaszlą od grypy sezonowej
 • wszyscy zakażeni (4 poważne przypadki + 3 lżejsze = 7 osób)
 • cała populacja (15 osób na grafiku) — niezakażeni (w tym nietestowani, więc może zakażeni) oraz zakażeni wg testów (w tym zmarli).

Z tych danych oblicza się wskaźniki:

 • Case Fatality Rate CFR = liczba zgonów  na dany patogen dzielona przez liczbę poważnych zakażeń w danej populacji.
 • Infection Fatality Rate IFR = liczba zgonów  na dany patogen dzielona przez liczbę wszystkich zakażeń w danej populacji.

Zatem z danych WHO dla covidowego SARS CoV-2 wychodzi CFR ok. 3% (0,9 mln dzielone przez 29 mln). Tymczasem powinien to być dramatycznie mniejszy wskaźnik, gdyby prawidłowo dzielić 5 do 6 razy mniejszą liczbę zgonów przez znacznie większą acz nieznaną liczbę wszystkich zakażonych w populacji — od przypadków ciężkich po niezauważalne bezobjawowe. Natychmiast padłaby deklaracja pandemii przez WHO i rządy, wystawiając ich totalitarne przeciw-środki na śmiech i skrutynizacę, z kryminalnymi konsekwencjami dla winnych tej giga-ustawki banksterskiej, w tym dziennikurwy.

Trudno wierzyć, żeby profesjonaliści od zdrowia publicznego wciskali tę chucpę bezwiednie. Autor naukowego artykułu nazywa tę ściemę “przeliczenie się”, “dezorientacja”, “stronniczość”…

Stronnicze badania i analizy, przeciwśrodki oparte na strachu a ujemne ich skutki utajnione Epidemiolodzy stosują wskaźniki CFR, IFR i śmiertelności do opisu zgonów w czasie i po wybuchu choroby zakaźnej. […] Dezorientacja między CFR i IFR wydawałaby się trywialna i łatwo ją z początku przeoczyć, ale może ona prowadzić do niezamierzonej pomyłki w obliczeniach śmiertelności od koronawirusa. Wskaźniki IFR z próbek z całej populacji obejmują zakażenia jeszcze niezdiagnozowane, bezobjawowe i łagodne. Często są niższe od CFR opartych wyłącznie na względnie mniej licznych przypadkach zdiagnozowanych średnich do poważnych zakażeń z początku wybuchu epidemii. […] CFR i IFR reprezentują odmienne segmenty danej populacji i zawierają szeroko różne zakażenia bez przypadków śmierci; toteż niewłaściwe zastosowanie wyników lub uogólnianie wniosków między tymi dwoma grupami  może prowadzić do [stronniczego wyboru próbki populacji], w której osoby nie reprezentują segmentów, do których stosuje się wnioski. 

Autor ww. krytyki władz odpowiedzialnych za ogłoszenie pandemii SARS CoV-2 i totalitarnych środków szkodzących zdrowiu i wolności człowieka oraz gospodarce postuluje kontrolę jakości przez instytucje zdrowia publicznego celem sprawdzania, wyłapywania i korekty stronniczości i pomyłek w badaniach, które zaniżają lub zawyżają związane zagrożenia chorobą i śmiercią. Zwłaszcza mianownik wskaźników śmiertelności powinien jasno określać kogo dotyczą zgony.

Autor nie wypowiada się o sfałszowanej liczbie przypadków “zdiagnozowanych” testami, niezatwierdzonymi w diagnozie nawet przez WHO i rządowe agendy  USA,ani o napompowanym liczniku — fikcyjna przyczyna śmierci “na covida”. Skutek jest ten sam: Należy ponownie ocenić etykę kampanii zdrowia publicznego opartych na strachu, gdyż mogą mieć ujemne konsekwencje.Obywatele potrzebują większego głosu w przejrzystym procesie ustanawiania polityki zdrowia publicznego podczas wybuchu choroby, a programy nauczania powinny objąć podstawy metod badawczych, żeby nauczyć ich lepszej konsumpcji informacji o zdrowiu publicznym. Edukacja publiczna powinna również w pełni podawać ujemny wpływ na psychologiczny dobrostan, prawa człowieka, zamęt społeczny i straty gospodarcze związane z restryktywnymi interwencjami w zdrowie publiczne podczas pandemii.

Które z tych informacyjnych dziedzin pokryły “nasze” presstytutki? Nie mam wpływu na skorumpowane instytucje, ale jako naukowiec i publicysta mogę, z nadzieją na zreformowanie się winowajców,  piętnować te osoby, które propagują nieprawdę w zatrutym sreberku ścierwomedialnym.

 

Picdemia w Polin

 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 093084e05eabd615ff847e77ac6e2001,305,0,0,0.jpg
Andrzej Nowiński: Swoje pierwsze szlify w profesjonalnym dziennikarstwie zaczynałem w papierowej “Gazecie Olsztyńskiej”, żeby potem zostać jej wydawcą internetowym.

 

Art Nowińskiego w naTemat nadmienia też poloniki:

 

[…] Z kolei w Polsce liczba nowych zakażonych utrzymuje się na stałym poziomie od 350 do 700 przypadków. W sobotę rano Ministerstwo Zdrowia podało, że wykryło koronawirusa u kolejnych 603 osób.

 

Zatem i polskie do 700 przypadków/dobę to szachrajstwo nieadekwatnym testem. Nie podano nawet ile z tego kończy się w szpitalu i z jakim wynikiem klinicznym — przypominającym sfabrykowany zestaw objawów zakażenia nieistniejącym klinicznie wirusem SARS CoV-2, sezonową grypę, czy na wcześniej istniejące u pacjenta choroby?

 

Tenże Nowiński nawija w innym straszaku covidowym, zerżniętym z gadzinówki szechterowej:

 

Kryzys epidemiczny we Włocławku. Zakażeni w ciężkim stanie i ognisko w szpitalu Służby sanitarne poinformowały o nowym ognisku koronawirusa, które wykryto w szpitalu we Włocławku. Zakażonych jest 13 pacjentów i 17 osób z personelu placówki. Pensjonariusze […] są w ciężkim stanie. […] Stan 13 pacjentów przewiezionych z Włocławka jest poważny ze względu na choroby “wyjściowe”.

 

Dla dziennikurew najważniejsze jest zasiać panikę i budować napięcie grozy. Nie dało do myślenia to, że maseczki personelu okazały się nieskuteczne skoro personel dostał “wirusa”, ani to, że pacjenci byli w stanie ciężkim nie od “covida” tylko od chorób zastanych.

 

Wg gadzinówki, w szpitalu włocławskim testy na obecność koronawirusa na szeroką skalę zostały przeprowadzone po tym, jak badanie jednej z pielęgniarek dało w czwartek wynik pozytywny. Kobieta miała objawy wskazujące na przeziębienie, ale na wszelki wypadek postanowiła poddać się testowi i wówczas okazało się, że jest zakażona. Nowiński pominął ten ważny detal, świadczący o tym, że przeziębienie (tak objawiają się koronawirusy) pielęgniarki sprowadzi na cały szpital i miejscową służbę zdrowia w kontakcie z tymi pracownikmi testowanie PCR, lipę w paczkach do kwadratu, więc jakiś ułamek testów wykaże fałszywy wynik pozytywny. W wyniku histerii, dyrekcja szpitala zamknęła nie-covidowe oddziały w tym porodówkę, pozbawiając ludzi należytej opieki lekarskiej, co w in. krajach ustalono za przyczynę wzrostu śmiertelności po wprowadzeniu lockdownów na wiosnę br.

 

W in. artykule, Nowiński podgrzewa panikę na tej samej podstawie, na której wybuchła w Plandemii1.0: matematyczne modele “syf na wejściu syf na wyjściu) ze skorumpowanych placówek naukowych w kieszeni Gatesa:

 

Koronawirus zimą może zabijać 30 tys. osób dziennie. Są pierwsze prognozy dla świata i PolskiNaukowcy z Instytut Ewaluacji i Metryki Zdrowia przy Uniwersytecie Waszyngtońskim opracowali pierwszą ogólnoświatową prognozę rozwoju koronawirusa na nadchodzącą zimę. Wynika z niej, że codziennie na covid-19 może umierać nawet 30 tys. osób. […] nad Wisłą z powodu covid-19 umrzeć może do końca 2020 roku aż 18 379 Polaków.

 

“Obliczenia” plandemistów okazały się mocno przesadzone, a statystyki jakby nakręcano pod nie. Rzetelne info w mediach są niezbędne do oświaty i edukacji, w służbie medycznej do prawidłowego obrazu sytuacji, a w polityce do podejmowania właściwych decyzji, minimalizujących straty gospodarcze i biologiczne narodu oraz rozgardiasz społeczny. Wszystkie te grupy zawodowe pokpiły sprawę. Nielicznych odstępców spotkała ostryzacja systemowa jak i społeczna, obie zbudowane na histerii paniki medialno-politycznej. Nie ma żadnej wątpliwości, że duet ten, przy jednoczesnej presji i zastraszeniu służb medycznych, jest przede wszystkim odpowiedzialny na poziomie państwowym za ujemne konsekwencje wynikłe z decyzji opartych na fikcyjnych danych.

 

W Norymberdze nie było, że musiał jeden z drugim wykonać rozkaz. Konwencja ws. ludobójstwa objęła tę zasadę i z jej definicji poczynania kliki uzurpującej wladzę w Polin kwalifikują się pod ludobójstwo (nie musi to być masowa śmierć jak w Hiroszimie i Nagasaki). Presstytutki podlegają tejże konwencji ze wzgl. na współudział w spisku ludobójstwa.

 

 

Presstytutki kurwią się banksterii

 

Presstytutki przemilczają rzeczywiście naukowe “drobnostki”. Inaczej odpadliby z guvnego ścieku i koniec mamonki. Aparat banksterii odpowiednio wynagradza merdia guvnego ścieku i tzw. “alternatywne” pod swą kontrolą: Ludobójczy srul psychopata zboczeniec Gates wykupił se merdia  — stąd pojęcia dziennikurwa i presstytutka. Po co przeciwstawiać się żydłackiej klice, jeśli można nieźle z nią żyć w symbiozie, pierdoląc pod banksterskie narracje za okruchy z pejsatego stołu:

 

 

Parę interpretacji utajnionej kliki żydłackiej i ich piramidalnej struktury panowania nad Ludzkością (w tym miliony mas żydowskich, ujajanych jak goje) zawarłem w niedawnym artykule o infiltracji i korupcji ruchów oddolnych zaganianych w stada pod globalistyczne programy, zmierzające konsekwentnie do żydobanksterskiego NWO. Z własnych dociekań opartych z konieczności na fragmentarycznych danych, globalna banksterska struktura władzy funkcjonuje w takiej mniej więcej hierarchii:

 

 • Na samej górze Banksteria dierży funkcje decyzyjne i sterujące: ideologia, strategia, wywiad, technologia, analiza…
 • Grupa Wykonawcza globalnej masowej manipulacji świadomością poprzez ideologie, religie — Bnai Brith, Chabad Lubavitch, syjoniści…
 • Działania Specjalne — mafia i bandyci Koszer Nostra, wywiady i służby specjalne wybranych “państw” (USA, W, Brytania, Izrael, Arabia Saudyjska…)
 • Działania Finansowo-Gospodarcze — globalne/regionalne banki, banki centralne, banki inwestycyjne, korporacje podległe banksterii (przeważająca ich większość globalnie)
 • Grupa Wdrożeniowa agend globalnych rządów (ONZ, IAEA, NATO, WHO…), rządów narodowych (via bilderbergi, CFR, Trilateral Commission…), wierchuszki instytucji religijnych, państwo Izrael, Iluminaci
 • Media — guvny ściek i “alternatywne”, filmy, pop-kultura, bież. nawijanie, przeinaczanie historii,
 • Organizacje pozarządowe

 

Amerykański bloger i autor artykułu o krypto-żydłaku Gates’ie, trybiku w żydłackiej sitwie, uważa Iluminatów za główny motor:

 

 

Myślę, że Iluminaci są parę poziomów pod szczytem globalnej kliki, wyeksponowani dużym nakładem środków (liczba, nachalność i wysoka jakość materiałów dla gojów) celem krycia żydobanksterii i ekskluzywnie żydłackiej loży masońskiej Bnai Brith, steru Iluminatów. Jest to przedegzekucyjne traktowanie iluminackich frajerów, przeznaczonych do likwidacji po wykonaniu zadania, wg planu rotszyldowskiego NWO z XVIII w. przechwyconego przez policję ówczesnej Austrii.

 

Wąsowki na samym dole piramidy pod Media — gdzie zajmuje najniższe stanowisko nieco wyżej nad recepcjonistką w portierni jednej z tysięcy platform należących do kilku medialnych oliparchów światowych (ale nadal nad nami gojami-karaluchami) — może być odbiorcą “dobroczyństwa” Gatesa, skoro bredzi w obronie tego zbrodniarza przeciw Ludzkości: Bill Gates i koronawirus. Obalamy teorie spiskowe, gdzie największą bzdurą jest pandemia covid-19.

 

Gates i jego bossowie nie mają zamiaru czipować, Panie Wąsowski? UNESCO: Nanotechnologie, etyka i polityka… Nanoczipy i płynne kryształy w szczepionkach wpłyną na zachowania człowieka

 

 

 

Epilog

 

Ma rację Otylia Zigman nazywając takie ściervomedia, w jakich tarza się postępak Wąsowski i tysiące jemu podobnych “influencerów”, tj. agentów żydłackiej dominacji i wdrażania NWO:

 

ŚMIETNIK CHAZARSKI “NA TEMAT” PATRZCIE LUDZIE CO TE BELZEBUBY LIKWIDUJĄCE KRAJE, LUDZI I ŚWIAT, SKURW…WYPRAWIAJĄ?? […] zobaczcie jakie kłamstwa ohydne piszą o A. Łukaszence, to zbiry wyniszczające i płatne przez Sorosa i złodziei przy korycie w Polsce. Takich podobnych w Polsce są pewnie tysiące tych zbrodniarzy żydo chazarskich…..Nie mogę znaleźć ich adresu, bardzo proszę pomóc mi znaleźć adres do tych kundli!

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/