Do Pralni wmeldował się b. poseł Zdzisław Jankowski — jaki narut takie (p)osły

PB: “Zapożyczenie” fotki bez tekstu i linka to gnojkowa/agenturalna manipulacja  durnymi. Ponadto każdy widzi, że to kniżki astronomiczne a nie talmudyczne, a świecznik ma 3 ramiona a nie 7 czy 9 jachwistycznych. Co do czapek, biskupi i wiele kultur nie-żydowskich noszą “mycki”. Fiksacja na tym odzwierciedla niski poziom delikwenta i ogólnopolacką chorobę na “żyda”, ślepą na szabas gojów i oczywistych żydłaków we władzach, które raz po raz wybiurają w farsach żydodemonkracji.

Żydobanksteria i syjoniści wykorzystali wytworzone przez siebie fiksacje Niemców do likwidacji ż/Żydow niesyjonistycznych w Szoa i przy okazji Polaków i in. Słowian. Kto jak kto ale każdy poseł powinien to wiedzieć i nie dolewać benzyny do ognia nienawiści sianej przez durniów i srulowe agenciury.
Do tegoż zaliczam kretyńskie podkreślanie jakichś cech słowiańskich w fizjonomii. Faktem jest, że Polacy to najbardziej skundlony naród Europy. Wynika to z ich miejsca w centrum kontynentu, gdzie przewalały się różne armie, wędrówki ludów itd. Dlatego Polacy mają najwyższy wskaźnik haplogrupy chazarskiej, bo aż 55%, tzn. więcej niż co drugi Polak ma takiego przodka. Prawdopodobnie z prawa żydowskiego arendarza do pierwszej nocy z panną młodą.
Wszyscy dotąd ożydzacze w Pralni okazali się mieć nazwisko w annalach żydowskiej genealogii. Im bardziej się zaklinali na scyropolskość po mieczu i kądzieli, tym łatwej było znaleźć zapis w annałach. Jankowskiego też.
Ludzie podkładają się żydłactfu niezależnie od pochodzenia. W Iluminatach, organie wdrażania żydłackiego NWO, panuje różnorodność rasowa, etniczna, religijna itd. Nie dbam o pochodzenie ani facjatę delikwenta, tylko o owoce jakie zostawia na swej drodze przez życie. Putin się ostatnio sromotnie zblamował i skrytykowałem go niezależnie od pochodzenia: Oszczercze Polakom łgarstwa historyczne Putina
Panu Zdzisiowi też nie wychodzi celująco na stare lata. Wcześniejszego życiorysu nie znam, możliwe że mu choróbsko mózg skuwa, ale z mych obserwacji, na starość uwypuklają się cechy wcześniej istniejące u osobnika. Jeśli dziś dał się zalapać na taki kicz agenturalny, jak nim prowadzili gdy zasiadał wKneSSejmie?
Jaki narut takie (p)osły, już drugi w Pralni. Statystycznie to maleńka szansa a jednak niska moralność i durnota. Powinni być najlepszymi z Polaków.
.
On Sunday, September 20, 2020, 02:30:33 AM PDT, Andrzej Szubert:
Am So., 20. Sept. 2020 um 09:24 Uhr schrieb Andrzej Szubert:
Wolna pluskwa robi żydem też Władimira Putina:
Jestem więc w doborowym towarzystwie.
Przy czym wolna pluskwa zapożyczyła nasze (moje i PB) zdjęcie bez tekstu:
Na koniec jeszcze jedno wyjaśnienie – niebieskooki blondyn to typ nordycki (wg ideologów III Rzeszy “aryjski”) a nie słowiański. Niebieskookich blondynów najwięcej jest w Skandynawii – a nie u Słowian. Gdy jeszcze oglądałem skoki narciarskie, prawie wszyscy Finowie byli blondynami. A wśród Polaków, Rosjan, Czechów i Słowaków blondynów prawie nie było.
No i za Chiny w III Rzeszy nie pasowałbym do typu “aryjskiego” – co mnie kompletnie nie martwi.
as
+++++++++++++++++++++++
On Saturday, September 19, 2020, 10:10:53 PM PDT, Piotr Bein:
VolnaPlusqva agentura żydłacka. Wszystko jasne, panie (p)ośle BUHAHA
Rozczarował mnie pan, tu wiele więcej agenturalnego gówna na Beina, (p)ośli durniu:
Teraz wiadomo czemu czasem brzmiał pan jak hasbara. Niedoszły agent wpływu żydłactfa — nie twierdzę, że świadomy… po prostu z durnoty.
Śmiało więc w Pralni dołączy pan do sobie podobnych, proszę o więcej.
+++++++++++++++++++++
Am So., 20. Sept. 2020 um 05:20 Uhr schrieb Zdzisław Jankowski:
ZJ
W dniu 2020-09-19 o 22:50, Piotr Bein pisze:
Czy taki Jankowski poseł wystąpiłby publicznie z czymś takim: Distortion of Polish history
Nawet gamoń nie zna tych faktów. To ci dupiero patryjota!
pb
On Saturday, September 19, 2020, 01:27:53 PM PDT, Andrzej Szubert:
Panie Jankowski, za obrazę i ożydzanie mojego przyjaciela Piotra Beina od teraz ląduje pan u mnie w spamie. Jest pan bezdennie głupi.
I proszę nie powoływać się na żydowski IPN. Według tej żydowskiej instytucji zarówno tzw. “pogrom kielecki” jak Jedwabne to sprawka “polskich antysemitów”. I nigdy, ani razu oficjalnie żydowski IPN nie przyznał, że terror lat 1944-1956 oraz mordowanie Polaków tysiącami w tym okresie to robota żydowskich oprawców.
Tylko dureń powołuje się na tę żydowską instytucję…
Am Sa., 19. Sept. 2020 um 22:10 Uhr schrieb Zdzisław Jankowski:

Znam żydów pochodzenia polskiego, przyzwoite osoby, przestrzegły mnie bym z panem Beine nie prowadził dialogu, nawet powiedzieli mnie o panu bardzo dużo, żeby pan szukał swojego miejsca w swoim miejscu pochodzenia, a nie żądał i pouczał Polaków, co mają robić… dużo więcej mnie powiedzieli o panu, ale szkoda czasu na wywody…bo w IPN jako poseł RP i nie tylko jestem czysty, jak łza.

W dniu 2020-09-19 o 21:33, Piotr Bein pisze:
Tak trudno napisać “Redaguje zespół pod kierunkiem b. Posła Sejmu III RP, Zdzisława Jankowskiego”?
Służby doskonale wiedzą, kto z panem współpracuje, więc zaciemnia pan obraz rodakom. To jedna z metod zastraszania, żeby się doły nie łączyły.
Słaba jakość formalna i merytoryczna odpycha od traktowania biuletynu poważnie.
Sugeruję dokooptować do redakcji osoby bardziej kwalifikowane.
Robi pan niedźwiedzią przysługę celowi patriotycznemu.
pozdrawiam
Piotr Bein
On Friday, September 18, 2020, 10:40:36 PM PDT, Zdzisław Jankowski:
Kieruję zespołem redakcyjnym bezimienne, bo nie którzy ze składu od dziesięciu lat mają kłopoty w sądach talmudzkich w Polsce, bo okupant judo-germański pod którym znalazła się Polska, za prawdę wydaje nie uzasadnione wyroki, nie ścigając tych którzy okradli Polskę. Przykład NIK gdzie prokuratura przygotowuję uzasadnienie do sądu, a potem sądy robią tak jak sobie rabin życzy. Przykład drugi publikowany o zatrzymaniu exsmunacja Jedwabnego
W dniu 2020-09-19 o 06:09, Piotr Bein pisze:
Czemu nie podpisze się pan jako redaktor w biuletynie?
Sugestywnie ożydzał, dziś do łączenia i jedności nawołuje — hipokryzja, altzheimer czy o drogę pyta?
Do redakcji biuletynu b. poseł wciągnie jakąś panią po polonistyce, skoro nawet z dużej litery “Polak” napisać nie potrafi.
Czepiał się mej polskości, gdy odparłem merytorycznie na brednie podobne jak w obecnym biuletynie, więc pięknym za nadobne…
Biuletyn jak plotkarski magiel, nie bardzo wiadomo, co pan proponuje na rozwiązanie dylematu Polaków — czekać na zbawienie od jakichś posłów?
Piotr Bein
On Friday, September 18, 2020, 07:35:34 PM PDT, Zdzisław Jankowski:
Mam wykształcenie średnie techniczne a nie polonistyczne, nie wiem z tą uwagą działa pań świadomie czy nie. Moje publikację czytane przez wszystkich oprócz pań, nie budzą zastrzeżeń. Takie drobne uwagi dzielą nas a nie łączą.
Zdrowy na rozumie człowiek powinien reagować stosownie do zagrożenia – ludzie bez wiedzy i otępiali umysłowo stanowią narzędzie terroru wobec zdrowej i świadomej tkanki społecznej. Dlatego obudź się Polaku zanim zostaniesz wyeliminowany fizycznie z populacjiPo świadomym doprowadzeniu do upadku gospodarki narodowej, nie była to żadna komunistyczna, Naród Polski został zaatakowany przez międzynarodowy układ sił, który traktuję Polskę, jako łup wojenny i zrobił to drogą pokojową, dzieląc kraj na partie UD, UW, KLD, PSL, SLD, AWS, SLD – PIS, PO. PIS  Oni nic dla Polski dobrego nie zrobili, tylko ponad osiem i pół tysięcy strategicznych zakładów zniszczyli gdzie pracowało z 11 mil. Polaków, którzy znaleźli się za burtą egzystencji, 97% banków za 1% upłynnili.. Z Polski kolonie zrobili. Jakimiś tworami i marketami, nie polskimi zastąpili. Do biedy większości Polaków doprowadzili. Młodzież Polską za kromką chleba za granice wygonili. Na rozbiór Polski się zgodzili. Konstytucję masońską zatwierdzili. Armię Polską pokojowo rozbroili. Obce wojska sprowadzili. Pisowcy 500+ mamom na dzieci dały, ale artykuły o ponad 100% mamą droższą żywnością zabrały. Korono-wirusa wymyślili, gospodarkę zniszczyli, w taki sposób naiwnych Polaków przez 30 lat upokorzyli a w państwie bałaganu narobili. Dlaczego Polskę i Polaków tak upokorzyli? Bo wszyscy Premierzy RP i Prezydencji RP mają swoje pochodzenie i żaden z nich nie chcę ujawnić swojego pochodzenia, są ukrytymi okupantami, państwo ich nie interesuje. A jeżeli, ktoś z premierów, czół się polakiem, to był zamulony, nie wiedząc co to jest państwo i jaki obowiązek spoczywa na państwie. Mimo to, ze tu się urodzili, wykształcili i dostali wysokie stanowiska rządowe i nie chcą pracować dla Polski, zdradzili Polskę. Obecnie budują potajemnie pisowcy płoty z górną koroną drutu kolczastego na Podkarpaciu i ziemi świętokrzyskiej wzdłuż Wisły. Czyżby ogrodzenie, ma wytyczać dla zmylenia, nową granicę państwa polskiego powiększaną terytorialnie Ukrainą kosztem Polski? Mówił, w TVP Info w 2014r na majdanie o wielkiej Ukrainie Jarosław Kaczyński, czyżby marzenia tego człowieka się spełniały. A nie ochronę przed dzikami, tak jak piszą  społecznościowe media. Dlaczego Sejm i posłowie milczą? A Polacy, nie myślą swoimi głowami tylko telewizorami.
Dlaczego, nie ukazał się Dziennik Ustaw z dnia 6.08.20r do dziś, przysięgi Andrzeja Dudy na prezydenta Polski i nocnego wydania tajnego komunikatu spotkania diaspory żydowskiej z Andrzejem Dudą. Czyżby, był następny akt rozbiorowy Polski, który miał się dekretem w tym dniu się dokonać? Jak informują przecieki.
Myślę, byśmy my Polacy wyciągnęli wnioski, z przeszłości i obecnej rzeczywistości i jeszcze raz podjęli próbę ratowania Polski. Ciągłe kłótnie i podziały nie rozwiążą polskich problemów i w ramach prawa i demokracji dokonajmy odpowiednich zmian. Zmiany te, winny skupić ludzi szlachetnych, dla których Polska ma być Polską. Myślę, ze w tym obecnym sejmie, tacy posłowie są – obserwują bieżąco media publiczne.

Zdzisław Jankowski – poseł RP

W dniu 2020-09-19 o 03:06, Piotr Bein pisze:
Panie Zdzisiu, Panu soli trzeźwiących. Skomentowałem biuletyn tydzień temu, bez echa, nawet pozostał układ semicki z prawa na lewo, dobrze że jakoś czytać po polsku się da, choć to nie czysta polszczyzna.
pb
++++++++++++++++++
pt., 11 wrz 2020 o 11:01 Piotr Bein  napisał(a):
Naiwni niekiedy? Wybiury za wybiurami dają się złapać na żydłacką farsę “dialektyki” dwu-partyjniactfa, obie partie na sznurku Bnai Brith.
Niewiadomo, czyj to biuletyn — prywatna składanka ZJ, partii Ziemińskiego czy co? Pijana numeracja stron.Roi się od niepoprawnej polszczyzny, wytykanej innym, przez ożydzacza ZJ. Parę kwiatków w biuletynie:
Polska jest tam gdzie mieszkają Polacy — Zdanie jest werbalną agresją wzgl. krajów, w których mieszka paredzies. mln Polaków 🙂
odzyskać Polskę dla Narodu? Napisać odezwę: do Przewodniczących ugrupowań politycznych, stowarzyszeń i znanych osobistości życia politycznego, do powołania, w ramach konsolidacji jedną z siłę narodową w celuratowania substancji narodowej, suwerenności narodu i państwa — Odezwami to partiokraci se tyłki podcierają. Jeśli już, to odzywać się do Bnai Brithn, najlepiej z widłami i siekierami :))
 
Musi [Polskę] ratować cały naród. Swoje osiągnięcia osobiste łączyć ze szczęściem Ojczyzny. — No i wiąże: 500+, scypionka na śfirusa, obrona USraelska przed ruskimi, bezpieczeństwo energetyczne od oliparchów, el-autko od psychopaty Elona Muska kosztem nuklearnego zaświnienia Ojczyzny…
W ustępie “Kraj podzielony na partie…” roi się od ż/Ż, nic o szabas gojach scyropolskich, których korupcja umozłiwia srulom władzę absolutną, podobnie jak na całym świecie, więc Polacy osobno niewiele zrobią. Warstwa inteligencji polskiej (z której normalnie biorą się elity i przywódcy patriotyczni) została zepchnięta na margines i zakneblowana lub uległa korupcji i służy żydłactfu dla doraźnych korzyści osobistych. Jak jednostkowy epizod Hirszka charakteryzuje żydlactfo? Nie ma lepszej pracy na podsumowanie zbiorowej choroby umysłowej?
Nierealna ocena sytuacji i środków zaradczych. Lepiej dla Narodu, żeby Pan b. poseł Zdzisław zajął się uprawą i kiszeniem kapusty.
On Friday, September 11, 2020, 05:55:59 AM PDT, Zdzisław Jankowski:

Pani Otylio przesyłam nasz biuletyn do ciekawości, Polacy SA narodem inteligentnym, myślę ze nie dadzą się wciągnąć w tą wojnę, myślę o narodzie, chyba by sytuacja tego wymagała. Chociaż niekiedy są naiwni, myślą ze ktoś obcy i coś da, nie da, tylko ukradnie, 30 lat transformacji pokazało.

Zdzisław Jankowski – poseł RP
+++++++++++++++++
On Friday, September 18, 2020, 05:42:04 AM PDT, Zdzisław Jankowski:
Dla podniesienia adrealine pana Piotra Bein, przesyłam skorygowany biuletyn 95.
ZROP

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/