Co tam panie z tym planem plandemii dla Kanady

Piotr Bein, 19.10.2020

Ryszard Opara podgrzewa panikęprzyszłość ludzkości wygląda bardzo źle. Fatalnie. Szybkimi krokami, zbliża się koniec naszej cywilizacji.

Chałturnik nie sprawdził oryginalnej publikacji w GodlikeProductions i powołał się na wtórną, kolportowaną mejlowo. Czy aby nie zniekształconą, jak wpis Opary, wtrętami nie wiadomo gdzie, bo przezeń nie wyróżnionymi. 

Nie ufałem mu już przed laty, wyglądał mi na kontrolowaną medialną “prawicę” tzw. niezależną. Potem nie śledziłem jego Neonu24. Czy lekarz med. Opara poruszył niebo i ziemię przeciw scypionkom i medycynie rockefellerowskiej, a od wiosny br. — przeciw szwindemii? 

Może Opara puszcza Polakom balona próbnego ż-banksterii. Jaki poseł wybiera incognito, przecie wie, że jego mejla mają ż-suszby zanim go wyśle. Jaki gwizdkowy w Kanadzie posłałby swe odkrycie na jakąś e-listę serwera protonmail.com zamiast na jak największe platformy, dla ochrony własnej. Czemu nie podał weryfikowalnych detali, np. cytatów zamiast jakby zapamiętanych z tajemnego spotkania, a o Komisji — kto czy ilu, wszak zasiadał w niej.

No i jaki lekarz medycyny nazywa niewyizolowanego wirusa od nazwy rzekomo wywoływanego zespołu domniemanych objawów “covida”, ekstrapolując do tego na “covid-21/22”. 

Opara nie zweryfikował treści. Żadnej budowy obozów covidowych nie ma w Canadzie! Jest tylko “przetarg” do zarządów domów opieki o poradę do planowania — EWENTUALNEGO — przez OttawęTo nie jest zachęta do składania ofert. Niniejszy przetarg nie skutkuje przyznaniem żadnego zamówienia. Rząd zaiste przygotowuje sieć “centrów izolacji” w istniejących obiektach. Inne canadiana:

  1. Kanadyjcy w 66 % są właścicielami swoich mieszkań i domów — mocna podstawa polityczno-społeczno-gospodarcza i magnes dla imigracji z całego świata. Kanada jest w tym wskażniku w światowej czołówce. Nie znam nikogo, kto przybywszy z minimalnym wykształceniem, nie dorobiłby się własnego gniazda w Kanadzie. 
  2. Ponad 40% ww. właścicieli domów, tj. ponad 26% Kanadyjczyków nie pozwoli odebrać sobie największego skarbu materialnego — własnego gniazda. Próba wprowadzenia odnośnego planu skończyłaby się zajęciem latarń w Ottawie i stolicach prowincji. 
  3. Etos pracy mamy tu wysoki. Nawet imigranty obiboki na socjalu wysokim wzgl. in. grup społecznych wolą pracować niż żyć na garnuszku (nie)rządu. Minimalny dochód podstawowy to dobra idea dla naprawdę potrzebujących: emerytów z małym stażem pracy, chorych itp. naturalnie pokrzywdzonych. Dojenie pustego skarbca rządu na lichwę nie przejdzie między większością Kanadyjców i zrujnuje gospodarkę. Nikt nie będzie chciał pracować, utworzy się strefa szara, gdzie zaradni będą na zaniedbanych niszach dorabiać ponad ottawski garnuszek. Tak zawsze było i neomarxistowska banda Trudeau tego nie przeskoczy. . 

Na forum Opara dodaje: Rzeczywiście Canada – będzie z wielu powodów idealnym miejscem dla planów Elit/Liderów ludzkości – przejęcia globalnej kontroli nad cywilizacją. Kraj wielki, drugi co do wielkości na świecie, słabo zaludniony, blisko USA (siedziby globalistów) oraz tak jak Pani wspomniała – sprzyjający klimat polityczny. Facio nie wie co mówi. Lewaka “Fidelito” Trudeau, bękarta Fidela Castro, Kanadyjcy nienawidzą najbardziej w historii kraju. Niestety nie ma opcji wyborczych, podobnie jak w Polin czy w USraelu — jak nie kiła to rzeżączka. 


Koment pod textem Opary wymienia podobny scenariusz w Protokołach Mędrców Syjonu, realizowany z żelazną konsekwencją. Przypomina o Oparze odnośnie  zakucia w Nędzę+: w Australii otrzymał, jak pisał wcześniej, wprawdzie skromne środki, ale wystarczające do spokojnego życia, którym się obecnie delektuje… Środki poza dochodami z Neonu? To już nie takie skromne.

Że facet nie geniusz świadczy też jego koment: obserwując i analizując dotychczasowe działania WHO – zwłaszcza od czasu, kiedy podano do wiadomości publicznej, że głównym sponsorem tej organizacji – jest Fundacja Billa i Melindy Gates, a przy okazji, że ta sama Fundacja, poprzez rozmaite kanały inwestuje w różne firmy farmaceutyczne, zajmujące się rozwojem szczepionek… doszedłem do wniosku, że to wszystko, co się obecnie dzieje – nie jest zwykłym zbiegiem okoliczności…dziełem przypadku… To wygląda na zorganizowaną działalność przestępczą… […] Uważam, że trzeba bardzo uważnie oraz analitycznie obserwować dalszy rozwój wypadków – zobaczymy jakie będą efekty…


Czyżby Opara nigdy nie poruszył żydłackiej kliki na swym blogu?!!! Czyli obecnie pozycjonuje się na zaufanego kształciciela opinii publicznej z drugiego końca żydłackich podchodów? 


Plany strasznych mondrzejszych syjonu to nihil novi, od zarania blogowania bębnimy o tym niezależni. Dowodów jest więcej: plan rotszyldziaków z XVIII w., wypowiedzi różnych rabinów, plandemnia świnioka H1N1, a w 2010 plandemiczny raport rockefellerowski. W budowie koszernego totalitarnego rządu światowego, proces zaczęty od ca. rewolucji “francuskiej”. W naszych czasach 9/11 i ocipienie klimatu, Agenda 21/2030, ostatnio wciskana na zjeŻdzie globalistów World Economic Forum w Davos. 


Plandemię przewałkowało od wiosny br. multum  niezależnych na świecie, w tym wielu na tej liście. Neomarxista Trudeau nic nie wymyślił, to przekroczyłoby mu punkt zapłonu mózgu. Jak jego tata, obecny płemieł Kanady wykonuje wskazówki żydomasońskie. Gadać jak mentalny i odfajkowywać potrafi, mniejsza o to, że  Ottawa przez 100 lat nie podołałaby takiemu planowi. 


Niestety we wszystkich przypadkach ostrzeżenia przez niezależnych od lat wzbudzały wzruszenie ramionami publiki, jeśli nie agresję — naruszaliśmy ich komfort w zaindoktrynowanym matrixie — nt. scypionek, GMO, psychotroniki, bezprzewodówki i 5G, czy totalitaryŻmu. 

Z drugiej strony mamy Stwórcę, Świadomość jako najwyższy byt, odkrywany i uznawany coraz częściej przez uczonych poza strupieszałą ż-banksterską pseudonauką. Przebudza się świadomość Ludzkości i rośnie ruch sprzeciwu. Od sprzeciwu do oporu droga niedaleka.


Chodzi raczej nie o ściemę, fikcję ani fałszywkę, bo domniemany cynk domniemanego parlamentarzysty zgadza się z dokumentami globalistów, a banda ottawska należy do najskwapliwszych realizatorów plandemii. Może chodzi o plan B, wobec niewypału spisku szwindemii1.0, która ujawniła kupę na kupie kłamstw i oszustw (np. list lekarza do kurtyzany globalistów, oficer medycznej Brytyjskiej Kolumbii). Dla znających żydłactfo parę opcji:

  1. Wybór Trampka (najlepszego w dziejach dla żydłactfa). On takie wybryki ukróca, narodowiec żydłacki patriota, a USraelski monsz stanó. Farsowy wybór “mniejszego zła”. Wzorem USraela w in. krajach podobne kreatury (w Polin już wybrali Judę Obłudę).
  2. Plandemia2.0 lub 3.0 z prawdziwą bio-bronią zabijacką. Patrz punkt 6 w tłumaczeniu Opary, od miesięcy w moich opiniach. Wysraszyć gojów do podległości, gdyż nie mają szans masowe szczepienia, przedłużanie lockdownów i nakazów. Ludzie zbuntują się wobec pozwów na żondzącą klikę i obnażania szwindla wszechczasów na globalną skalę.  
  3. Wycofanie się. Osiągnąwszy ogromny reset gospodarczo-finansowy już na początku szwindemii (praktycznie przejęcie  USA i Kanady, po czym podobne ma przyjść na całym Żachodzie)  i zebrawszy dane behawioralne globalnie,  uny pogłowią się, co z nami zrobić. Coraz mniej muszą się wysilać. 5G to idealne narzędzie do kontroli emocji, zachowań, myślenia i decyzji gojów.
  4. Broń bio-elektromagnetyczna użyta masowo. Bezprzewodówka i 5G są narzędziem manipulacji patogenami. Koronawirusy pod wpływem fal elektromagnetycznych rozmaitych częstotliwości budzą się z latencji i zaostrzają zjadliwość. Nieprzypadkiem ulgi i ponaglenia dla wdrażania 5G zbiegły się z ustawkodawstwem plandemicznym.  Broń ta, w odróżnieniu od bio-broni w punkcie 2, może wywołać masowe infekcje z objawami “covida” oraz ciężkie szpitalne przypadki, potrzebne unym do podkręcania statystyk, wywołania paniki i dobrowolnego ustawiania się gojów pod igłę.

…………………………………
Oryginalna publikacja i takie sobie forum: LEAKED? CANADA’S FRIGHTENING PLANDEMIC PLAN FOR 2021

Publikacja w Kanadzie plus forum

Koment polityczny z Australii plus forum. [Podobne struktury totalitarne w rządzie brytyjskim, czekam na koment w UK Column.]

Koment Dra Henry’ego Makowa, Kanada: COVID Vaccine is The Mark of the Beast

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

1 comment

Comments are closed.