Co myślę o Apelu spoczynkowej mundurowej wierchuszki nt. groźby wojny domowej

Piotr Bein, 6.11.2020

Kopia d/w prof. Kozieja. Kto ma e-adres Mizi (Jack Caleib) proszę przekazać. 

Optymistycznie: żydłactfo tak trzęsie gaciami, że gotują przeciw Polakom w wojnie polsko-polskiej już trzecią grupę — obok nełomarxistowskiej V kolumnie lamparciej i połączonych siłach obrony kaczyzmu i “kościoła” w postaci policja/kibole/’narodowcy” — mundurowych PRLowskich w stanie spoczynku. Co równie źle może znaczyć: tak spieszą się uny do NWO, że “rjewoljucyja” musi wypalić zanim zgaśnie ostatnia świeca chanuki 2020 r. w obłudnym pałacu Judy.

Bloger Mizia excytuje się szansą powstania pod przywództwem ww. spoczynkowych, z mięsem armatnim “rezerwistów”. A o tym ani aluzji, ni słowa w Apelu. Wojskowi wystąpiliby przeciw służbom okupanckiego reżimu, ewentualnej interwencji bandytów USraelskich okupujących Polin, wojskom NATO oraz służbom obcych “1066”. Wysoce nieprawdopodobne i wg mnie szanse niewielkie, zważywszy na splatfusienie młodszych pokoleń oraz zniewieścienie i stępienie patriotycznych reakcji mężczyzn w Polsce. Czyżby fakt ożydzania przez Mizię porządnych patriotów wiązał się jakoś z przesadzoną życzeniowo prezentacją Apelu?

Skąd Mizia ma nierealny cynk, jak zwykle u niego diabli wiedzą, bez potwierdzenia mocy sprawczej/wykonawczej na domniemane działania domniemanej grupy patriotów na rzecz Suwerena i Polskiej Racji Stanu (PRS). Daleko od fotelowego Apelu do mobilizacji oraz wyszkolenia w nowych formacjach i wyposażeniu przeciw wypasionym siłom US-NATO oraz 1066 (mosiad, siły ONZ?). Ponadto, jaki spoczynkowy generał ugryzie okupancką rękę, która go karmi tysiące+ co miesiąc w wygodnym, ustabilizowanym życiu.

Bloger Andrzej Szubert zidentyfikował dwie możliwości motywujące apel wierchuszki spoczynkowej na tle ruchawek “wypierdalaczek”:

1) […] okupant celowo wywołał protesty kobiet, by zepchnąć z ulic protesty antycowidowców. Było to więc celowe rozpalenie „przeciwognia”, mające stłumić i wygasić anty-covidowy pożar. Ale ten przeciwpożar wymknął się okupantowi spod kontroli, stał się głównym i groźnym pożarem i teraz należy go ugasić – do czego nawołują „niezależni” generałowie.

2) Ponieważ generały i admirały piszą o groźbie rozlewu krwi, ich apel ma powiększyć grozę sytuacji i dać okupantowi alibi do ogłoszenia stanu wyjątkowego. A wtedy nawet strzelanie do Polaków będzie już „legalne”.

[…] Polki wciągnięto do wojny polsko-polskiej o niewielki wycinek wolności, przeciwko jednemu tylko aspektowi narzucanego Polakom totalitaryzmu. Powinne jednak zrzucić namordniki i walczyć o całą wolność – we wszystkich jej aspektach.

Za wcześnie wróżyć, czas pokaże. Przyjrzyjmy się publikatorowi Apelu, prof. Koziejowi; jemu na plus:

Lista minusów prof. Kozieja jest dłuższa i bardziej doniosła wobec konsekwencji jego opinii dla PRS:

  • Nie kwestionuje obecnie największego globalnego zagrożenia — od żydłackich plandemistów NWO. B. bezpieczniak reżimu Polin podpisał Apel, który stwierdza: Należy przyjąć rozwiązania akceptowane przez zdecydowaną większość społeczeństwa, chroniąc je przed dramatyzmem pandemii. Jakiej pandemii, profesorze!!!
  • Wszechobecna w jego pracach rusofobiczna hasbara trąci myszką, wywołuje znaczący uśmiech u obiektywnych obserwatorów polityki Polin i żydoZachodu wobec Rosji.
  • Hasbara nt. Białorusi, zgodna z wyznaczoną sługusom w-szawskim rolą ratlerka kąsającego nogawki Łukaszence. W analizie opcji militarnych dla przemian na Białorusi, Koziej szafuje wmieszaniem siłowym/proszonym Rosji, a milczy o wcześniejszych próbach destabilizacji Białorusi przez żydoZachód.

Żeby było jasne: nie jestem fanatykiem Rosji ani Putina, którego historyczne oszczerstwa antypolskie “skorygowałem”: Oszczercze Polakom łgarstwa historyczne Putina. Uważam, że Rosja tak jak Zachód jest pionkiem w banksterskiej rozgrywce globalnej, tak jak ZSRR było ż-banksterską komunistyczną antytezą ż-banksterskiego kapitalistycznego Zachodu w okresie zimnej wojny.

Na pro-reżimową orientację Kozieja wskazują też osiągnięcia wymienione w jego życiorysie:

Jeden z głównych współautorów Strategii Bezpieczeństwa Narodowego RP z 2014 roku oraz Polityczno-Strategicznej Dyrektywy Obronnej z 2015 roku – uwzględniających wnioski z agresji Rosji na Ukrainę — “Wnioski” te przesądziły o pro-banksterskiej polityce Polin, wbrew PRS utrzymania dobrych neutralnych stosunków z naszym pokaźnym partnerem handlowym, dostawcą nośników energii węglowodorowej i wpływowym sąsiadem — Rosją.

Bezpieczniackie rozważania pod banksterskie rozgrywanie skończyły się przymusem zakupu szmelcu wojskowego z USraela i przyjęciem (na nasz koszt!!!) bandyckich wojsk USraela do enklaw, które wróg może wykorzystać do eksploatacji naszych minerałów, dumpingu odpadów niebezpiecznych (w tym nuklearne), manipulacji klimatem i pogodę, testowaniem i zastosowaniem bio-broni i psychotroniki na Polakach itp. cuda skrytego techu banksterii.

Jeden z głównych współautorów prezydenckich Głównych Kierunków Rozwoju Sił Zbrojnych na lata 2017-2026 — Po likwidacji Wojska Polskiego przez Singera vel Maciarewicza, super-agenta faszyngtońskich neokonów, WOT i pozostałości po Wojsku Polskim służą agresji US-NATO i pacyfikacji ludności.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/