Światowy Ruch Polaków i Polonii oraz Głos Obywatelski firmują skompromitowanego Maciejczyka

PB: Pani Ewo, jak Pani i kanał skorygują zmyłę, przeproszą widzów?

Andrzej Szubert: Ewunia dała się wpuścić w kanał zawodowemu oszustowi, mitomanowi i megalomanowi… A niby taka mondra i wykształcona…

PB: Pani Ewo [Rzeuska z Głosu Obywatelskiego]. Litości!!! Niemiłosiernie duraczycie publikę!

Odmóżdżająca reklama mitomana, megalomana i oszusta, Edka Maciejczyka (vel Alex Sobótka vel Alex Maciejczyk)

Skompromitowany Maciejczyk firmowany pod piesdonimem przez pseudo-scyropolskich

pozdrawiam — Piotr Bein, bloger Grypa666 i PiotrBein na WordPress.com
PS. Dopiero co zamieściłem artykuł Andrzeja Szuberta i już jest wśród 10 najpopularniejszych.

Andrzej Szubert: Piotrek, maciejka już od lat rozsyła maile pod różnymi nickami, także jak Alex Sobótka. Myślę, że wie, iż w pewnych środowiskach jak Maciejczyk jest skompromitowany – za naszą sprawą 😁- i dlatego wystąpił u oszołomstwa z głosu pod pseudonimem “Sobótka”: Głos obywatelski czy odmóżdżający, reklamujący mitomana, megalomana i oszusta, naciągacza Maciejczyka…

PB: Z oka cyklonu 🙂 majstrunio łod mediuf a dwugłosu zlikwidować nie potrafi 🙂 Czemu maciejka podaje się za kogoś innego, przecie nazywa się Edward Maciejczyk a nie Alex Sobótka.

Andrzej Szubert: Piotrek, myślałem, że spadnę z krzesła: zielona gęś Rzeuska reklamuje w pierwszej minucie maciejkę jako byłego doradcę do spraw “mediów etnicznych u Reagana i obecnie u Trampka:
https://www.youtube.com/watch?v=0Qq3yohY8Gw

PB: Karykatura zawsze aktualna…  Maciejka robi dla kuglaŻa stręcząc żydłackiego Trampka ponad zżydłaconą Bidą:

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie mail

Edzio Maciejczyk zapomnieć nie może traumy wepchnięcia w muszlę klozetową dópą w dół, durny łeb docisła klapa srocza zamykając górny odbyt …i spłuczka :)))

Właśnie wyszperałem Maciejczyka w żydowskiej genealogii oraz w hagadzie polskiej “winy” w Szoa. Co prawda pochodzenia nie wybiera się, lecz faktycznie maciejka “walczy” o zżyydłaconego Trampka kontra takiż Biden. Szczyt ignorancji i głupoty politycznej, bo agenturalność maciejki wykluczam na kredyt temu przypadkowi mentalnemu projekcji kompleksu pochodzenia. Robi dla żydłactfa przekonany że nie, a Trampek z Bidą od strasznych mondrzejszych obaj idą. Trampek wyruchał Polaków: Jak “kochający” Polaków Trampek wyruchał ich na budowie …Małe piwo wobec 447, baz i szmelcu F-35 oraz oliparchatego gazu skroplonego w St Petersburgu i dostawionego katarcztkiem do Świnoujścia za 3 razy wyższą cenę niż bezpośrednio z Jamalu. Bidena synalek wyruchał Ukraińców geszeftem Burismy, a jak nas wyrucha preżydęt żydłactfa Biden?
Ale co tu gadać o sprawach na wyrost móżdżkowi, gdy własności blogów pojąć nie zdołał przez 10 lat. Jak tam, maciejka w końcu podłączył swe imperium merdialne do satelity 5G Elona Muska? buhaha

REWELCJA Imperium merdialne rebe Maciejczyka (Motion Media Production, Chicago)

Edward Maciejczyk i jego plagiatorska szajka z “Szikago” (Chicago)

Demoralizatorzy Polaków: Edward Maciejczyk (związany z Motion Media Production) i dr Paweł Ziemiński (WPS)

Pluton słowianoburczy uwiędłych pryków niezdolny spłodzić textu o Słowiańszczyźnie, merdia maciejki ukradły pracę Szuberta…  Geszefciarskie maciejkowe “pielgrzymki” katolickie, jego “misja” dla zborów wschodnich w USA hihihi na zjeździe pan-słowiańskim w Rosji, oszustwo z aresztowaniem w USraelu po powrocie stamtąd, powoływanie się na Trampka lokaja żydłactfa jako krewnego (w bzdeczeniu i służbie żydłactfu całkiem podobni), poparcie dla podobnego doń Potockiego, teraz równie bezmyślne (czy agenturalne?) orędowanie za Trampkiem… 
W miejsce świetnego Maciejczyka ws. Jedwabnego, chory na fiucie i umyśle maciejka w analnym stadium rozwoju reklamuje jak fast food żydłackie ałtorytety — żydzior globalista Musk, super-agent neo-ubecji Potocki, Trampek hiper-agent ż-banksterii, ż-korporacji, syjonu i terroru lubawiczerskliego…
Bez ż-grantów jak dla imperium rebe maciejki, “rebe” Bein równo kosi ałtorytety bez jakich bezbożny maciejka żyć nie może:
Judeocentrycy i masowe zbrodnie

[…]
Oszczercze Polakom łgarstwa historyczne Putina

i najświeższe

Do tego drobniejsza publicystyka bieżąca, własna i najlepszych z najlepszych antysytemowców  — tego maciejka i jego żydłactfo znieść nie mogą. Jehovah himself gave us America, and also Palestine in compensation for Holocaust!
Szalom! — Piotr Bein

On Monday, November 9, 2020, 11:40:18 PM PST, Alex Maciejczyk <[email protected]>:

😂Wyczerpał ci sie repertuar rabe piotrus, ale zapewniam że jak poszperasz w sieci to coś dla siebie znajdziesz inspirującego. Zawsze mozesz wypolerowac biskupa opolczykowi, albo skomponowac  “przeboj” dla swojej “salcie” pasujący do waszego koszernego blogu jak dupa do wiadra.  https://youtu.be/JeZJtFcFDN8Grafomania ci szkodzi na zdrowie, lepiej sie nie zajmuj wysiłkiem intelektualnym bo sa od ciebie lepsi pisarze ktorych nie dościgniesz.😎https://youtu.be/jQZ4I67uF_w

Andrzej Szubert: Panie Wesołowski, jest pan patentowanym durniem i to nie tylko dlatego, że nabrał się pan na szikagowską maciejkę i jego pro-republikańską agitację. Maciejczyk nie jest dla mnie “ambasadorem” w usraelu, a pan nie jest dla mnie “koordynatorem” światowego ruchu Polaków. Mieszkam za granicą, ale takiego cymbała jak pan koordynatorem nigdy nie uznam.
“Republikanie” to bratni kibuc “demokratów”. Wspólnie jednomyślnie przegłosowali ustawę 447, a w banksterskich wojnach w ostatnim ćwierćwieczu  “demokraci” bombardowali Serbię i Libię, zaś “republikanie” dokonali agresji na Afganistan i Irak. Władze Syrii chcieli obalić jedni i drudzy – ku chwale “wielkiego izraela”.

Ostatnie “wybory” w usraelu, jak zresztą wszystkie poprzednie od stu lat był to muppet show. Finalizacja podboju świata w ramach NWO zaczęła się 11 września 2001, kiedy w białym domu rezydował zbrodniarz i psychopata Bush junior. Do odmóżdżonych wyznawców Trampka i republikanów nie dociera fakt, że są oni gorliwymi sługami interesów żydo-banksterów i Izraela.

Co się tyczy niby marksistowskich, komunistycznych “demokratów” – gdyby byli marksistami, komunistami, już dawno by znacjonalizowali banki i gospodarkę. A oni kochają żydo-kapitalizm i służą żydowskiej lichwie i Izraelowi a nie komunizmowi.

Tu jeszcze jedna uwaga. Za komuny, w PRL (w ZSRR także) władze, czyli komuniści w sprawach “obyczajowych” byli purytaninami: zakazane i karalne były prostytucja i szerzenie pornografii, golizny w tv i gazetach było zero, a homoseksualiści siedzieli jak myszy pod miotłą. Seksualne rozpasanie, tak szerzące się na zachodzie to sprawka “mędrców syjonu”, rządzących na zachodzie – a nie Marksa. W Kapitale i w manifeście komunistycznym nie ma nic o tym, by z gojów zrobić wyuzdane i rozpasane, pijane  i odurzone narkotykami bydło. O tym pisze w “Protokołach”. A je realizują w usraelu “republikanie” jak i “demokraci”. Tu tylko przypomnę, że w orgiach pijacko-seksualnych w Bohemian Grove brali udział m.in. republikańscy Nixon, Reagan, Bush senior i Bush junior. Ale i “gubernator” Schwarzenegger oraz żydowski globalita Kissinger a także żydowski szef FED-u Greenspan.

Pisze pan o ostatniej bitwie w usraelu. Bzdury pan pisze – tam trwa zainscenizowana walka na fałszywej barykadzie. Walka tam jednak rzeczywiście trwa, a wrogiem mieszkańców jest cała ta żydowska sitwa, której  sługusami są repsy i demy!
Ta sama walka trwa i w Europie, także w Polsce i w Dojczlandii. Czy ją wygramy? Nie wiem, gdyż odurnienie ludzi jest przerażające
“Republikanie” w usraelu  są agenturą żydowskiego okupanta, czego kanalia, mitoman, megaloman, oszust i naciągacz, a także plagiator Maciejka albo nie widzi, bo durny, albo widzi, ale bierze forsę za ich reklamowanie.

Gdybym był choćby w połowie tak durny jak pan, ze wstydu własną pięścią bym się zabił – panie “koordynatorze…

Andrzej Szubert: Piotrek, myślę, że szkoda czasu na uświadamianie Wesołowskiego. To ewidentny użyteczny idiota. Aż strach bierze, że taki dureń jest “koordynatorem” światowego ruchu Polaków. Kto go wybrał?Trzeba być idiotą, by nie widzieć roli “republikanów” w żydo-banksterskim podboju świata. Ostatni etap instalacji NWO – finalizacja zniewolenia  – rozpoczął się 11 września 2001 operacją fałszywej flagi – atakiem CIA na WTC i Pentagon, zwalonym na bin Ladena. Wtedy zapoczątkowano “wojnę z terrorem” i stopniowym odbieraniem praw obywatelskich usraelitom (Patriot Act). Ich samych kolejny już raz  uczyniono mięsem armatnim żydo-banksterów w wojnach na bliskim wschodzie. Rezydentem białego domu był wtedy usłużny banksterom Bush junior – ewidentny zbrodniarz i psychopata, ewidentny sługa FED-u i Wall street, partyjny koleś Trampka.Niestety do idiotów zakochanych w “republikanach” to nie dotrze.
I gdzie idiota Wesołowski widzi u “demokratów” komunizm i marksizm? Gdyby byli komuchami, marksistami to by znacjonalizowali banki i gospodarkę. A oni tak samo jak republikanie” kochają żydo-kapitalizm.
Z idiotami jak Wesołowski i jemu podobnymi nie ma sensu dyskutować.

PB: Znalazłem to curiosum w spamie. Czuję się w patriotycznym obowiązku skomentować. Niejaki Wesołowski adresuje maila m.in. do Edwarda (“Alex”) Maciejczyka: Szanowny Panie Alex; nasz “Polski Ambasadorze” w USA. Maciejczyk to obelżywy cyniczny naciągacz katolików Polonii w USA:

Dał się nabrać na zżydłaconego “patriotę” Trampka, uroił sobie z nim pokrewieństwo, to i dał się załapać na agenturalnego oszusta i politycznego manipulanta, chrabjem Potockiego:

W obecnym wątku Maciejczyk znów odgrywa teatr “republikanie” kontra rozgrywki żydłackie, jakby jego Trampek i republikanie nie byli lokajami żydłactfa identycznymi jak “demokraci” — analogia PiSraelici i POsraelici w teatrzyku Polin. Żydłactfo kocha widzieć oduraczonych gojów drzących się za łby — jedni za tym, drudzy za tamtym lokajem żydłactfa: Usraelski „wyborczy” muppet show…
Trampek nie zdrenował “bagna” faszyntońskiego, tylko je pogłębił. W historii USA nie było w Białym Domu aż tylu bezpośrednich agentów banksterii, ż-korporacji, syjonistów i lubawiczerów co za Trampka.
Teatr marionetek gwarantuje kontrolę nad gojami w wiecznym dziel i rządź. Odciąga naszą uwagę od istotnych dla Polaków spraw zdrowia, życia i śmierci oraz plandemicznego zamordyzmu prowadzącego do NWO, “dzięki” szumowinom żydłackim lokajom w (nie)rządzie, do których Wesołowski zwraca się Szanowni Państwo w Służbie Publicznej!!!
Wesołowski sklecił zlepek pół-prawd, bezczelnych zmył i nieco prawdy ze społ-serwisów, żydłackiego aparatu dezinfo-manipulanckiego:

  • Żaden prezydęt USraela nie rządzi, tylko wykonuje żydłackie polecenia, jak Juda Obłuda w Polin.
  • Ewolucję do totalitaryzmu przeszli też republikanie: “konserwatyści” współpracujący z sorosowską neomarxistowską zgrają demokratów. Trampek nie kiwnął palcem zatrzymać rozboje przez BLM (a co mówić o napływie ciapatych!). Nie przeszkodził wprowadzeniu i eskalacji oszustwa wszechczasów — plandemii “covida”. Ba! tak jak “konkurent” Bida, Trampek szykuje Amerykanom lucyferiańskie scypionki! To on podpisał papiury, praktycznie zdające finanse i gospodarkę USA w łapska banksterii (firma Black Rock).
  • Żydłacka sieć ogromych pieniędzy, stowarzyszeń i fundacji obejmuje też republikanów. Np. trampkowe “wycofanie się” USA z WHO oznacza te same składki (kilkaset mln $) przekierowane na inne agendy ONZ (też na rzecz NWO). Zaś dla WHO (genocydalne plany Gatesa) parę mld $ pośrednio poprzez fundację eugeników, Big Pharmy i firm scypionkowych: Jak od początku Trampek służy żydłactfu
  • Epstein nie był oliparchą, tylko agentem mosiadu od udupiania VIPów na seksie z nieletnimi. Nikt go nie usamobójstwił, tylko swoi ochronili swego w pokazie dla gojów i żyje gdzieś, dalej służąc swym bossom. Trampek korzystał z usług Epsteina. Kto wie jakiego ma żydłactfo haka nań.

Itd. można prostować akapit po akapicie, zdanie po zdaniu Zbigniewa A. Wesołowskiego, Koordynatora Światowego Ruchu Polaków i Polonii, Prezesa Zarządu Fundacji, KRS 0000784833.

———- Forwarded message ———
Od: Zbigniew Wesolowski <[email protected]>
Date: sob., 7 lis 2020 o 21:59
Subject: Re: List otwarty polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do polskich władz oraz mediów
To: Alex Maciejczyk <[email protected]>
Cc: Polish American Congress of Southern California <[email protected]>, Kanc. Sejmu RP <[email protected]>, Polska Agencja Prasowa SA <[email protected]>, Senacka Komisja Praw Człowieka Praworządności i Petycji <[email protected]>, Ministerstwo Sprawiedliwości PROKURATURA KRAJOWA <[email protected]>, Minister Sprawiedliwości <[email protected]>, Szanowny Pan Mateusz Morawiecki Prezes Rady Ministrów <[email protected]>, Ministerstwo Zdrowia <[email protected]>, Rzecznik Dyscyplinarny Prokuratora Generalnego <[email protected]>, Prezes Najwyższej Izby Kontroli <[email protected]>, Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego <[email protected]>, Trybunał Konstytucyjny <[email protected]ybunal.gov.pl>, Prezydent RP <[email protected]>

Szanowny Panie Alex; nasz “Polski Ambasadorze” w USA

Szanowni Państwo w Służbie Publicznej,

Szanowni Rodacy

Oto jakie wieści są przedstawiane w serwisach społecznościowych (niniejszy materiał został przesłany do zainteresowanych osób drogą poczty elektronicznej; z uwagi na wrażliwy materiał adresaci zostali ukryci)

PARTIA ŚMIERCI CZYLI JOE, KAMALA AND COMPANY ?

Kamala Harris – Rasputin amerykańskiej polityki, jeśli Biden zostanie prezydentem USA – to ona będzie faktycznie rządzić

Partia Demokratyczna w Stanach Zjednoczonych – przeszła upiorną ewolucję od demokracji do totalitaryzmu. To typowa partia śmierci i zniszczeniaDemokraci, podobnie jak WHO – te marksistowskie jaczejki są ekspozyturami, parawanami działań globalistycznego syndykatu zbrodniJeśli pokopiesz tam odpowiednio głęboko – dokopiesz się do ogromych pieniędzy, stowarzyszeń i fundacji, które są takimi tylko z nawy – to SIEĆI dokopiesz się do ludzi, którzy w zeszłym roku w Nowym Jorku na konferencji Event201 perfekcyjnie rozpisali scenariusz operacji COVID-19

Andrew Cuomo jest kumplem Kamali Harris, w zeszłym roku płonął ze szczęscia gdy jako gubernator stanu Nowy Jork wprowadził prawo przerywania ciąży – do dziewiątego miesiącaPlannet Parentwood finansuje Kamalę Harris, i finansuje kampanię Joe Bidena. Ta prężnie działająca sieć klinik aborcyjnych zajmowała się handlem organami abortowanych dzieci. Gdy zostało to odkryte – Harris jako prokurator generalny Kalifornii zajęła się odkrywcami

Michelle Obama, Bernie Sanders, Alexandria Ocasio-Cortez czy Andrew Cuomo – wszyscy znani jako przedstawiciele partii śmierci

Sekta nihilistów i komunistówNierzadko satanistów i okultystówCzęsto pedofilii z waszyngtońskiej siatki zwierząt gwałcących dzieci

Jeffrey Epstein, kiedyś wpływowy członek bogatej oligarchii, który na swej wyspie gościł te zwierzęta w ludzkiej skórze, dużo mógłby o nich opowiedzieć

Niestety ale już nic nie powie – tuż przed złożeniem zeznań przed nowojorskim sądem popełnili mu samobójstwo w więziennej celi

Prace na SARSEM.Co.V-2 nie zaczęły się w Chinach

Zaczęły się za prezydentury Obamy, w roku 2014, w laboratorium przy University of North Caroline

Szef zespołu badawczego, Ralph Baric, w 2018 roku podczas konferencji zachęcał do inwestowania w akcję firm produkujących sprzęt ochronny

W 2016 roku projekt przeniesiono do wojskowego laboratorium w Wuhan gdzie dopracowała do słynna Shi Zengli, zwana Batwoman – kobietą od nietoperzy

Laboratorium w Wuhan jest pod kontrolą armii

To nie jest kwestia przypadku, że zmodyfikowany genetycznie patogen wyszedł właśnie stamtąd

Aborcja, pedofilia, eutanazja, ekologia, depopulacja, LGBT, tęczowy papież w Watykanie, branża IT, fatmaceutyczny syndykat, Partia Demokratyczna, Chiny, WHO, koronawirus – to wszystko się ze sobą łączyTo sieć. Ma ogromną nić rozgałęzień. Idź tropem pieniędzy a dojdziesz do źródeł

Kilka lat temu psychopatce Clinton, która spełniła swoją rolę w abdykacji Benedykta XVI, nie udało się wygrać z Trumpem

Dziś może udać się Bidenowi, czyli Kamali Harris, czyli Partii Zagłady, czyli Syndykatowi Zbrodni

Trump nie jest gwarantem niczego, ale pacynka Biden jest gwarantem katastrofy zachodniej cywilizacji

Zwróćcie uwagę kto w Polsce dostaje orgazmów za Bidenem – całe to tęczowo – komunistyczne gówno vide Wyborcza et consortes

New Word Order

Dziś w Stanach Zjednoczonych rozgrywa się ostatnia bitwa. Jeśli zostanie przegrana – wróćcie do lektury “1984” Orwella. Tam jest cały scenariusz przyszłości


Nadawca:

Zbigniew A. Wesołowski, 07.11.2020 r. Coordinator of the World Movement of Poles and Polish Diaspora, Koordynator Światowego Ruchu Polaków i Polonii
Zbigniew A. Wesołowski, Prezes Zarządu Fundacji.President of the Foundation’s Management Board https://www.facebook.com/prezydent2000

Zarząd Fundacji / Foundation Board: Zbigniew A. Wesołowski / PL, Marek Krasnopolski / PL, Andrzej Sieniawski – Mazur / PL.

Rada Fundacji / Foundation Council: Edward Bronisław Błotko / USA, Jerzy Szymczyk / USA, Andrzej Kamrowski / PL, Styrna Kazimierz / PL, Marian Lucjan Michalski / PL, Adam Jagła / PL.

World Movement of Poles and Polish Diaspora. Foundation We help; KRS 0000784833, Światowy Ruch Polaków i Polonii. Fundacja Pomagamy; KRS 0000784833, tel.: +48 721-900-471 rozmowa w języku angielskim, lub tel.:+48 573-319-601 rozmowa w języku Polskim, skype ID: vestonskype, e-mail: [email protected] https://twitter.com/prezydent2000  https://www.facebook.com/Polska2000 

W sobota, 7 listopada 2020, 20:19:10 CET, Alex Maciejczyk <[email protected]> napisał(-a):

Wszyscy jestesmy spacyfikowani przez swiatowy Syjonizm i w zasadzie musimy teraz czekać na globalną konfrontacje po “zwycięstwie” Europejskich Zydow na Zydami Amerykańskimi.Trump został wyeliminowany z gry przez Sorosa i kolorowych koczowników ktorzy głosowali na Komunistów.Na stronie www.periodyk.com jest dostepny wynik naszej akcji promujacej Republikanow.Reszta rozegra sie podczas konfrontacji Białej Cywilizacji ze sponsorowanymi przez Europejskich Zydow, kolorowymi koczownikami. Geneza upadku Ameryki podcza ostatnich “wyborow” w USA jest dostępna na stronie Amerykanski Patriota

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/