Wojtas na nełonie o Szubercie bzdury z nogawki wytrzepał

PB: Pod publikacją, Wojtas skomentował: Jeśli chce się rozwijać egalitaryzm (Cywilizacja Polska), to nie można stosować metod hierarchicznych, czyli metod walki. A taką formę względem Żydów i żydów proponuje Opolczyk widząc w nich źródło zła.

1. O ile znam twórczość i filozofię Szuberta, to nie jedzie bezkrytycznie na całe zbiorowisko ż/Żydów, tylko na żydłactfo.

2. Wojtas zaś jest bezkrytyczny i manipulacyjny, nazywając Szuberta “żyd” pod publiczkę. Tak nie robi miłośnik Jezusa Chrystusa. Powinien szczerze przeprosić i prosić o przebaczenie.

3. Jego koment jest butny, bez pokory. Symptom demagogów i hierarchistów.

4. Wojtas określa poglądy Kosiura, ignoranta i intelektualnej kaleki, jako najbardziej rozwinięte.
Tacy wyprowadzą nas na manowce i doprowadzą do zguby, że użyję słów Wojtasa. Bo Wojtas apeluje w jakiś sposób do katoliczników, a ci nie myślą.

Andrzej Szubert: Dobrze, że Zbyszek opublikował moją odpowiedź Wojtasowi…

PB: Obelga “X jest żydem” obnażyła niejednego guru pustego pod sufitem i w sercu… w tym przypadku także łgarza, co i u moich adwersarzy często idzie w parze.  

Taki prymityw intelektualny stawia znak zapytania nad poprzednimi, rozsądnymi dyskusjami z delikwentem, a może taki gra również wtedy pod jakiś szablon? — schizofrenicy i psychole posiadają zadziwiające zdolności.

Frazes wyobcujący krytyka, desperacki klej do tzw. większości scyropolskiej (która przychylnie reaguje na takie odzywki, będąc równie pusta), często okrzyk wojenny bezsilnych wobec prawdy o sobie; prawdziwego ż/Żyda nawet drasnąć nie potrafi… zapytaj Wojtasa, ilu prawdziwych żydłaków z Polin przepędził BUHAHA

Więc psychoanaliza Twoja może być trafna == ale jak mówimy w Kanadzie: Who gives! = Kogo by taki obchodził! Szkoda Twych talentów i czasu na takiego, Przyjacielu. Poraportuj z Niemiec nt. nowych szwindemicznych tricków unych: wciskanie scypionek-trucizn, sraszne “mutacje” itd. 
u nas aj waj! brak personelu do wyscypiania bydła gojowskiego, oj zmarnują się scypionki 🙂

Andrzej Opolski <[email protected]> wrote:

Patrz Piotrek, co jedna gnida na neonie w komentarzach o mnie pisała: “Bardziej zakłamanego barana trudno spotkać. Żadna argumentacja tylko wyzwiska i napaści. Takie podejście jest charakterystyczne dla żydów.”


By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/