[dyskusja] Miliony dawek do wscypienia moraw-ickom w dupę… — Co zrobić z info-nadmiarem

PB: Andrzej, Coraz więcej ludzi rozumie Wielką Ściemę. Dla nich warto się wysilać.

Jeszcze parę mies. temu za brak naryjnika napastowali w sklepach klienci, personel kierowniczy i ochroniarze. Edukacja oko w oko  przez bazmaskowców zmniejsza szeregi covidiotów. Toteż biuroqrvy pompują liczbę “przypadków covida”: śledzenie kontaktów, skłanianie publiki do szpiegowania sąsiadów, covidowe gestapo, stręczenie testów poprzez appy; coraz wyższe mandaty i specjalne lotne oddziały RCMP do ich wymierzania.

Próbuję ożywić nudy wypowiedzi specjalistów. Wprowadzam ich punkty do artów przy rosnącej opozycji wobec ww. zaostrzeń operacyjnych plandemii.  Najnowsze:

Phase III of the plandemic: I tested BC CDC bunk “covid” test on-line

Merry Christmas! PHO Bonnie Henry must go, for harming British Columbians

Następny art: spuścić powitrze z lotnego gestapo RCMP — nieprawne, bo oparte na bezprawnych nakazach (brak stanu wyjątkowego i oszukańcza podstawa “naukowa”). Wielu dobrych działaczy pracuje z prawnikami nad plandemią, to i to rozpracują. Żydomedia wściekłe na takich: 12.12.2020 Kelowna (BC, Canada): Record number of We the People rally for sovereignty and truth

Wielu przeciw lockdownom nie chce mandatu czy nieprzyjemności w markecie, a przeciw scypieniom, gdzie stawką jest zdrowie i życie, ludzie sami rozpoznają zagrożenie i stają okoniem. Uny ze skóry wychodzą, żeby zdyskredytować wiarygodne źródła pierwotne i kolporterów.

Gdy medyczny personel nie chce szczepić siebie, to i reszta programu runie. Będą miliony dawek do wscypienia moraw-ickom w dupę.  

Najtrudniejsze do wyłożenia jest zazębienie z NWO, ale i na to przyjdzie czas edukacji. Widzę jak pomagają wpadki globalistów. np. jelitarna pedofilia epsteinowska. Większość rodziców kojarzy zagrożenie scypionkowe i związane próby zdobycia kontroli/władzy nad dziećmi przez psychopatów. Od tego kroczek do sitwy Gates/eugenicy/scypionki/Big Pharma/ globaliści/banksteria.  Materiału na temat już jest nadto, można odgrzewać w miarę popytu.

[selection] Good material on mRNA in vax / Dobre materiały o mRNA w scypionkach

Diana Wojtkowiak: Podchodzę do tego podobnie, trzeba obecnie skupiać się tylko na informacjach najważniejszych i zupełnie nowych.

Andrzej Szubert: Przesyt “informacyjny” jest równie groźny jak niedoinformowanie. Mam sygnały od znajomych, którzy podobnie jak ja ani przez sekundę nie wierzyli w picdemię i rzekome dobrodziejstwo szczepionek, że już im bokiem wychodzi czytanie o tym oszustwie.

Ci którzy to oszustwo zrozumieli, nie potrzebują dalej bicia o nim piany. A ci, którzy w picdemię i szczepionki wierzą, i tak niczego nie zrozumieją. Wiara blokuje logiczne myślenie.
W związku z powyższym ograniczam do minimum pisanie o tym oszustwie, gdyż jest to wyważanie otwartych drzwi, a ponadto i mnie pisanie w kółko o tym samym wychodzi już bokiem…

PB: Co jest genialne? Muszę przesiewać, bo już jest nadmiar materiału dla czytelników. Ten nie widzę, żeby wnosił coś nowego i jest chaotyczny. Na stronie Hałata mętlik, niestrawny dla przeciętniaka. Facio boi się o stanowisko czy co? Nie pisze jasno że nie ma SARS CoV-2 w obiegu, a PCR to ściema.

Np. uważam że Prof. Zieliński jest lepszy propagandowo, wykorzystany w artykule, urywki przetłumaczone na angielski.

Dr. Wojtkowiak sformułowała naukowo, z uwzgl. bezprzewodówki:
Dr Wojtkowiak do rządu ws. scypień na covida-19

VIRAL Expert virologist opinion on govt’s project of mass covid vax

Expresowa kompilacja Teresy Łabaziewicz i Karola Talkowskiego z Dobrostanu też dobra i składna, naukowe odnośniki:

 Uwagi do projektu narodowego programu szczepień na covid-19

Polish NGO on gov’t covid-19 vaccination proposal — Virus not isolated, PCR test not diagnostic. Vax: testing defective, autoimmunity & antibody problems, cure worse than the disease, experimenting on humans, harmful ingredients

On Saturday, January 2, 2021, 12:33:33 AM PST, Jadwiga Łopata: Dr Hałat: Szczepionki mRNA a choroby autoimmunologiczne – dlaczego się o tym nie mówi?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/