Rzadza Nami kurwy, chuje i kosmici, a w kneSejmie cwelebryci

PB: Jaśko z Toronto, Słownictwo ciekawe i styl, być może terapeutyczne Tobie i klawiszowym patryjotom, ale wszyscy co chcieli już wiedzą i głosisz do przekonwertowanego.

Czarnogórcy wzięli dupy w troki pod przywództwem Cerkwi przez bity rok masowych demonstracji pokojowych w całym kraju, w każdym mieście o tej samej godzinie. Obalili w wyborach (sfałszowanych na korzyść komuchów, jak w Polin!) nieżond komuchów zabetonowanych od 75 lat! Tak to wnerwiło żydłactfo, że blokowali w żachodnich ściervoswychmediach wszelkie nowinki na temat, a przywódców czarnogorskich, kapłanów z hierarchii zakatrupili.

Zamiast żebrać, załóż zrzutkę np. jak ten miłośnik Chrystusa na dobry cel narodowy poprowadź lud w Toroncie czy gdzie Ci pasuje i dość pitolenia, gdy żydłactfo boki zrywa jak nasraszyli gojów lipną pandemią.

Nie wpisałem a mogłem u Ulickiego-Reka bo patologiczny ożydzacz nie przeprosił za zaszłości. Podobnie jak ten z dużymi uszami w “NIE” … Joshe Urban czy jakmutam nihilista będziesz dużo pisał obelżywie do sześcianu, a chleba z tego nie będzie, lakierowanie beznadzieji i defetyzmu.

Zamiast chwytać za widły i powrozy, patryjoci fotelowi będą się upijać wpisami u Ulickiego… żebyś miał jeszcze więcej o czymś pisać.

Dziękuj Bogu za Toronto, bo w Vancouver kurcze pieczone najzwyklejsze stoi klilkanaście dolców, 16.66 za dwa kupione do kupy. A emerytury nie idą do góry.

Tu facio konkrety sugeruje do akcji Polakom: REWELACJA EXCLUSIV DLA GRYPY666: Ignorowany doradca moraw-icka o covidzie, testach PCR, zarazach, scypionkach — Co z tym fantem zrobić

Kilka sam zastosowałem. Działają z ziarnkami od innych. Następnie trza przywódców, zapisz się i poprowadź, gadane masz, tylko nieco zmniejszysz wulgarnosć, ale na tym stadium jest potrzebna, budzi ikrę w chłopach, zniewieściałych po szkole frankfurckiej. Śp. Żona “będzie w niebie” widząc, żeś chłop a nie kwękająca baba.

……………….

Rzadza Nami Kurwy, chuje i kosmici, a w kneSejmie cwelebryci

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/