[dyskusja] Do końca życia mam wpisywać się w nieudolne “akcje”?!

PB: Zdaje się, że uproszczenie “żywność GMO == GMO w scypionkach” mija się z celem. Kowalski powie: “Nie będę żarł scypionki, tylko wezmę zastrzyk przed covidem zanim i mnie zabije. Od GMO żaden w powiecie nie umarł, a przypadków ci u nas znów przybyło.” Z tego co twierdzą niektórzy profesjonaliści biologii i medycyny, dodatki w scypionkach powodują zmiany genetyczne w Człowieku. A czego nie wiemy, co uny wiedzą, dzięki pracy naukowej i badawczej za srebrniki Big Pharmy,  m.in. naszych naiwnych frajerów i frajerek… 
Zakaz GMO w Polin? A importowane pasze GMO, dysykacja wszelkich zbiorów ludobójczym glifosatem (legalna już chyba w całej Unii), dodatki w żywności z importowanych pochodnych organizmów GMO…  przedefiniowanie na Zachodzie, co stanowi GMO w żywności — nieliczy się wyrób wtórny z GMO, jest “czysty”. Jeszcze jakie tricki narodu szarlatańskiego? Liczne i nieznane nam, sądząc po rewelacjach kapiąących z ampułek ze scypionkami na covidiotyzm.
A poletka doświadczalne upraw GMO? Kilka lat temu tylko w Polin i Portugalii jewrounia je dopuściła. Podobne w USA przez paredziesiąt lat skaziły uprawy pszenicy w całym kraju do tego stopnia, że parę lat temu Chiny zaprzestały importować pszenicę z USraela. Od Polin po Portugalię, wiatr, zwierzęta, ptaki, koła pojazdów i “pasze” przeniosą samozasiewy i skażanie na chronione uprawy nie-GMO. 
Chemoślady — odciągając swój wzrok od srajtfona, puka ci się jeden z drugim w czoło, gdy to im pokażesz na niebie. 
W bezprzewodówce — naród coraz bardziej durnieje od szajsfonów, Wi-Fi pod łóżkami i promieniowania od wszystkioch sąsiadów. Nie potrzeba do tego anten na dachach, podkręconych niemiłosiernie przez operatorów, już zgodnie z nową “normą bezpieczeństwa”. 
W “medycynie” rockefellerowskiej – masakra! Ludzie w kolejki się ustawiają do lekarzy-kretynów i koszernych laboratoriów. 
Edukacja — jest już 5 po 12-ej, za późno na to, trza zejść do podziemia jak podczas II wś. Inaczej oni nas zniszczą, okaleczą, odludnią …przekształcą w roboty sterowane bezprzewodowo.
Listy, petycje, wizyty u posłów — uny pokazali od lat, jak se owiną Sejm wokół paluszka, a ostatnio, jak założą kneble namordnicze “naszym” reprezentantom. Oddech na karku oddmuchują chujom srebrniki.
Jakie naprawdę są wyniki naszej edukacji narodu w jakiejkolwiek dziedzinie przeciw ludobójcom? Ktoś to mierzy, weryfikuje? Sorka widzę coraz gorzej na każdej działce, w tym GMO z roślin i zwierząt jadalnych. Naród stał się królikiem doświadczeń scypieniami. Rzadko które państwo ma tak drakoński plan przymusu scypień jak Polin — schwytanie siłą, przywiązanie pasami… To mi mówi, że w Polin uny najbardziej się rozbisurmanili, uważam że dzięki nasyceniu żydłackimi sługusami jak obłuda juda i moraw-icek, korupcji szabas gojów i niestety brakiem edukacji w narodzie.
Samo-klepiemy się po plecach, klepiąc wraże dezinfo, jeśli nie wymysły od nas samych w gorliwości działacza. W konkurencji o uwagę publiki, zamiast priorytetyzować strategicznie całość kwestii, rozgłaszamy własny temat i widzimisię, a info sprzymierzeńca zostawiamy na pastwę chaotyczej kolportacji. Zamiatamy pomyłki pod dywan, podważając zaufanie sojuszników, wystawiając się na pośmiech obserwatorów i publiki.  “Polak nie przeprasza” pokazuje zabetonowanie ducha w dołach, co nie pomoże wychodzeniu na “wyższą świadomość”, żeby nie wiem jak wysilać się chwytliwą retoryką. Wyższa świadomość nie przyjdzie bez awansu ducha
Przegrywamy w każdej dziedzinie. Wróg coraz bezczelniej skuwa nas w łańcuchy, uszkadza i zabija. Trzeba zmienić sposób, bo on nie dla naszej chwały, tylko majestatu Stworzyciela wszystkiego co ludożercy coraz mocniej niszczą bezkarnie w diabelskiej swej orgii. Moim zdaniem bierność zaanagażowania narodu wynika z uświadomienia sobie tej niemocy i widoku bezskutecznych akcji.
Każdy ma wybór. Można nadal klepać się w plecy, ignorując czerwone alarmy i ostrzegawcze dzwonki. Albo można uderzyć się w pierś i zacząć dostosowywać działania do sytuacji nie cierpiącej zwłok ani okaleczania Narodu.

Jadwiga Łopata: Celem tej akcji jest EDUKACJA… bez świadomych ludzi nikt nie zwycięży.
Dzięki naszej charówce, jak to słusznie napisał Piotr, mamy ciągle zakaz upraw GMO w Polsce… z czego Wy też korzystacie.
Gdyby nie ta charówka Polska już dawno byłaby poletkiem doświadczalnym Monsanto i spółki (uprawy GMO królowałoby podobnie jak w USA, Kanadzie, itd). Ale ta nasza charówka była właśnie w terenie – EDUKACJA, EDUKACJA, EDUKACJA – różnymi formami: listy, wizyty u polityków, protesty, uliczne przedstawienia, itd…każdy(!) sposób jest dobry jeśli przyciąga uwagę i WCIĄGA(!) INNYCH. NIE MA ZNACZENIA, ŻE TREŚĆ PRZEKAZU JEST TAKA SAMA LUB PODPBNA. Przecież politycy to nie są zbytnio myślący ludzie. ONI REAGUJĄ JAK CZUJĄ ODDECH NA KARKU…czyli jeśli jest duży nacisk społeczeństwa. A WIĘC PODKREŚLAMY WYRAŹNIE, ŻE SZCZEPIONKA JEST GMO…A NA HASŁO “GMO” POLAKOM ZAPALA SIE CZARWONE ŚWIATŁO…i to/GMO – zawartość GMO w szczepionce/ należy nagłośnić max powtarzając wszędzie i w kółko aż nawet przeciętny Kowalski załapie…i powie ponownie NIE DLA GMO.

Ale oczywiście każdy ma wybór…można po prostu skrytykować te działania i nic nie zrobić. Pozdrawiamy, — Jadwiga Łopata i Julian Rose

Dr Diana Wojtkowiak: Tak, rzeczywiście trzeba myśleć o bardziej radykalnych metodach. Jakkolwiek to już nie to pokolenie , które żyło wojną i które było gotowe dać wiele dla naszej wolności.

Niemniej jednak czytają, to co się do nich pisze. Moją opinią o szczepieniu (w załączniku), którą później Pan Piotr Bein przetłumaczył ekspresowo na angielski, ktoś się jednak w ministerstwie zdrowia zdenerwował i wysłał do prokuratury krajowej, tamci odesłali do regionalnej, a stamtąd do okręgowej. W końcu odpisze im znana sekretarka z rejonowej powołana do pokrętnego odpisywania na korespondencję.

Natomiast raczej nie ma sensu, żeby wiele osób wysyłało ten sam tekst. Traktowany jest jako tekst od jednego autora, który został trochę rozmnożony. Ludzie, którzy umieją tylko coś skopiować i wysłać nie są zagrożeniem dla władzy. Nie są kandydatami na rząd bis. A przecież postawowym sposobem myślenia jest być przy władzy w nieskończoność.

Andrzej Dziąba: Zgadzam się z Panem Panie Doktorze. Prośby, petycje do kosza. Trzeba żądać tego, co się nam należy jak psu kość. Nie liczmy na to, że nam to dadzą bez walki. A jeśli nie dadzą, sami powinniśmy wziąć. Pozdrawiam.  

PB: Smoły pogazowej i powrozy sukinsynom judom obłudom, moraw-ickom, (p)osłom, SSenatorom a nie petycje podpisywać! Papieru do de zabrakło adresatom?

Julian, Jadwiga i załoga ICPPC: charowaliście ponad 20 lat przeciw GMO. 5G, teraz scypionki — i co ? Poza popisem “wiedzy” (wchłanialne ludzkie modyfikacje genetyczne są od lat w scypionkach, kosmetykach…). Pora udoskonalić metody lub iść na emeryturkę. Odciągacie Naród Polski od celowej akcji, utrwalacie defetyzm nieprzerwaną serią klęsk. 
Żadne petycje do sukinsyńskiego okupanta! Gremialnie na ulice bojkotować i blokować (nie)żont, a jeśli się nie wyniesie, to wywieźć na taczkach. Miarka się przebrala.
Metod jest mnóstwo, kto czyta Grypę666. Czarnogórcy pokojowymi marszami religijnymi w całym kraju o tej samej godzinie parę razy na tydzień przez pół roku (codzień ok. 1/3 ludności) zmusili komuszy żont u władzy w różnych piórkach od 75 lat — do rowu.
Chrystus Się Rodzi! Zaiste Się Rodzi
Piotr Bein

On Wednesday, January 6, 2021, 06:46:36 AM PST, Julian Rose <[email protected]> wrote:

Witaj,
To bardzo ważne dla Ciebie. Prosimy przeczytaj uważnie całość.

Wiele lat walczyliśmy razem o Polskę Wolną od GMO, ponieważ GMO stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia ludzi, zwierząt i naturalnego środowiska. Tymczasem teraz zmusza się nas do przyjęcia niezbadanych i niebezpiecznych szczepionek, które UWAGA! zawierają genetycznie zmodyfikowany RNA.

Dlatego musimy ponownie, zjednoczeni ramię w ramię, stanąć w obronie zdrowia naszego, naszych dzieci i całej Natury.
Musimy zatrzymać ten niebezpieczny eksperyment GMO!

UWAGA! Tutaj LIST OTWARTY i szczególy co należy zrobić:
http://www.icppc.pl/antygmo/2021/01/alarm-stop-zabojczemu-gmo-stop-niebezpiecznej-szczepionce/ 

Z poważaniem,
Julian Rose

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/