Jak stworzyć Proces Norymberski na plandemistów

[PB w paszkwilanckiej reakcji na e-dywagacje fotelowych działaczy przeciw plandemistom.]

Mam pomysł. Stworzyć warunki jak podczas Norymberskich Procesów i jazda! 

1. Światowa klika władców — banksteria.

2. Zbrodniarze „tylko wykonywałem rozkazy” przywleczeni przed Trybunał przez siły podległe pośrednio banksteii (wtedy amerykańskie w Europie, dziś jakiekolwiek NATO). 

3. Trybunał pośrednio podległy banksterii, reżyserom II wś. i Holokaustu na ponad 20 grupach.

Zapewne Rachel Elnaugh to przemyślała i niebawem zobaczymy pierwszych dyndających z filarów londyńskich mostów. Reszta w ciupie na parę lat, po czym dołączą do kolegów wywiezionych w Operation Paperclip do kontynuacji ludobójczych żydłackich projektów w USA przez tenże Konglomerat Śmierci. 

Jednym z ich projektów jest obecna picdemia. Trudno żeby sami siebie skazywali, zaś lokajów swych ochronią w większości jak w Norymberdze i po. Dlatego psychopaci lgną do władzy pod parasolem żydomasonerii — zupełna bezkarność, gwarancja nagrody nawet w przypadku wpadki po wyżyciu się w psychopatii na ludzie.

Zgrzybiali staruszkowie, mentalni, bezdomni i analfabeci — owszem ich należało poinformować o scypionkach i uzyskać zgodę przed scypieniami, a jeszcze lepiej odgrodzić kordonami od drów mengele ze strzykawkami Big Pharmy. 

Reszta miała szansę dowiedzieć się od działaczy i niezależnych mediów, poczytać sobie broszurki dołączone do scypionek, szeroko publikowane, w posiadaniu każdego lekarza i szczepiącego. Darwinowski dobór naturalny ma swoje zalety — zwiększa się procent ludzi rozumnych. Stwórca dał rozum po to, żeby go używać.

Tradycje z Podziemia miałyby lepszy skutek, może na dłuższy czas, gdyby znów nie ominąć najgorszych skurwysynów: banksterię i żydofarmackich. Zawiśli od nich psychopaci rządowi i instytucjonalni czołgaliby się o nasze zmiłowanie.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/