Obawiaj się i wstrząsaj, o to unym chodzi w picdemii i 5G / “They” want you to fear and shake

Obawiaj się i wstrząsaj, o to unym chodzi w picdemii i 5G 

“5G i AI” — typowy oszołom lub dezinformator. Jeśli ponad 90% sygnału 60 GHz absorbuje tlen na dystansie 1 km (jeszcze gorzej w powietrzu wilgotnym, w pogodę śnieżną i deszczową…) , to jak sygnał ma dotrzeć do celu np. z satelit, dotychczas jedyny podsystem o częst. 60 GHz. Obecnie tylko marynarka wojenna (ostatnio cywilna — love boats) stosuje ok. 60 GHz w nawigacji i telekomunikacji satelitarnej. Być moze też nowe systemy wifi na pokladzie liniowców  powietrznych, zwłaszcza górna antena (dolna na kadłubie łączy się na innej częst. z komórkową siecią naziemną). 

Facet chwali się dyplomem, a podstaw 5G nie zna. Poza fantazjami oszołomskich działaczy i histeryków, niewiele systemów 5G w pełni wdrożono bez problemów, więc są experymentalno-propagandowe, brakuje środków na implementację. Systemy 5G składają się z 3 podsystemów:

  • anteny kilkaset MHz (co ok. 500 m) i ok. 3 GHz (co ok. 200 m) w systemach sprzed 5G
  • plus ok. 30 GHz (anteny co ok. 20 m na ulicy, wifi ok. 30 GHz w domu do internetu rzeczy) 

Nie częstotliwości odróżniają nowe generacje bezprzewodówki, tylko zaplecze jak AI, anteny kierunkowe walące wiązkę z dokł. 10 cm w namierzonego przez system polityczny, postępy w psychotronice, zdalne nękanie) itp. parafenalia przydatne w kontroli Ludzkości. A to dlatego, że poza naturalnymi z Kosmosu i wnętrza Ziemi, WSZYSTKIE częstotliwości i moce nadawcze, w tym niezwykle słabe, mogą ujemnie wpływać na zdrowie i zachowania człowieka. Ponadto, na wyższe częstotliwości można modulować dowolne niższe. Mało kto zna ten fakt, ale wszyscy “experci” wymądrzają się jak ten pajac na filmiku.

++++++++++++++++++

“10 stages” — Autorem 10 punktów w filmiku jest zasłużony badacz ludobójstwa, Dr Stanton. Jego komentuje Henna Maria; ciężko przestraszona, służy unym wywołując panikę u nieodpornych na takie manipulacje. Lepszy jest np. Kanadyjczyk James Corbett w Japonii, nadając takie tematy bez paniki, nadmiernego alarmizmu czy histerii. 

W przesadnym alarmizmie jak w histerii gubimy niepokojącą ewentualność. Skoro uny tak nachalnie kpią z nas zawalankami w picdemii, to może mają zupełnie inny plan, np. wszczepienie neuro-nano-struktur a nie żadne covidy. Dopiero bowiem takie skucie mózgu i organizmu Człowieka z 5G i Sztuczną Inteligencją gwarantuje unym totalną kontrolę nad Ludzkością. Do tego momentu siłą 7,5 mld ludzi mamy szansę postawić się banksterii i ich globalistom — co najwyżej 10 mln sukinsynów.

O przyszłych ludobójczych zamiarach unych świadczyłaby np. covidowo-scypionkowa eutanazja seniorów w szpitalach i domach starców. Może być ona testem pełnej skali przed powszechnym zastosowaniem na całej populacji starszych. Co oszczędziłoby poważne środki finansowe rządom na lichwę banksterską, choć pioniondz i tak mogą drukować dowolnie klawiaturą. Nadal większość staruszków nie poddaje się “covidowi:”, tylko zaniedbani, porzuceni przez rodziny w domach opieki i odurnieni hasbarą scypionkową.

Docelowo banksteria potrzebuje ok. 50 niewolników/żydłaka na swe sługi, czyli te pól mld homo sapiens z Georgia Stones. Do tego jeszcze mamy trochę czasu. Choć technologie jak 5G i kolejne mogą harmonogram przyspieszyć.

Artykuł Makii Freemana podchwycił alarmizm z filmiku, więc rozbiorę na części na tej a nie gadanej podstawie, gdzie narrator może bezwiedenie wpływać na odbiorcę.

Wniosek. Zbiór punktów na ścieżce procesu teoretytcznie prowadzącego do genocydu nie musi oznaczać, że podobne punkty domniemane lub rzeczywiste, występujące w picdemii doprowadzą do masowej eksterminacji. Histeria sieje panikę o przyszłość, jest niepożądana i niepotrzebna na dodatek, gdy uny śfirusem odurnili i spanikowali społeczeństwo globalnie.

  1. Poszufladkowanie ludzi

Pierwsze stadium w obecnej socjoinżynierii polega na poszufladkowaniu ludzi na tych z pieluchami na twarzy i na beznaryjnikowców. Większość socjomanipulacji sztucznie dzieli, np. niedawne “rjewoljucyje” nełomarxistowskie w USraelu i Polin. Wypróbowana przez banksterię w rewolucjach i wojnach w rozmaitych okresach, cywilizacjach i kulturach, strategia dziel i rządź wprowadza żydłacką “dialektykę”: żydłacka “teza” kontra żydłacka “antyteza” i wygrywa zawsze żydłactfo w ich zaplanowanej na zaś “syntezie”. 

W covidiotyzmie naryjnikowcy skaczą do gardła bezmaskowcom. Leją się nawzajem zamiast wspólnie ruszyć na banksterię i ich szabas gojów. 

Narzucony podział jest głupawy, Istnieje np. szkoła przekonanych o jakiejś skuteczności masek w przypadku użycia bio-broni wirusowej przez unych. Sam wierzę w to, a podczas śfirusowej pandemii ostentacyjnie nie noszę naryjnika, gdyż prawdziwego zjadliwego wirusa jeszcze nie ma w otoczeniu. Gdyby uny rozpuścili bio-broń, natychmiast noszę w miejscach publicznych najlepszą maskę N-95 i przestrzegam ściśle reguł jak czas noszenia, niedotykanie twarzy itd. Maska nie uchroni 100%, lecz zmniejszy ewentualny ładunek początkowy od zakażonego itp. z jakim odporny organizm (o to dbam cały czas) lepiej sobie poradzi.

2. Symbolizacja maskami

“Historycy” przypominają, że w III Rzeszy opaski itd. W stadium opasek Żydzi III Rajchu byli w uprzywilejowanej sytuacji jako kandydaci na dofinansowaną i dobrze chronioną w Palestynie emigrację celem okupacji Ziemi Świętej przez syjonistów w interesie ż-banksterii. Zatem przykład do luftu. Co więcej, niektórzy Polacy woleli opaskę Jude dla uprzywilejowanych niż opaskę P, bo dawała lepszą szansę ujść śmierci czy uwięzieniu. 

Krzesła się poprzestawiały po napaści banksterskiej marionetki, Hitlera, na banksterską marionetkę, Stalina (czerwiec 1941). Banksteria postanowiła wkrótce potem wykończyć Żydów zasymilowanych i ortodoksyjnych w Europie, przeciwnych emigracji do upalnej Palestyny w środek konfliktu z Arabami za zabieranie im ich ziemi. Toteż Freeman, wykształcony na hasbarze kłamstwa jakie nazywamy oświęcimskim (a uczciwi badacze po prostu oszustwem naukowym) konfabuluje pod psedo-historyków, syjonistów i ż-banksterię (przeciw której chciałby publikować — kolejny przykład, jak uny trzymają nas za jaja). 

Tak jak szufladkowanie, symbolizacja jest odwiecznym sposobem rozróżniania grup i przynależności — plemiennej, religijnej, narodowej, społecznej (uczniowe danej szkoły, harcerze, armie, ubiory wyróżniające zawody i pracowników firmy). Więc co w tym wyjątkowego w picdemii i czemu miałoby się skończyć genocydem?

3. Dyskryminacja

Dyskryminacja Białych trwa już wiele lat w ich własnych krajach, a ludobójstwo żydłackie jednocześnie ma zasięg globalny, niezależnie od kontynentu, np. wojny i rjewolucyje kolorowe i przewroty, skażenie środowiska naturalnego, “medycyna” rockefellerowska, aborcje i żarcie GMO na całym świecie…

Podobnie dyskryminacja Człowieka (negacja i odmowa praw i wolności podstawowych) mają miejsce od dawna, wślizgując się jak wąż powoli we wszystkie współczesne cywilizacje. Znów przesada.

Natomiast fakt, że uny pozwolili sobie na tak jawnie chucpiarską eskalację utraty naszych praw i wolności, to świadczy raczej o nas a nie unych, których cele i metody znane są tym, co chcieli je poznać. Pozwoliliśmy im na to (jeśli nie zaprosiliśmy!) własnym odurnieniem, apatią, zmaterializowaniem i zaniedbaniem ducha. Uny byliby frajerzy nie wykorzystać takiego “zaproszenia”.

4. Dehumanizacja

Zwana też demonizacją, zapowiedź zaostrzenia prześladowań namierzonej grupy, celem “uzasadnienia” publice okupacji, grabieży materialnej lub terytorialnej, podporządkowania i nawet ludobójstwa na niej. W wojnach bałkańskich pod koniec ub. wieku, demonizację uny wycelowali propagandowo w Serbów, mimo że oni byłi stroną, która najbardziej ucierpiała (właśnie dlatego zmyłka dehumanizacji) z rąk “aniołków” bałkańskich: skrajnych Albańczyków i Chorwatów oraz zdradykalizowanych muzułmanów słowiańskich zwanych propagandowo Bośniakami, toważyszy międzynarodowej chałastry islamistycznej, zorganizowanej do tamtych wojen przez żydłactfo globalne. 

Dehumanizacja jest tak charakterystyczna, że w nauce o ludobójstwie wypatrujemy jej jako ostrzeżenia o nadchodzącym nieszczęściu dla grupy namierzonej. Nie musi zapowiadać ludobójstwa, ale jak w niedawnym kazusie Polaków — namierzenie na rabunek uroszczeniowy, może ostrzec przed jakimś atakiem ze strony wroga. W covidiotyzmie hasbara dehumanizuje nas jako fanatyków bez rozumu, sobków nieposłusznych zbawiennym nakazom, ekstremistów społecznych, wyznawców teorii spiskowych, bezobjawowych roznosicieli zarazy, terrorystów, dezinformatorów, antyszczepionkowców… Politycy i merdia namierzają “odrzutki społeczne” na szykany, rozlewające się socjo-manipulacjami na społeczeństwo i jego rzeczywistych idiotów, fanatyków i extremistów. Nie raz tego doświadczyłem nie nosząc pieluch na górnym otworze czy manifestując gawiedzi przejeżdżającej mimo w ruchu drogowym ze środkowym palcem w górę albo hejtem wyrażonym przez otwarte okno pojazdu. 

Demonizacja wskazuje na nadchodzące “specjalne traktowanie”, być może nawet w specjalnych obozach, z “re-edukacją” czy zsyłką na jakiś “Sybir” dla niepoprawnych dysydentów. Obozów śmierci nie potrzeba, bo da się wieloma sposobami “zachorować” delikwenta na “covida” i wykończyć go zabójczą procedurą (np. wentylator w szpitalu, wymuszona scypionka). To nie byłoby konieczne z powszechnym wdrożeniem 5G, gdyż system zdolny będzie namierzyć cię z dokładnością 10 cm i wysłać odpowiednią wiązkę. Co ciekawe, hasbara pro-5G w Polin już parę lat temu wskazywała na “antyszczepionkowców” jako grupę potrzebującą edukacji w pravdzie technologii od globalistów. 

5. Organizowanie

W tym stadium, wg Stantona, rządy aktywują policję i wojsko przeciw wyznaczonym na wrogów. W wojnach i konfliktach międzynarodowych, siły te mogą działać skuteczni przeciw obcym. Trudniej jednak zmotywować je do walki z braćmi, chyba że ci mundurowi noszą czyjeś mundury. W obecnej sytuacji nie można tego wykluczyć. Wygląda na to, że waadza raczej zastosowałaby psycho-wojnę i socjo-manipulacje. W W. Brytanii utworzono, zmobilizowano i pracują jednostki wojskowe do tego celu, równolegle z hasbarą rządową i korporacyjną w rozmaitych środkach przekazu.

Zatem jak w stadium 4, chodziłoby o neutralizację ww. wybranej grupy, gdyż masowe akcje mordercze wywołałyby odwet milionów skierowany na władze i miejmy nadzieję, bezpośrednio na unych. W odróżnieniu od zdarzeń jak 11 IX, nawet fałszywe flagi (poza masową, b. zjadliwą bio-bronią np. wirusową) nie zdołalyby powstrzymać ogólnego gniewu i rękoczynów na sprawcach ludobójstwa. Podobnie byłoby z dzialaniami siłowymi wobec desperacji ludności mordowanej w ślepym zaułku.

6. Polaryzowanie

Intensyfikacja stadium 1. Znana z Polin czy USraelu w ostatnich latach. Także niemal w każdej rjewoljucyji. Zastosowane w obu krajach wielokrotnie w różnym stopniu powagi, polaryzowanie nasiliło się w Operacji Śfirus. Jakby mało było zdebilenia i dehumanizacji covidowej, nałożone w tymże czasie “rewolucje” jeszcze głębiej polaryzują społeczeństwo. Przy tym nalepki polityczne stapiają się z plandemicznymi w zręcznej socjoinżynierii. Freeman: W kulcie covida, manipulatorzy NWO celowo poprzez media dolali oliwy do ognia masowej kłótni z mniejszością lepiej uświadomioną, w kółko propagandyzując, jakoby zdrowi byli bezobjawowymi nosicielami zarazy. 

Niewiadomo jednak, czy stadia 1 i 5 prowadzą do genocydu, czy też, jak wiele razy w historii — do celów polityczno-społecznych, takich jak po picdemii wprowadzenie Wielkiego Resetu, Nowej Normalki i NWO. Ten ostatni sam w sobie może być ludobójczy w późniejszym etapie, kiedy ludność jest już pod totalną kontrolą prowadzących NWO.

7. Przygotowania

Wg Freemana, mamy w tym stadium obozy izolacji i kwarantann oraz miejsca zatrzymania opornych scypieniom i kultowi covida w ogóle. Podobne pogłoski i konkretne działania, np. obozy FEMA i składowanie ogromnych ilości trumien (niekoniecznie na wypadek ówczesnej plandemii grypy) miały miejsce, a nie było masowego genocydu. 

W innej beczce są scypienia tak rozpropagandyzowane, że kto nie ma cyfrowego świadectwa zaszczepienia, ten nie może brać udziału w życiu zbiorowym, chyba że z podobnymi sobie za drutem żyletkowym. Potem może nastąpić czipowanie, przygotowywane w różnej formie — od “tatuażu” po wrastalne w mózg i ciało neuro-nano-struktury wszczepialne czy wchłanialne przez picie, jedzenie, oddychanie i odzież. 

Masowe zabójstwo Ludzkości muszą poprzedzić jakieś przygotowania. Nie wiemy jednak, czy i jak zostałoby ono uskutecznione. Równie dobrze może posłużyć temu 5G czy kolejne generacje bezprzewodówki. A jeśli nie, to aborcje i systematyczne ubezpładnianie i “medycyna” rockefellerowska dobiją do celu, może tylko w dłuższym czasie. 

8. Prześladowania

Obecne prześladowania policyjne i presja publiczna mają wymiar umiarkowany. Stosunkowo łatwo w wielu jeszcze krajach pozywać je na podst. istniejącego prawa. Jak będzie, diabli wiedzą. Zależy to w dużym stopniu od zebrania (i przekroczenia?) masy krytycznej sprzeciwu/oporu obywatelskiego. 

Nie warto straszyć się zawczasu, bo to osłabia odporność na ewentualną bio-broń, czy co tam uny trzymają za pazuchą. Traktuję konstruktywnie “prześladowania” dot. mnie osobiście za brak naryjnika — okazja do edukacji służb porządkowych, kierownictwa lokalu i publiki na miejscu, poznawania psychologii itp. wiedzy potrzebnej w zaradzaniu plandemii umysłowej. 

“Prześladowanie” przez blokadę bloga prawdopodobnie przez picdemiczne władze Brytyjskiej Kolumbii wykorzystuję na refleksje o odporności oddolnego systemu porozumiewania się i alternatyw wobec sygnałów przykręcania śruby na tym polu.

9. Exterminacja

U Stantona stadium to jest zrozumiałe — analiza drogi prowadzącej do genocydu. W obecnym przypadku jednak nie ma absolutnej przesłanki, że genocyd byłby następstwem picdemii. 

10. Wyparcie się

Stanton wymienia tu ukrycie dowodów masowej zbrodni ludobójstwa, wymordowanie świadków i obwinienie swych ofiar. Mieści się w tym odwrócenie ról oprawca – ofiara jak w przypadku Polaków, którzy niewspółmiernie do innych narodów ucierpieli np. w II wś. z potrójnych żydłackich rąk; żydosowieci, syjo-hitlerowcy i “krajowa” żydokomuna. 

Żydofarmacja nie wypiera się szkodliwości scypionek. Stoi jak byk w broszurkach scypionek, że można stracić życie lub poważnie uszkodzić zdrowie i zapobiec poczętemu życiu. Gdy uszkodzą masowo Ludzkość za jej przyzwoleniem, będą już mieli taką absolutną władzę, że nie potrzebują ukrywać masowej zbrodni na wzór przeszłości. 

/////////////////////////

“They” want you to fear and shake — 5G and plandemic

“5G and AI” – a typical nut or a disinformer. If oxygen absorbs more than 90% of the 60 GHz signal over a distance of 1 km (even worse in humid air, snow and rain), then how is the signal supposed to reach the destination, e.g. from satellites, so far the only subsystem with frequency 60 GHz. 

Currently, only the navy (recently civilian – love boats) uses about 60 GHz in satellite navigation and telecom. Perhaps also new wifi systems on board airliners, especially the upper antenna (the lower one on the fuselage connects on a different frequency to the terrestrial cellular network). 

The guy boasts of a diploma, but does not know 5G basics. Apart from the fantasies of activists and hysterics, not many 5G systems have been fully implemented without problems, so they are experimental and propaganda, and there are scarce funds for the costly implementation. The proposed 5G systems consist of 3 subsystems: 

  • systems before 5G: antennas several hundred MHz ca. 500 m apart and about 3 GHz ca. 200 m apart 
  • street antennas ca. 30 GHz some 20 m apart, wifi ca. 30 GHz at home for the Internet of Things.

It’s not the frequencies of the new wireless generations, but the capabilities such as AI, directional antennas hitting targeted individuals with a beam at 10 cm accuracy, advances in psychotronics etc. techniques that are useful in the control of Humanity. This is because ALL frequencies and transmission powers (incl. the extremely weak ones), except the natural ones from Space and Earth’s interior, can negatively affect human health and behaviour. Moreover, any lower frequencies can be modulated onto higher, carrying ones. Hardly anyone knows this fact, but all “experts” talk like this clown in the video.

++++++++++++++++++++

The author of the 10 points in this video, Dr. Stanton is a distinguished genocide researcher. Henna Maria comments his theory, but frightened she serves “them”, causing panic in those who are not immune to manipulation. For example, James Corbett in Japan is better, broadcasting such topics without panic, over-alarmism nor hysteria. 

Alarmism on steroids and hysteria miss a disturbing possibility. Since “they” are so intrusively mocking us with plandemic nonsense, then perhaps they have a completely different plan, for example not any “covid” stuff but implanting neuro-nano-structures. This is because such re-make of our brains and bodies together with 5G and Artificial Intelligence guarantees total control over Humanity. Until then, 7.5 billion of We the People have a chance to stand up to the banksters and their globalists — 10 million bastards at the most. 

“Their” genocidal intentions may be evidenced, for example, by “covid” and vax euthanasia of seniors in hospitals and nursing homes. It may be a full-scale test before wide application to the entire elderly population. Which would save the governments a lot of money for bankster usury, although they can print anyway with the keyboard. Still most of the old people do not give in to “covid”, only the neglected ones and those abandoned by their families in nursing homes and those infatuated with the vax hasbara. 

Ultimately, the banksters need 50 slaves per Jew for servants, i.e. those half a billion homo sapiens on Georgia Stones. We still have some time, although technologies like 5G and beyond may accelerate the schedule. 

Makia Freeman’s article picked up the alarm in the video, so I will take it apart on this non-talkative basis, as the narrator may unintentionally influence the viewer. 

ConclusionA set of points on a path potentially leading to genocide does not necessarily mean that similar presumed or actual points in the current plandemic will lead to mass exterminations. Alarmism sows panic about the future. It is undesirable and unnecessary when “they” managed to freak people out and cause panic globally. 

BTW, Freeman errs on symbolization with masks. “Historians” remind us about armbands in the Third Reich. In the armband stage, the German Jews were in a privileged position as candidates for subsidized and well-protected emigration in Palestine in order to occupy and conquer it by the Zionists in the interest of Judeobanksters. For that reason some Poles preferred the band for the privileged Jews to the P band (Pole) because it gave a better chance of getting away with death or incarceration. 

Shortly after bankster puppet Hitler attacked bankster’ Stalin in June 1941, the banksters decided to exterminate assimilated and Orthodox Jews in Europe who opposed emigration to sweltering Palestine in the middle of a conflict with Arabs for stealing their land. Educated by the belied hasbara on Holocaust and its Shoah, Freeman gets a bit hysterical, affected by dog-historians, Zionists and banksters (against whom I’m certain he intends to publish — another example of how “they” hold us by the balls). 

Susan Clarke:  Yes to all, Piotr. 60 GHz is a wave of 5 mm, meaning that an antenna of 2.5 mm or less can promulgate that radiation. Of course it doesn’t go very far without much power, and that’s why it’s generally used on rooftops with solar power for an application not far under that same roof.  Easy to use in hospitals…hmmm.

It can also be used in electronic credit-card-sized cards, embedded in a chip, provided some energy.  You can no doubt conceive of other uses – clandestine, insidious and dangerous. 

I agree with your statement that it can be used to “re-make of our brains and bodies together with 5G and Artificial Intelligence guarantee[ing] total control over Humanity.” This is through the Internet of Bodies (IoB), and yes we certainly must act now to stop it.
The Internet of BodiesAndrea M. MatwyshynThis Article introduces the ongoing progression of the Internet of Things (IoT) into the Internet of Bodies (IoB…
First means of stopping it?  DO NOT TAKE ANY PCR TEST, PURPORTEDLY FOR CV OR OTHERWISE!
Second?  DO NOT SUBMIT TO ANY VAXXINE!
Third? JOIN UP WITH GROUPS OPPOSING THE 4G-5G EXPANSION AND GEOENGINEERING.
Thankfully most people here are already doing all three. Cheers, blessings and safety; and a surprisingly happy 2021 to all — Susan

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/