Raport Fundacji Rockefellera 2010 — koncepcja czy plan obecnej plandemii?

Piotr Bein, luty 2021

Ten dokument na pewno dokładnie realizowany nie jest, będąc koncepcją a nie planem. Nie czyta też zeń prezio Ghany, który ma inny głos, prześciga się z koleżkami z Żachodu we wdrażaniu banksterskiej plandemii, a ten na fejku czyta niewiadomo z czego. To już dawno wyjaśniono. Przez nadgorliwych ignorantów, uny dyskredytują cały ruch anty. Moim zdaniem to jest cointelpro przeciw ruchom anty-covid i anty-5G za jednym zamachem. Działam w obu i w kontr-propagandzie, tyramy jak woły, a duraki z pretensjami podminowują nasze wysiłki. Właśnie RCMP depcze mi po piętach jako “dezinformatora czerpiącego materiały z internetu”. 

Od koncepcji do planu realizowanego 10 lat później długa droga, jeśli znasz się na planowaniu. 10 lat temu uny nie znali jeszcze np. wszystkich możliwości radiofalowego uzdatniania sztucznych wirusów z rodziny SARS (zmyłkowo uny zwą je coronavirusami), gdyż musieli najpierw zsyntetyzować zjadliwsze szczepy, przetestować je i dostroić. W 2010 szczytowały upublicznione badania tematu, po czym następuje tajna faza B+R. 

Zgranie z agendą ID2020 też nie przyszło od zaraz, gdyż ta technologia rozwija się stale i dramatycznie. Możliwe, że nie wyszło z nano-neuro-botami do czipów wrastalnych w mózg z zastrzyku, toteż ID2020 wygląda prymitywnie i nie do wdrożenia na masową skalę i na wszystkich ludzi — potrzeba szajsfona. 

Do tego doszły trudności techniczno-finansowe z wdrażaniem 5G, prawdopodobnym nośnikiem sygnałów z/do nano-neuro struktur w mózgu. Scypionki też wyglądają na pośpiech: wg planu przygotowaliby zawczasu testy na zwierzętach, a tak większość ludności odmówi, więc klapa ze wstrzykiwalnymi neuro-nano. 

Jest jeszcze nowszy raport, z 2017 r. Dokładnie opisuje obecne zawalanki w plandemii (fałszywe testy, szkodliwe scypionki), i to że trza je podtrzymywać i jak reagować na obiekcje! Znajdziesz na grypie666 poprzedni lub wcześniejszy wpis, wyszukuj wewn. wyszukiwarką hasła “2017” i znajdziesz tytuł, kliknij; mam nadzieję nie zlinkowałem wtedy do zawieszonego później bloga. Data tego dokumentu wskazywać może na plan B, gdy idealny plan A okazał się nie do realizacji i postanowili przetestować w globalnej skali obecną “pandemię” na następną, dojrzalszą technicznie. 

W 2019 odbył się Event 201 (znajdziesz na necie) w USA, sucha próba następującej parę mies. potem plandemii. To bardziej jest dowód rozmyślnego zaplanowania. Są też wydarzenia związane, np. olimpiada wojskowa w Wuhan jesienią 2019, na której mieliby puścić śfirusa w świat. Jednak rzekomego wirusa SARS Cov-2 do dziś nie wyizolowano/zidentyfikowano, więc albo klapa albo fejk ta olimpiada. Z zapowiedzi zaostrzenia i trwania pandemii można wnioskować, że uny są blisko opracowania pożądanej bio-broni, albo tak dobrze im strach globalny skutkuje, że próbują jak daleko zajdą bez bio-broni. 

Ponadto jest sporo materiału ogólnego: jak globaliści rozpatrują pandemię = narzędzie wprowadzania zamordyzmu. Należą do tematu także wcześniejsze tajemnicze “epidemie”, wiele prób w pełnej skali, w tym bio-broni lub jej elementów, ale też testowanie reakcji społecznych i instytucjonalnych oraz masowych zachowań ludzi, szkolenie merdiów i in. wspólników itp. itd.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/