Yntylygyntny KlubInteligencjiPolskiej

Posłałem następujące do redakcji Klubu Inteligencji Polskiej 19.2.2021, e-pocztą do redakcja@klubinteligencjipolskiej.pl i kontakt@klubinteligencjipolskiej.pl oraz na ich formularzu kontaktowym:

Zamieścilem dziś taki koment na https://skribh.wordpress.com/2017/04/23/464-kip-rasizm-antypolonizmu-rewizjonizm-odwracanie-rol-i-restytucje-kazus-polsko-zydowski/?unapproved=33158&moderation-hash=8535c36fa921b6a649ab57118d517567#comment-33158

UWAGA Mój i Dra Pągowskiego referat naukowy zamieścił KiP pod swą firmą, dodając grafikę, jakiej nie ma w naszym oryginale. Zamiast zlinkować do naszej oryginalnej publikacji, linkuje do siebie samego! To ma być polska inteligencja?
Publikacji na KiP, tutaj republikowanej, nie autoryzowałem. Zażądałem parę lat temu usunięcia grafiki i podania linku do oryginału na blogu PiotrBein.WordPress.com, gdzie na referat nanosiłem poprawki. Redakcja KiP zignorowała moje żądania.
Ww. blog zamnknięto ostatnio bez podania przyczyny — oznaka cenzury przez system, poza Polską, gdyż serwer jest amerykański!
Kopia na KiP jest mi bezużyteczna w odtworzeniu artykułu. Tak to niesolidne publikowanie przez rodaków podważa owoce pracy badawczej Polaków. W przypadku sprawy o “antysemityzm” wstawki KiP mogą być użyte przeciw mnie i Drowi Pągowskiemu.

Piotr Bein
bloger Grypa666.wordpress.com
niezależny badacz ludobójstwa

Nie odpowiedzieliście Państwo wtedy. Dziś policja federalna Kanady RCMP chodzi mi po piętach. Czy mam wyprzedzająco zakładać sprawę, gdyby publikacja KiP wypłynęła w oskarżeniu prokuratorskim?

……………………

On Thursday, March 4, 2021, 12:28:42 PM PST, <kontakt@klubinteligencjipolskiej.pl>:

Szanowny Panie Piotrze
Za zamieszczenie grafiki PRZEPRASZAMY. Została usunięta.
Pana list w tej sprawie sprzed kilku lat po prostu umknął naszej uwadze, za co również przepraszamy.
Artykułu nie zamieszaliśmy pod naszą firmą, lecz na naszej stronie z podaniem autorów i linku wtedy dostępnego: https://piotrbein.net/2009/12/28/revisionism-role-reversal-and-restitutions/ dodając dwa zdania rekomendacji na wstępie.
Aktualizacji nie sprawdzaliśmy, jeśli były istotne zmiany, które powinniśmy zamieścić, to prosimy o podesłanie aktualnego tekstu.
Pozdrawiamy 
Redakcja KIP

………………….

PB: Witam Redakcję KIP. Dziękuję za wyjaśnienia i likwidację grafiki. 
Nowy link z textem poprawianym i uzupełnianym: 

Proszę nie pominąć spisu odnośników, re-publikacje bezeń są niestety bezużyteczne. 

Nauczony nieadekwatną re-publikacją u innych i niedawnym zawieszeniem bloga, bardzo proszę ze zbioru zamieścić też następujące, w miarę możliwości i uznania (także anglojęzyczne tamże), np.:

Serdecznie pozdrawiam — Piotr Bein

On Monday, March 8, 2021, 02:44:55 PM PST, kontakt klubinteligencjipolskiej.pl <kontakt@klubinteligencjipolskiej.pl> wrote:

Panie Piotrze, Dziękujemy za zrozumienie i nadesłanie poprawionej wersji artykułu, którą podmienimy istniejący. Z nadesłanych artykułów znaczną część wykorzystamy sukcesywnie.
Serdecznie pozdrawiamy — Redakcja KIP

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/