Kiedyś hCG, teraz mRNA — Czy szczepionki przeciw “pandemii” wywołają bezpłodność?

Znalazłem poniższy artykuł z 2009 r. w archiwach bloga PiotrBein. W plandemii H1N1 w 2009 r. scypionki zawierały skwalen, Występuje on naturalnie w naszym ciele i jest niezbędny dla zdrowia. Wstrzyknięcie skwalenu do organizmu , jak hCG w poprzednich scypionkach, stymuluje wytwarzanie przeciwciał, które atakują nieodzowne dla zdrowia składniki organizmu. We wszystkich przypadkach, producenci scypionek wiedzieli o szkodliwych skutkach, a nie podali dw. publicznej. Nakryci, łgali i mataczyli.

Znając ludobójczą historię Big Pharmy na usługach banksterii, trudno zakładać, że jest inaczej z mRNA, choć mechanizmy szkodzenia zdrowiu nie są znane, ponieważ brak jest długoletnich badań. Producenci są zwolnieni z odpowiedzialności za działania uboczne swych scypionek na “covida”. Wobec braku — ukończonego i zweryfikowanego — wieloletniego programu testowania i prób, Prof. Zieliński z kolegami po fachu za granicą obawiają się nie tylko bezpłodności, żeńskiej i męskiej, wskutek zascypienia specyfikami na “covida”.

Tylko zindoktrynowany hasbarą Big Pharmy użyteczny idiota i niesprawny mentalnie zgodzi się wstrzyknąć sobie taki środek ludobójczy. Wszyscy ze służby medycznej nie protestujący a biorący udział w scypieniach są ludobójcami, wg Konwencji ws. Ludobójstwa. Podobnie politycy, merdia i służby wspierające picdemię i scypienia.

— Piotr Bein, 2.3.2021

………………………………

bociany

Ludobójstwo: Czy szczepionki przeciw “pandemii” spowodują bezpłodność?
Piotr Bein, niezależny badacz ludobójstwa XX i XXIwieku, 26.08.2009

Konwencja dot. Zapobiegania i Karania Zbrodni Ludobójstwa, w Artykule 2 określa co to jest ludobójstwo:
“jakikolwiek z poniższych aktów z intencja zniszczenia, w całości lub częściowo, grupy jako takiej: narodowej, etnicznej, rasowej lub religijnej:
(a) Zabicie członków grupy;
(b) Spowodowanie poważnej szkody cielesnej lub umysłowej u członków grupy;
(c) Rozmyślne narzucenie grupie warunków życia obliczonych na wywołanie fizycznego zniszczenia całej grupy lub jej części;
(d) Narzucenie środków z zamiarem zapobieżenia urodzeniom wewnątrz grupy
(e) Przymusowe przemieszczenie dzieci z jednej grupy do innej.”
Zaś Artykuł 3 określa zbrodnie karalne przez Konwencję:
“(a) Ludobójstwo;
(b) Spisek celem popełnienia ludobójstwa;
(c) Kierowanie i publiczne zachęcanie do popełnienia ludobójstwa;
(d) Próba popełnienia ludobójstwa;
(e) Współudział w ludobójstwie.”

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i koncerny farmaceutyczne wdały się w ludobójstwo. we wczesnych latach 1990-tych, kiedy WHO nadzorowało masowe szczepienia przeciw tężcowi w szeregu państw. W Meksyku znaleziono wtedy w szczepionkach hormon hCG niezbędny w przebiegu ciąży. Wprowadzony do organizmu wraz ze szczepionką,  hCG pobudza wydzielanie ciałek obrony przeciw tężcowi jak i hormonowi hCG.  Organizm  “nie orientuje się”, że wstrzyknięta substancja jest przyjazna, więc atakuje ją. Gdy zaszczepiona kobieta zachodzi w ciąże, przeciwciala zabijają jej własny hormon, często prowadząc do bezpłodności. hCG w szczepionkach znaleziono na Filipinach, gdzie zaszczepiono ponad  3.4 mln kobiet, oraz w Nikaragui. W Meksyku i Nikaragui szczepiono na tężca wyłącznie kobiety w płodnym wieku, jakby inne osoby nie nie były zagrożone. Szczepiono 3 – 5 razy, a jedno szczepienie wystarczyłoby na 10 lat ochrony! Przez ponad 20 lat WHO brało udział w rozwoju szczepionek z hCG.

Wspólnikami w ludobójczym spisku byli: WHO, UNFPA, UNDP, Population Council,  All India Institute of Medical Sciences i szereg uniwersytetów. Państwowy Instytut Zdrowia Dziecka i Rozwoju Człowieka  w USA dostarczył hormonu hCG do niektórych doświadczeń z ludzką reprodukcją. Do 1993 r. WHO wydało 356 mln dolarów na rozwój aborcyjnej szczepionki, finansowany przez Szwecję, Wielką Brytanię, Norwegię, Danię, Niemcy, USA, UNFPA, Bank Światowy, fundację Rockefellera i Forda oraz kanadyjską agencję IRDC.

Gdy przedstawiono dowody laboratoryjne (3 z 4 zbadanych fiolek zawierały hormon), WHO i ministerstwo zdrowia Filipin wybrzydzały wyniki jako pochodzące ze “źródeł katolicko-antyaborcyjnych”. Szczepionkę przetestowano więc na uniwersytecie luterańskim w Manili, który znalazł hCG we wszystkich czterech próbkach. Argumenty zmieniły się z wybrzydzania w rzekomo “nieznaczne” ilości hCG, niewystarczające do wytwarzania przeciwciał. Filipińskie grupy katolickie i ochrony życia zorganizowały dalsze testy kobiet zaszczepionych ludobójczą szczepionką.  Z 30 przetestowanych kobiet, 26 wykazało wysoki poziom antyciał przeciw hCG.

Jeśli nie byłoby hCG w szczepionce, lub hormon dodanoby do niej w “nieznacznych” ilościach, to skąd wziełyby się antyciała u  zaszczepionych kobiet?
WHO i filipińskie władze  nie miały na to odpowiedzi. Za to wymyśliły nowe argumenty: rzekoma obecność hCG w szczepionce spowodowana miała być “fałszywymi potwierdzeniami”, wynikającymi ze składu szczepionki lub procedury laboratoryjnej. Nawet jeśli hCG byłby w szczepionce, argumentowali zbrodniarze, wynikałoby to z procesu produkcji szcepionki. Tymczasem nie ma innego sposobu na wytworzenie antyciał przeciw hCG niż sztuczne wprowadzenie hCG do organizmu kobiety.

Żadnej z kontrowersyjnych przeciwtężcowych szczepionek (produkcji kanadyjskich firm  Connaught Laboratories Ltd. i Intervex oraz australijskiej CSL Laboratories) nie licencjonowano  ani nie zarejestrowano w filipińskim urzędzie BFAD, łamiąc tym prawo. Szef BFAD tłumaczył się, że firmy “nie złożyły wniosków o rejestrację”, a minister zdrowia  oświadczył, że certyfikacja przez WHO jest wystarczającą gwarancją, bo “szczepionki pochodzą od producentów cieszących się dobrą sławą”. W latach 1980-tych, Connaught Laboratories przyłapano na świadomym rozprowadzaniu produktów z krwi, zanieczyszczonych AIDS.

Instynkt samozachowawczy a bio-terror

Zasadę wytwarzania przeciwciał, wrogich substancjom potrzebnym człowiekowi, zastosowano w szczepionkach przeciw “świnskiej grypie” dla USA. Skwalen, dodatek do szczepionek, to zawiesina tłuszczu w wodzie, występująca np. w mózgu. Po wstrzyknięciu skwalenu organizm wytwarza przeciwciała atakujące również skwalen w narządach zaszczepionego. Czy dlatego ogłoszono w USA testowanie szczepionki bez skwalenu?

Europejska agencja EMEA przyznała, że zatwierdzonych dla UE szczepionek na pandemię “nie da się wypróbować klinicznie”. W USA i w Europie wzmaga się więc protest.  Stanowczo zaprotestowali lekarze i farmaceuci w USA, Kanadzie, Szwecji, Niemczech, Nowej Zelandii, Francji, Australii, Zjednoczonym Królestwie… W tym ostatnim, 1/2 lekarzy i 1/3 pielegniarek nie da się zaszczepić. Rząd  Nowej Zelandii samowolnie obniżył  poziom  “pandemii” do 5-go, pokazując tym odpowiedni palec WHO i bilderbergowskim planom Jednego Globalnego Departamentu Zdrowia. Rząd Indii pandemię zignorował.

A w Polsce polityczna cisza… Tylko agenciaki chrypią na onecie i “komentują” na naszym blogu. Nie zdołali zrobić ze mnie “ruskiego agenta”, “antysemity”, “terrorysty”, “wichrzyciela”, “katola”  (w takiej kolejności od kwietnia br, kiedy pojawiłem sie w kraju). Obecnie jestem  “guru lewaków”. W sprawie firmy, której szczepionki testowano w Polsce z fatalnymi skutkami, też jest “postęp”. “Nie ma” dokumentów z prób na ofiarach, a motywem zbrodni była “chciwość polskich lekarzy i pielęgniarek”. 
Żyje tradycja służenia globo-interesom, wyrażona w 2008 r. przez Marka Czarkowskiego, który zdegradował uczciwe raporty o ofiarach ludobójczych szczepień w Grudziądzu

Błaganie o szczepionkę

Niedawno w stanie Maine w USA odbyły się ćwiczenia Gwardii Narodowej i policji w symulowanych zamieszkach: w ośrodku szczepień obywatele spanikowani, że dla nich zabraknie szczepionek, chcą się wedrzeć pod igłę bez kolejki. Stróże ładu (Nowego Świata) odpędzają atakujących pałkami, gazem łzawiącym, pieprzem i paralizatorami. Pod artykułem na ten temat, wśród obraźliwych  wyrażeń jak “Barakula” i “Obama-lama-ding-dong”, kandydaci na  lokatorów schronisk FEMA nawołują do zamieszek:

“Amerykanie posiadają 200 milionów sztuk broni!! Nie myśl, że ich nie użyjemy…! Zaopatrz się w broń, amunicję i żywność,  póki dolar ma jeszcze jakąś wartość.”  “To tylko gra, żeby postawic wojsko na ulicach i zaprogramować sheeple [ang. połączenie “owce + ludzie”].  Tak, na pewno będa “błagania” o szczepionkę.”
To tak, jak w Grecji rząd jest przekonany, że naród przyjmie szczepionkę dając do podpisania formularz z dodatkiem: “bez podpisania na dole możesz nie otrzymać szczepionki na nowy wirus ptasiej grypy A (H1N1)”. Najwyraźniej chodzi o sprowokowanie bojowych narodów do rzezi i aresztowania przeciwnikow NWO. Grecy, także ich Cerkiew, od samego początku przeciwstawiali się kodowi kreskowemu, bio-czipom i innym wynalazkom globalistów.

Panie, zmiluj sie! Lord, have mercy! Kyrie, eleison! Gospodi, pomiluj!

Published October 15, 2009 By piotrbein

Categorized as ludobójstwoSzczepieniaUSA i Kanada

Tagged ćwiczena w Mainestan wyjątkowy

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/