Kiedy goje zmądrzeją? Tak kryminalnej chucpy scypiennej jeszcze nie było

Zadziwia kolportowanie tego badziewia i podniecanie się nim, jak światełkiem w długim tunelu –niewiadomo czy nadjeżdżający pociąg czy koniec tunelu. Są o wiele wartościowsze pozycje do kolportowania.

Żont Austrii jest w spisku covidiotyzmu, skoro dopuścił niezatwierdzone, nietestowane, niebezpieczne scypionki od kryminalnej Big Pharmy do testów w pełnej skali na ludziach, zakazanych konwencjami międzynarodowymi i konstytucjami normalnych państw.
Dopiero zaczynają “dochodzenie”, skończy się jak inne — zgon “nie ma”  związku ze scypionką, wiedzą na zaś: “Currently there is no evidence of a causal relationship with the vaccination,” BASG said

Producent łże w żywe oczy, a merdia i zżydłacone instytucje za nim:

  • AstraZeneca spokesman said: “There have been no confirmed serious adverse events associated with the vaccine,”  — W W. Brytanii zataili m.in. zgony staruszków po scypieniach Astra-Zenecą i Pfitzerem.
  • Trials and real-world experience so far suggests the vaccine is safe and effective and it had been approved for use in well over 50 countries — Łgarstwo do 5 potęgi — ani bezpieczna, ani skuteczne ani zatwierdzone! Ani w wymanipulowanych, niekompletnych próbach, ani w scypieniach! Zobacz litanie na dole tu: Merry Christmas! PHO Bonnie Henry must go, for harming British Columbians
  • Adverse reactions seen in trials were short-lived for the most part — Zgon zwykle jest długoterminowy i nie raportowali takich przypadków, fałszując wyniki “prób” na ludziach zamiast prowadzić najpierw na zwierzętach, Podobnie z powikłaniami po ok. tygodniu od zascypienia,okres wybrany przez producenta, by zminimalizować liczbę i zakres niepożądanych reakcji poscypiennych.
  • concluded that adverse reactions were in line with the safety profile described in clinical trials — Guvnopravda, to nie były żadne kliniczne próby,  tylko sfałszowany i skorumpowany szacher macher, po czym przystąpili do zakazanych prób na ludziach!

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/