Podły standard publikacyjny GlobalnejŚwiadomości w pitoleniu o 5G przyczynie “covida”

PB: “Rosja stała się pierwszym krajem na świecie, który przeprowadził sekcję zwłok ofiary” — Nieprawda, np. w Niemczech przeprowadzono ich wiele od wiosny ubr.

Sekcja “Fakty i dowody” bezczelnie zżyna z pracy Dr. Diany Wojtkowiak, cytując z niej niechlujnie, linkując do tweeta bez podania autorki referatu naukowego naszej wybitnej uczonej:
https://piotrbein.net/2020/05/13/rewelacja-na-skale-swiatowa-dr-diana-wojtkowiak-wielka-psychoza-koronowirusa-a-generowane-przez-siec-5g-pola-torsyjne/
Przetłumaczyłem na angielski:
https://piotrbein.net/2020/05/30/62375/
Nowszy list Dr.Diany do waac w-szawskich:
https://piotrbein.net/2020/12/13/dr-wojtkowiak-do-rzadu-ws-scypien-na-covida-19/

Podły standard publikacyjny GlobalnejŚwiadomości, takiż redaktora bloga 7777777, który nie zweryfikował badziewnych źródeł: Rosja złamała PROTOKOŁY WHO – co przyniosły wyniki sekcji zwłok „chorych na –19” ?

Podobne objawy przypisywane teraz “5G” odkrywano w komplikacjach po grypie “świńskiej” H1N1 w 2009 r. Wtedy jeszcze śladu nawet 4G nie było. Co do “5G” jako przyczyny “covida” w brukowym artykule GlobalnejŚwiadomości:

  1. Wszystkie generacje bezprzewodowej telekomunikacji szkodzą zdrowiu, nie tylko u osób EHS.
  2. Jeszcze powszechnie nie zainstalowano częstotliwości unikalnych dla 5G (ok. 30 GHz i nielicenjonowanych wyższych, np. wi-fi 60 GHz w USA).
  3. Statystyki łącznych zgonów od początku picdemii “covida” nie wskazują w żadnym kraju na żadną nawet epidemię, w porównaniu z poprzednimi 10 czy 20 laty. Więc nawet jeśli włączono 5G, to nie miało to wymiernego wpływu na liczbę zgonów.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/