A co z kontaktami międzynarodowymi wolnościowców ?

PB: Są ale za slabe, brak strategii globalnej walki z żydłackim draństwem, mnóstwo dezinfo, zmył i piętnowania przez ściervomedia. 
Bębnię o tym od lat na patriotycznych forach i dyskusjach Polaków. Ruch Justyny Sochy i Jacek Międlar, z tych co znam, podeszli najbliżej ideału: osobista współpraca z działaczami co najmniej w jednym kraju lub pod międzynarodowym parasolem. Socha była (jest?) w ruchu ściśle obserwowanym (kontrolowanym?) przez Big Pharmę, a Międlar skojarzył się z grupą pro-syjonistyczną w W. Brytanii.
Co najwyżej akcje pod jednakowym nagłówkiem globalnie, z musowym “dzieleniem się” nagraniami: 20. bm. światowy dzień wolności od picdemii, albo akcje anty-5G pod egidą jaczejki przechwyconej przez globalistów. Na tym koniec, żadnych narad poprzez granice, globalnie, a jak są to tajne i się nie dowiemy. 
Podobnie manify w Vancouverze wcześnie zinfiltrował cointelpro QAnon i pro-trampkowcy. Niemal za każdym razem gdy się tam zjawię, kontaktuje mnie jakiś zjeb z takiej a takiej grupy która wykorzystuje okazję dla własnego celu lub służbowego skołowania uczestników. Nie cierpię tych uzytecznych debili! Poziom intelektualny z reguły beznadziejny. 

On Sunday, March 14, 2021, 12:17:15 AM PST, anonim:

Piotr a co z kontaktami międzynarodowymi wolnościowców ? Są takowe ? Wiesz coś o tym ? 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/