“Samooczyszczają się” pozując na herosów przeciw obecnej picdemii

PB: Anonimie z sektą niedoinformowanych,
Obydwaj doktory robią nadal dla żydofarmacji wychwalając poprzednie scypionki — udowodnione fiaska medyczne i ludobójstwo. Posłuchajcie choćby Dra Jerzego Jaśkowskiego czy Prof. Majewskiej, jeśli nie potraficie wyszukać przednich opracowań zachodnich.

[collection updated] Vax and autism

Precedent of “covid” vax — Polio Vaccines: Medical Triumph or Medical Mishap?

Prof. Majewska: Warto się zapoznać + Błogosławieństwo odry i świnki + Szczepienia p. polio wywołują polio + Zapytanie o świnie

Coraz wiecej osób unika obowiązkowych szczepień dzieci + Jak robiono „statystyki” polio i straszono ludzi

Beware of gardasil, polio and vaccines in general

Prof. Majewska: Historia polio i szczepień

CDC Admits: 30 Million Americans Could be at Risk for Cancer Due to Polio Vaccine

Polio vaccine illusion + Cancer epidemic caused by polio vaccine

Zastosowałem w wyszukiwarce “autyzm” i “polio”.Możecie na moim blogu piotrbein.net wyszukać inne słowa kluczowe w obu językach.{Jeśli link do piotrbein.wordpress.com nie działa na którymś tytule w zbiorze lub artykule, wstaw ręcznie w to miejsce w URLu “piotrbein.net”. Nie skończyłem przenosin bloga po zawieszeniu przez ssynuf, nie wszystko jeszcze działa.}
McMillan przesadza z bohaterstwem Bosschego, jest sporo lekarzy i medyków, ktorzy już poświęcili karierę dla prawdy o picdemii i nieodłącznych “scypionkach” na “covida” który nie istnieje, konkretnie z własnego doświadczenia “hands on” wyszczególniając powody swej opinii, np.:

Prof. Roman Zieliński do PANofcuf o genetycznej „szczepionce” Pfizera i testach PCR

Kanada: Lekarz OIT, w tym „covidowej”: Pandemia to ściema — „Oszukują nas i manipulują nami”

Australia: Uczeni ostrzegają przed scypionką AstraZeneca
Prof. genetyki przewiduje: Przerażające utajone zgony starszych po szczepionkach RNA

Z najzgiełkliwszych “gwizdkowych”, rozplakatowywana Judy Mikovits dekadę temu brała udział w nieetycznych badaniach nad uzdatnianiem coronawirusów do celów bio-broni, podobnie jak Bossche robił dla Big Pharmy w ludobójczych scypionkach. Miast uczciwie oczyścić się publicznie z tamtych zbrodni, delikwenci “samooczyszczają się” pozując na herosów przeciw obecnej picdemii. 


Anonim: On cos wie I jest przestraszony I moze czuje sie winny. Chce przekonac main stream ludzi wiec wybral najlatwiejsze do przelkniecia wyjasnienie dlaczego szczepionka nie powinna byc stosowana I rownoczesnie stara sie zminimalizowac zniszczenie wlasnej reputacji.

  “Fools have rushed in where angels feared to tread. “

This interview ranks as one of the most important interviews you will ever hear – an EXTREMELY important interview with one of the world’s top vaccine experts, warning us of the catastrophe that is already unfolding and awaits humanity in ever increasing intensity    if we continue to inject the world’s populations with the present “experimental” COVID vaccines.

Please help to disseminate this interview and this expert’s vital plea to STOP these ‘vaccinations’ immediately. 
This is literally a matter of the biological survival of humanity.

Please also send this link to your doctor, your politicians, your public health officials, etc., and all sources that are instrumental in delivering this ‘vaccine rollout’.

http://bit.ly/GeertV

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/