A jednak Polin… już wkrótce…

Zbigniew Juźków <[email protected]>

Tue, Mar 23 at 7:11 PM


W załączeniu Umowa ws. POLSKICH emerytur i rent dla Mosadu stacjonującego w Polsce i osadników, którzy niebawem zasiedlą “swój” kraj nad Wisłą i rozpoczną tutaj pracę na paszportach izraelskich. Miejsca pracy w ich korporacjach tutaj są już gotowe. Goje zostaną z nich zwolnieni (na zasadzie “gój zrobił swoje, gój może odejść”), a gdy stracą pracę, to ich banki warszawskie wypowiedzą gojom kredyty mieszkaniowe (no bo przecież bez stałych dochodów stracili wiarygodność kredytową) i opuszczone przez gojów “apartamenty”, w dużej mierze już spłacone, zasiedlą przybysze z kraju położonego w Palestynie z plemienia gadzinowego. W ten oto sposób problem mieszkań dla tych nieproszonych “gości” zostanie rozwiązany od ręki. Nota bene, w Warszawie buduje się już całe osiedla mieszkań zastępczych w standardzie “gomułkowskim” dla wygonionych z “apartamentów” gojów.
A kto będzie chciał prowadzić geszeft, a jakże, proszę: hotelik, restauracyjka, sklepik po zbankrutowanym goju od ręki za parę szekli do objęcia od zaraz – do wyboru, do koloru…A goj usłużnie będzie zapewne w nim jeszcze zap…., aby jego rodzina nie zdechła z głodu. Prawdziwe win-win…

Spiskowa teoria dziejów? Dla ślepych, głuchych i naiwnych na pewno tak. Poczekamy, zobaczymy – wkrótce. Załączona Umowa to jeden z elementów uwertury do tego scenariusza. Dlaczego pojawia się na świetle dziennym dopiero dzisiaj, po czterech i pół roku od podpisania? Kto i kiedy ją ratyfikował?… No tak, widocznie przyszedł na nią już czas. Po cóż zwlekać. Polska już upadła i jest za przysłowiową darmochę do wzięcia. To właściwy czas, póki to jeszcze nie zimny trup, póki coś jeszcze tutaj w życiu gospodarczym drga – i póki goje, pacyfikowani kolejnymi kłótniami między sobą i skakaniem sobie do gardła o ścierwo, które im się co rusz pod nogi rzuca, nie zauważają, że tą Polskę zabiera im się, tym razem bezpowrotnie, spod d…y.

Warto doczytać załączony dokument do końca, aby znaleźć tam oświadczenie zbrodniczych zdrajców Narodu Polskiego i Rzeczpospolitej Polskiej:

“Po zaznajomieniu się z powyższą umową, w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej oświadczam, że:
– została ona uznana za słuszną zarówno w całości, jak i każde z postanowień w niej zawartych,
– jest przyjęta, ratyfikowana i potwierdzona,
– będzie niezmiennie zachowywana.
Na dowód czego wydany został akt niniejszy, opatrzony pieczęcią Rzeczypospolitej Polskiej.
Dano w Warszawie dnia 29 grudnia 2017 r.
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Duda
l.s.
Prezes Rady Ministrów: M. Morawiecki”

CZY KTOŚ MA TUTAJ JESZCZE JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI Z KIM I Z CZYM MAMY DO CZYNIENIA???…

Załącznik: D2021000050501

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/