Wieści z “izraelskiej TV”

PB: Trzeba wszystko weryfikować.  W zamęcie plandemii panują dezinfo i zmyły, częściowo od działaczy i publicystów, którzy nie znając tematów ani pierwotnych publikatorów, dokładają się w zapale szerzenia pravdy, a często pchania się w światła jupiterów. Niektórzy z nich niby trzeźwi a dali się odurnić. Jeśli jest jakaś pandemia, to niezdrowia umysłu.

Steven and Anna Ban-nun (USA) często przesadzali. Mają urojenia na punkcie otrzymywania info od CIA, gdzie Steven niegdyś pracował, jak i “źródeł” na Bliskim Wsch. Przekonwertowanym Żydom ż-służby nie ujawniają prawdy, jak wiesz.Kalifornijka Deborah Tavares potrafi pleść bzdury np. powszechne Wi-Fi 60 GHz w 5G. Jedynie Chussodovsky bywa poważny. Nie wiem, czy nie zapodałeś tłumaczenia starawej jego wypowiedzi z ubr.

Scena plandemii zmienia się, trza tłumaczyć na bieżąco. Na Grypa666 telegraficznie tłumaczę najważniejszą zawartość od najlepszych; do nich zaliczam UK Column. 

Zbigniew: Panie Piotrze, dziekuje za informacje i wyjaśnienie kim są owi żydzi konwertowani.Nie wysyłałem linka w celu mącenia w głowach odbiorcom. Po prostu zawierzyłem tym, którrzy publikują te wypowiedzi na FB, ale może oni też nie wiedzą.

PB: To nie izraelska TV tylko kanał Stevena i Anny Ban-nun, Żydów przekonwertowanych na chrześcijaństwo. Czaserm histeryzują, naciągają fakty pod swe skłonności do alarmizmu. Zaś Deborah ma tendencje oszołomskie.

On Tuesday, March 23, 2021, 07:29:14 PM PDT, Zbigniew:

Deborah Tavares – wywiad dla izraelskiej telewizji.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/