Henry Makow: Antidotum na Rozpacz: Opór bez przemocy

Henry Makow: Antidotum na Rozpacz: Opór bez przemocy

31.3.2021

Tłumaczył Piotr Bein

image-39.jpg
Komunistyczny program „Demoralizacji” opisany przez dezertera KGB Jurija Bezmenowa w 1984 r. został zrealizowany. Zauważ „nieufność do sprawiedliwości”. Zadbał o to Sąd Najwyższy.


Setki milionów ludzi ucierpiało w czasach komunizmu i faszyzmu. Teraz nasza kolej. Covid to tylko lichy kamuflaż.

Zapytałem niedawno w ankiecie na Twitterze: „Dlaczego ludzie z MAGA [MakeAmericaGreatAgain] byli tak bierni po przewrocie komunistycznym?” Połowa odpowiedzi wybrała „Demoralizację”. W tabelce Bezmenowa widać, że uny celowo nas skorumpowali. Pomiędzy mistyfikacją “Covid” a oszustwem wyborczym [w USA] uny podkopali umowę społeczną. Wyrzucili precz demokrację, wolność jednostki i praworządność. Wszystkie instytucje, na których polegamy — rząd, prawo, media, edukacja, medycyna, biznes i kościół — systematycznie sabotowali. Zdrowe wartości chrześcijańskie jak niewinność i wierność poszły na śmietnik. Pasywność nie jest opcją. Administracja Bidena działa agresywnie, aby zniszczyć ludzi MAGA i Stany Zjednoczone.

Aktualizacja od 8.2.2019 przez dra Henry’ego Makowa

Jak odbierasz codzienne nagłówki? Będę szczery. Moja pierwsza reakcja brzmi: „Pieprzyć ludzką rasę. Jeśli nie może się sprężyć, zasługuje na zniszczenie. Mam 71 lat. Miałem dobre życie. Ale żal mi dzieci”. Po relaksie i barze Snickers zdaję sobie sprawę, że jest to przykład demoralizacji, która zaraziła Zachód.

Nieszczęśliwie narodziliśmy się podczas tysiącletniego szatańskiego spisku, który owocuje przed naszymi oczyma. Większość najważniejszych wydarzeń historycznych zmierza do przyspieszenia panowania Szatana na Ziemii. Codzień atakuje nas Mafia Zła z Konglomeratem Śmierci i Zniszczenia:

  1. Nieuzasadniony atak na płeć, małżeństwo i rodzinę.
  2. Zupełna rezygnacja z dziennikarskich zasad w mediach przekształconych w machinę propagandową.
  3. Bezprecedensowa inwazja obcych, finansowana z naszych podatków.
  4. Normalizacja rozpusty seksualnej.
schiff.jpeg
  1. Wyłonienie się szalonej lewicy z satanistyczno-komunistycznej szafy. (fotka powyżej [żydłak Adam Schiff, polityk USA]).
  2. Aborcja do momentu narodzin na żywo = szatańska ofiara z dzieci.
  3. Korporacje jednym głosem promują „różnorodność” płciową i rasową oraz rasizm.
  4. Biden zwiększył napięcia związane z wojną nuklearną, zgodnie z żydowskimi przepowiedniami armagedonu.

Musimy oprzeć się zgubnej mocy, która stara się okraść nas i nasze dzieci z naszego Boskiego pierworodztwa.

Pomyśl o ruchach oporu w hitlerowskich Niemczech lub komunistycznej Europie Wsch. i Rosji.

jefferson.jpeg
Kiedy prawo jest niesprawiedliwe, człowiek nie tylko ma rację je złamać, ma on obowiązek tak zrobić. Thomas Jefferson


Ruchy da się infiltrować. Najlepszym sposobem panowania nad opozycją jest przewodzić jej – powiedział Lenin. Iluminaci powiedzieli w Protokołach Mędrców Syjonu, czego obawiają się: „natchnione akty” bohaterskich jednostek lub dwu- do trzy-osobowych grup.

Rozważ, że produkując wadliwe części robotnicy fabryk sabotowali hitlerowski wysiłek wojenny. Musimy wspierać działania pokojowe, takie jak odmowa przestrzegania nakazów covidowych i płacenia grzywien, albo bojkotowanie i zawstydzanie firm, które żądają „paszportów” szczepiennych. Użyj swojej wyobraźni. Nie płać podatków. Kiedy prawo staje się narzędziem ucisku, nie mamy innego wyjścia niż łamać je.

refuse.jpeg
Odmów zaszczepienia się thecovidscam.com vaccinefromhell.com


Musimy doceniać i wspierać ludzi, którzy poświęcają się dla wspólnego dobra. Jeśli tego nie zrobimy, nikt nie podejmie ryzyka w naszym imieniu. Możemy stanąć razem lub ulec zniszczeniu pojedynczo.

Nie oszukuj się. Każdy, kto nie posiada chińsko-komuszego zaświadczenia w szczepiennym systemie wiarygodności społecznej , może równie dobrze nosić żydowską żółtą gwiazdę.

Wysoka stawka

img-theme-enfants-menu.jpg

Kiedy patrzę na dzieci, zwierzęta i przyrodę, zdaję sobie sprawę, jak nieskończenie piękny i cenny jest ten świat. Bóg dał nam wszystko, a jeśli jesteśmy nieszczęśliwi, to dlatego, że jesteśmy Mu nieposłuszni.

Uny oczyścili nam umysły z Boga. Tajni sataniści nauczyli nas gardzić słowem „Bóg”. Bóg jest zasadą naszego osobistego rozwoju i wzrostu. Nie możemy Go odrzucić tak samo, jak nie możemy odrzucić jedzenia, picia i snu. Bycie wiernym sobie jest tym samym, co bycie wiernym Bogu.

Bóg jest także zasadą rozwoju i wzrostu ludzkości. On jest zasadą, za którą ludzkość może się zjednoczyć. Nie przywracając Bogu należnego mu miejsca, jesteśmy bezradni, aby stawić czoła wyzwaniu, przed którym stoimy. Naszym celem na ziemi jest chwalenie Boga i wypełnianie Jego zamierzenia.

Kosmici

Chcesz usłyszeć o istotach pozaziemskich? My jesteśmy nimi. Jesteśmy misjonarzami Boga wysłanymi z Nieba, aby ucywilizować ziemię. Bóg umieścił naszą duszę w świecie przyrody (małpy) i cierpliwie czekał, gdy wdraptwaliśmy się do czegoś przypominającego cywilizację. Wszystko to jest teraz zagrożone.

Możemy być najwyższą formą życia we wszechświecie. Mam nadzieję, że nie! To za duża odpowiedzialność. Ale musimy działać tak, jak jesteśmy i szybko dorastać.

Autor Protokołów Mędrców Syjonu chichotał: „Nastroje w wielkich miastach Europy są zimne, beznadziejne”. Uny nie chcą nas szczęśliwych, zjednoczonych.

Gdybyśmy wszyscy łączyli się z Bogiem (lub Jezusem Chrystusem) o każdej porze dnia, świat byłby niebem. I znaleźlibyśmy osobistą wolność i szczęście. Kochaj swojego bliźniego jak siebie. Rób innym tak, jak chcesz, aby ci czynili.

cdb360f1f39e722817a9330b94c131c8--old-people-love-beautiful-people.jpg

Bóg jest miłością. On nas kocha.

Życie na ziemi to cud. Świętuj Stwórcę!

Szwindemia może mieć niezamierzone konsekwencje. Ujawniła złoczyńców, może obudzić i zjednoczyć wszystkiche, którzy mają pracujący mózg i sumienie. Kto wie, co moglibyśmy osiągnąć!

…………………………………..


Powiązane: Masoneria — Samobójstwo ludzkości

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/