Co tam panie z tymi atakami na obiekty masonów w Vanqrverze?

Piotr Bein, 3.4.2021

Klasyczny przypadek zjeba sterowanego przez służby! Przeczytaj ostatnie zdanie artu. Wierzysz, że notowanemu od dawna za przestępstwa przepuściliby planowanie i chwalenie się na pejsbóku? Wierzysz, że nie podając za co dokładnie jest znany policji, udają, że nie mogą zweryfikować czy tylko nazwisko to samo, czy wszystkie dane delikwenta?

W porządnym państwie jak Kanada, taki nie zdołałby wyjść z chałupy na swą parszywą akcję. Zaraz po podpaleniu jednego przybytku spod ziemi wyszedł tajny agent BUHAHA  Podwyżki nie będzie, spóżnił się o minutę BUHAHA

Do klasycznego scenariusza dla użytecznych idiotów zabrakło tylko strzelaniny i że niestety delikwent zmarł w szpitalu — no ale to Kanada a nie USrael buhaha jeśli ktoś tu podgląda. 

Dziennikqrfska historyjka świadczy o tym, że w wyprzedzającej obronie ż-masońskiego naszego nieżondu w Brytyjskiej Kolumbii, służby montują fałszywe flagi, kojarzące  teoretyków konspiry i antycovidowców z atakami na obiekty masonerii. Podpalacz taki uczony w wolnomularce, a namierzył podrzędne ich przybytki, a nie te, gdzie bywają czlonkowie naszego nie-żondu. 

Koło się pięknie domyka. Akurat Bein pisał zanim mu bloga zawiesili jakieś ssyńskie masony, że żont w Victorii robi dla ż-masonerii. Następnie deptało mu RCMP po piętach niesamowitymi wygibasami kilku patroli nielegalnie stukających do drzwi i przez telefon, a ostatnio wywinęło fantastycznie absurdalne zajście w sklepie za brak maski na zwolnionym z jej noszenia: Entrapped in food store and banned for mask exemption, senior harassed and ticketed by “NewNormal” RCMP

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/