[bardzo żywa dyskusja] Oj, aj waj będzie sprawa o antysiemityzm :)

PB: Pani Otylio. To straszne, że zaszczepiła się i zmarła siostra Pani, osoby przecież uświadomionej o ludobójcach scypionkowych. Proszę przyjąć kondolencje i wyrazy współczucia, także od mej żony. Ubolewam też, że Pani sama dałaby się tym ludożercom zaszczepić. Klaskała Pani Trampkowi, u tu przychodzi to, co on od początku z żydoglobalistami gotował.

W odpowiedzi na wiodące pytanie… Uczynili mnóstwo złego, nie tylko mnie ale najprzedniejszym: Ziębie, Majewskiej, Jaśkowskiemu bezpośrednio, a pośrednio wszystkim uczciwym antyszczepionkowcom jak śp. Marek Podlecki (zamordowany przez osiłków Big Pharmy?), Justyna Socha czy Dr Wojtkowiak. 

Uczynili też zło dezinformacją — czytaną przez ile tysięcy rodaków? Ich nastawienia od lat widocznie Pani nie zna. Należą do częstych bywalców Pralni, a tam o byle co się nie wpada, typowo po e-zajściu w takiej kolejności: moja merytoryczna krytyka informacji lub postawy moralnej >> dupkowa odpowiedź oponenta >> powtórka mej krytyki ze wzmocnieniem argumentu rzeczowego >> odpowiedź rosnąco dupkowa do gnojkowej i chamskiej, przechodzącej często w ożydzającą >> Bein pięknym za nadobne…  

Nie nastawia się drugiego policzka gnojom, chamom i skurwysynom. Nie przeprosili, nie sprostowali; nic, nawet uniku szczerych przeprosin jako tako przyjaznym gestem… Lepiej żeby wprost całuj mnie w dupę powiedział jeden z drugim (jak Ziemiński “zaszczep się w końcu”) zamiast podłego uniku w białych rękawiczkach i pretensjach wersalskich przed publiczką.

Ma Pani autokosz do dyspozycji. Nie zmuszam do wysyłania do mnie ani bycia na listach mejlowych. Odpowiadam lub komentuję —  moje prawo i obowiązek w przypadku dezinfo szkodliwej dla spraw.  Działam w edukacji i informacji, a nie dezinformacji, jak Pani wie z naszych licznych rozmów o bublach hasbarnych.

Flaki sobie wypruwamy od lat, przestrzegając rodaków przed scypionkowym genocydem. Scyropolskie zjeby jak Kosiur, Ziemiński, Głogoczowski, Gawroński kłody podkładają dobrym inicjatywom i ludziom, szukając promienia jupiterów dla siebie… No to zdezorientowani jak Pani śp. siostra zgadzają się na śmiertelne scypionki. 

Niech Pani rzuci mejlowanie, zostawi edukację społeczną lepszym od siebie, zajmie się sobą i rodziną… wyłączy pępowiny do hasbary… spędzi czas na dworze w słońcu i świeżym powietrzu… odżywia się zdrowlo… nie wdaje się w dyskusje z popaprańcami jak Bein, ale i nie popiera bezmyślnie ww. zjebów, bo rozkojarzy sobie jaźnię, 

Otylia Zigman: WSZYSCY MAJĄ I TAK DOŚĆ ŻYCIA W TAKIM SYSTEMIE…. Panie Bein, kontakt z Panem jest tak odrażający i przerażający, szczególnie w obecnym czasie tak trudnym dla każdego. Był i jest święty spokój na forum, kiedy nie ma pana. Co jest powodem okazywania tak potężnej nienawiści do ludzi którzy nie uczynili panu nic złego? To dziesiątki niewinnych ludzi w czasie przeszłym zostało zaatakowanych. Ja osobiście, gdyby nawiedzały mnie ataki nieposkromionej nienawiści do kogokolwiek, zaopatrzyłabym się w relaksującą medycynę, której mamy w handlu dostępną pod różną postacią, naturalną i chemiczną. Ludzie ledwo żyją a w Panu jeszcze tak dużo wrogiej energii. Proszę mnie wyłączać z takich korespondencji, ostatnio jestem bardzo chora, kiedy mnie zaszczepią będę jedną z tych co pożegna ten świat zaraz, jak moja siostra odeszła po szczepieniu chora na serce.

PB: Panie Andrzeju Dziąba, Ma Pan rację. My “zagraniczniacy” nic nie mamy do Polski ani prawdziwych Polaków. Zacni redaktorzy Wierni Polsce Suwerennej, rozmaici Głogoczowscy i Gawrońscy mogą na nas srać i poniżać nas, a my mordę w kubeł i potakiwać…
Pańska Nowa Polska wstaje, nie będę Panu wchodził w paradę zza dwu oceanów w zarządzaniu bezcennym tamtym potencjałem. Skasowałem zatem i zajawkę na Pana prośbę zamieszczoną o jakiejś tam sprawce Pan miał z jakimś tam burgermajstrem w Polin.

Recydywista ożydzacz Dziąba nie wytrzymał: “żydowski śmierdzielu! Jeszcze raz mi szmato ubliżysz, prawdziwemu Polakowi z krwi i kości, to…” 

PB: Bo skurvysyństwo i dezinformacje od skurwysynów trza obnażać, aż winowajca się ukorzy i szczerze przeprosi prosząc o przebaczenie. Ot. dlaczego. To co oni robią nie jest dla dobra Polski ani nikogo, gdyby Pan nie zorientował się jeszcze. Wycieranie sobie gęby żydłactwem w każdym nagłówku nie jest ani produktywne ani informacyjne dla ogółu, przynosi ujmę wszystkim Polakom.

Andrzej Dziąba: Panie Piotrze! Dlaczego Pan zniechęca do siebie ludzi, którzy w Polsce żyją, walczą, poświęcają się, cierpią prześladowania? Jeśli Pan wie wszystko najlepiej, to prosze zarządzić tym potencjałem dla dobra Polski.

PB: Nieodczekanie, drze Ziemiński  buhaha

Paweł Ziemiński: Do maniaka Beina, “zaszczep się” w końcu skutecznie albo się nie szczep i zakop się lub skremuj. Nie masz co na starość robić ze sobą, to twoje zmartwienie, ale na pewno odpieprz się chory umysłowo człowieku.

PB: No proszę, patentowy debil Kosiur z zapóźnionym w kongnitywnym rozwoju drem Ziemińskim udawali głupa o VAERS w dyskusji kilka lat temu nt. scypionek, a potem okazałlo się , że to jednak płaskoziemcy Bein, Jurek Zięba, Prof. Majewska i Dr Jaśkowski stawiali się oszołomsko dobrodziejstwom Big Pharmy.

A tu przydaje się rzekome źródło danych globalnych żydoscypionkowego genocydu — VAERS (Vaccine Adverse Effects Reporting System), pomiot żydłackiego sanepizdu USraela, CDC, publikującego jedynie dane dla USA, żadnych z in. krajów!
Wg VAERS parę tyg. temu, ok. 1600, zascypionych na covidiotyzm zmarło w USA. Czyli naprawdę do ok. 160 tys. jako że ten szacher macher żydofarmacki niedopowiada prawdy o czynnik do 100 razy wyższy.

Do tamtej daty użyto w USA ok. 140 mln dawek (nieco mniej osób zascypionych). Skąd więc fantastyczne liczby zgonów na plakacie durnie wystawionym przez Kosiura, przebijającym statystyki II wś.? 
Dziwię się, że Andrzej Dziąba podchwytuje gumno od byle kogo i kolportuje znanym z niewybrednych info-nawyków. Oj aj waj, będzie sprawa o antysiemickie nawoływanie do nienawiści 🙂

Szczytne hasło w tytule artu Kosiura klepie to, co tabuny działaczy fotelowych (niektórzy w rozdzielniku) klepią od lat, tylko że nikt nie podaje pomysłu jak to skutecznie zrobić. Na pewno nie “edukacją” głupców przez głupców, bo hasbara to jednym palcem obali.

W porcesie tym, za to krytycy są ożydzani, skutecznie przekierowując uwagę motłochu z żydłackich skurwysynów na niewinnych, porządnych, przednich patriotów. Narody wyposażone w broń cywilną nie dały rady, a Kosiur wi jak taczkamy wywieźć żydłactfo na Marsa BUHAHA

Widocznie słodka tajemnica dla kosiurowo-bejdowych szwadronów śmierci.

On Wednesday, April 14, 2021, 01:10:38 AM PDT, Andrzej Dziąba <[email protected]> wrote:

https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/160877,alert-zlikwidujmy-zydowski-rezim-iiirp

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/