Wyrwał się filip z Australii na blogu7777777, a admin nic

PB: Panie Mariuszu, adminie 7777777. Muszę Pana zbesztać — jeśli działa Pan w interesie Polaków. Jest oczywiste, że w tej publikacji nie ma ani jednego mego słowa (poza tytułem). Nie powinien Pan publikować tak szkalującego komentarza, zanim Pan nie sprawdził czy ma sens. Chyba że publikuje Pan wsjo, byle się czytało i klikało. 

Panie MistrzuMichale, Wszystkie słowa tego wpisu na moim blogu, oprócz tytułu, pochodzą od anonimowego Pana Jana. Nie zna też Pan mojego komentarza,  wyrażonego prywatnie osobie, która mi nadesłała tekst Pana Jana z linkiem do filmiku. Skomentowałem wysuwając m.in. możliwość:

– To może być podpucha PsyOp o sytuacji w Izraelu, żeby sprawić na świecie wrażenie, że syjoniści i globalni plandemiści nie szczędzą swoich i los Żydów w Izraelu nie jest inny niż gojów globalnie. Gdyby zaś relacja Izraelitki odpowiadała prawdzie, to byłoby to powtórzenie Szoa z II wś.: żydobanksteria i syjoniści przetrzebiają swoich (niepożądanych) współplemieńców tak bezlitośnie i okrutnie jak gojów.

Mgrabas (admin bloga7777777): na moim blogu Michał z Australii napisał do Piotra z Kanady

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

1 comment

Comments are closed.