ZBRODNIA SĄDOWA, NA NASZYCH OCZACH!!! Krzysztof Kornatowicz nt . “Właściciel portalu z pirackimi filmami skazany. Ma zapłacić ponad 47 mln zł”

Krzysztof Kornatowicz poprosił mnie prywatnie, bym zamieścił poniższy jego koment, bo go rfm24/pl zablokowało: Jestem zablokowany w dodawaniu komentarzy na niektórych serwisach Wiadomości. Potrzebuję zamieścić ten mój poniżej zapisany komentarz, pod informacją w linku – proszę ją za mnie tam umieścić – może być z Waszym odnośnikiem do mojej osoby.

Chciałem zamieścić jego koment na rfm24.pl wg prośby, lecz jak to lokajskie portale, rfm24/pl robi dla żydłactfa szpiegując użydkowników; dostałem taki komunikat, jako warunek zamieszczenia komentu Krzysztofa:

Do you want to allow “facebook.com” to use cookies and website data while browsing “rmf24.pl”?

Takiego wała! Z żydłactfem nie współpracuję. A Ty, Czytelniku?

Piotr Bein, 21.4.2021

……………………………

Właściciel portalu z pirackimi filmami skazany. Ma zapłacić ponad 47 mln zł

+++++++++++++++++++

Komentarz Krzysztofa Kornatowicza, YouTubera i Obrońcy Praw Człowieka w Polsce:

Ten wyrok to kolejny, z setek tysięcy innych, dowód zbrodni sądowej, której nie są w stanie zrozumieć “Polacy”! Proszę sobie zrobić test, na inteligencję – czy jeśli kupujecie podróbki towaru znanych marek, za ułamek ceny oryginału na targowisku, to oznacza, że gdyby nie dostępność do podróby, to skłonni bylibyście zabulić słoną cenę za oryginał?! Otóż nie, z całą mocą, z całą pewnością NIE!!! A “polskie sądy”, “sędziowie” swoimi wyrokami (i to w dwóch instancjach) twierdzą, że tak, z całą mocą i pewnością twierdzą, że na pewno tak! I naliczają “utracone korzyści” twórcom “produktu”, uznając, że gdyby nie oferta chłopaczka, to my byśmy zapłacili za ich filmidła po 70 zł za kasetę. Mało tego, w majestacie polskiego prawa, naliczają młodemu człowiekowi prawie 50 milionów kary, rujnując mu dożywotnio życie – TYLKO WZIĄĆ SIĘ POWIESIĆ!!! TO WŁAŚNIE DOWÓD ZBRODNI SĄDOWEJ, DOKONANEJ PRZEZ TYCH BANDZIORÓW W TOGACH, KTÓRA POWINNA BYĆ NAPIĘTNOWANA Z CAŁĄ MOCĄ, A NIE JEST!!! BO PRZECIEŻ ONI SWOIM DZIAŁANIEM PCHAJĄ ZDOLNEGO, MŁODEGO NIESZCZĘŚNIKA NA SZAFOT!!! Ale przeciętny zjadacz chleba, przeciętny leniwy umysłowo “Polak”, co widać w komentarzach, nie jest w stanie tej zbrodni sądowej w ogóle zrozumieć, a co dopiero stanąć w obronie sprawiedliwości, KTÓRA MUSI GÓROWAĆ NAD PRAWEM (Formuła Radbrucha)!!! Tragedia! Do tego bandyci w togach uznali, że zakup za kilkaset tysięcy mieszkania, na jego matkę TO PRANIE PIENIĘDZY! Gdyby mordowany tym wyrokiem nieszczęśnik był zarobił (czas zaprzeszły) więcej, albo tyle samo, co wynosi zbrodnicza kara, to można by jeszcze przymknąć oko, ALE ON ZAROBIŁ UŁAMEK KARY, KTÓRĄ MU NARZUCONO!!! KARY WIELOMILIONOWEJ!!! SZOK!!! ZBRODNIA SĄDOWA, DOKONANA NA NASZYCH OCZACH!!! Przecież “sąd” drugiej instancji, bez refleksji i wystąpienia obrońcy oskarżonego nieszczęśnika, sam mógł te argumenty użyć – jest niezawisły i ma pełne prawo, a nawet obowiązek stosować sprawiedliwość! Nc z tego! Zbrodnia musi być dokonana.
Oczywiście, tej zbrodni nie widzą obywatele, ale i redaktorzy informacji, od których wymagać powinno się dużo więcej, niż od przeciętnego zjadacza chleba. Cieszcie sie zatem ze swojej cywilizacji, w której bogacenie zagwarantowane jest Obajtkom, Morawieckim i im podobnym, a nie młodym, sprytnym, zdolnym Polakom! Ci mają poddać sie współczesnemu INNOWACYJNEMU niewolnictwu ekonomicznemu i wyzyskowi, nad którym pieczę sprawują “polscy sędziowie”! 

~Krzysztof Kornatowicz – Obrońca Praw Człowieka w Polsce, – YouTuber.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

1 comment

Comments are closed.