Liźniewicz: Jaka nacja rządzi rynkiem kapitałowym? Żydowskie masy ofiarą terroru banksterskiego

PB: jaka nacja rządzi rynkiem kapitałowym, którego częścią są akcje? Rządzi nim ta nacja, która ten rynek wymyśliła. — Ż-banksteria i ich żydowskie sługi korporacyjne i polityczne to nie nacja. W rozstrzygających czasach jak szwindemia, musimy jednoczyć a nie dzielić. Żydowskie masy, podobnie jak gojowskie w naryjnikach, są ofiarą terroru banksterskiego. Musimy się zjednoczyć bez wzgl. na uprzednie etykietki i ruszyć razem na wspólne, genocydalne zagrożenie calej Ludzkości. 
Liźniewicz opisuje ogniwo w długim łańcuchu działań z wyższości nad gojem, wyssanej przez szowinistycznych Żydów “z mlekiem matki”. 
“Nacja” ta zaczęła podbój gojów religijnie, podobnie jak wcześniej współplemieńców przez rabinów talmudycznego terroru. Także przed współczesnymi środkami prawno-ekonomicznymi “nacja” zastosowała infiltrację elit gojów i masowy wyzysk “zdalny”. Np. handel niewolnikami i kolonizacja kontynentów to pomysł i wykonanie ówczesnych elit tej “nacji” ręcamy gojów. Z historii naszego kraju: polscy możni oddawali w ręce Żyda zarządzanie, handel i finanse.
Uprzednio infiltracja, korupcja i wyzysk żydłacki doprowadzały do wyganiania Żydów z wszelkich zakątków Europy. Ruch pre-syjonistyczny Sabataja Cwi a potem Jakuba Franka też zmierzały do centralizacji władzy w łapskach żydłackich, z obfitym użyciem podstępu, przechrzczenia, przebrania i wszelkiej gry poniżej pasa — dosłownie, gdy chodziło o wtargnięcie w rody gojów u władzy.
Ogromne znaczenie, może nawet większe niż narzędzia prawno-finansowe wymienione przez Liźniewicza, ma w naszych czasach rozwój technologii pod kontrolą żydłactfa. To dzięki niej możliwa jest plandemia z hasbarą wspomaganą technologicznie (np. społ-sieci) i etap scypionkowy (covido-paszporty, scypionki mRNA) — wszystko niezbędne do wprowadzenia zamordyzmu GreatReset. Ponadto na tylnej fajerce czekają na wykorzystanie 5G, SztucznaInteligencja i Transhumanizm, których realizacji jeszcze nie widzieliśmy, a można sobie zacząć wyobrażać z horroru scypień.

musiała między liczbą żydów na jakimś ściśle ograniczonym obszarze, a liczbą nieżydów istnieć stała proporcja, określona siłą nabywczą ciasnego lokalnego rynku — Na pewno nie na ziemiach polskich!
W XIX wieku kierownictwo polityczne Izraela przenosi się do rąk finansistów, aż dopiero ruch syjonistyczny wyrywa im z rąk tę władzę na rzecz żydostwa wschodniego. — Czy tak? Żydłactfo kierowało na swoje już przedtem, wpływami i naciskami na możnych gojów. Ruch syjonistyczny to twór banksterii. Podwójny niewypal autora.

Nowoczesny kapitalizm […] 

  1. pozwolił im narzucić nieżydom swoje prawa i opanować ich gospodarczo,
  2. pozwolił im ukryć właściwego władcę, żydowski kapitał międzynarodowy, za zasłoną papierów i giełdy, czyniąc go niedosięgłym,

Ad 1 — panowali, również politycznie, już przedtem.

Ad 2 — kto chce ten wie, dlatego gimnastyka żydlacka z ciągle nowymi definicjami co stanowi “antysemityzm” oraz bezwzględny monopol informacji i dyskursu spolecznegotore same w sobie wskazują na głównego sprawcę wspólczesnego bajzla.

twórca syjonizmu, Herzl, gdy krzepił swój lud i zachęcał finansjerę żydowską do poparcia syjonizmu. Uważał, że żydowscy bogacze nie mają się czego bać i mogą śmiało zdjąć maskę asymilacji. — Było odwrotnie, to jego jak Hitlera, Weishaupta, Stalina, Trampka, Bidę… wytypowała, wsparła i poparła ż-banksteria. Herzl użył zawiści populistycznej o bogactwo, by rozjuszyć “antysemickich” Niemców na zamożnych Żydów. Przed i w czasie II wś. wielu z tych”zamożnych” było Bogu ducha winnymi zasymilowanymi. Nie poszli na syjonizm i rabunkową emigrację na ziemie Palestyńczyków. Herzl działał dla rotszyldowskiego projektu Palestyna  gwoli rozszerzenia nienawiści na wszystkich Żydów, nawet biedotę i ortodoksów wiernych Torze — tak się robi przed exterminacją (która pryszła w Szoa — na konto wzmocnienia światowej władzy banksterskiej, m.in. przez exploatację syjonizmu jak wszystkich innych ideologii przez żydłactfo).

On Tuesday, April 27, 2021, 04:23:29 AM PDT, Andrzej Opolski <[email protected]> wrote:

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

1 comment

Comments are closed.