PsyOp i stosowana psychologia behawioralna w plandemii „covid” – totalitarna komunistyczna psychopolityka

Wszyscy jesteśmy psami Pawłowa

Psychopatologizacja dysydentów i nikczemne wykorzystywanie nauki, psychiatrii i psychologii do nieetycznych celów

Autor: Dr Bruce Scott, psychoanalityk

…………………

Wyciągnąłem z tego artykułu i przełożyłem na polski ważne elementy, aby zwiększyć zainteresowanie czytelników przełomowym artykułem dra Scotta. Opisane metody psychomanipulacji nie dotyczą jedynie sowieckiego totalitaryzmu, lecz leżą u podstaw psychopolityki niemieckich nazistów i chińskiego Mao. — Piotr Bein

Kluczowy cytat

Powszechnie uważa się, że rosyjski komunizm walczy z kapitalizmem, którego porażka jest głównym celem. W rzeczywistości reżim radziecki, będąc skrajną formą kapitalizmu państwowego, walczy nie z kapitalizmem jako takim, ale z prywatnym przemysłem i handlem. Ale o wiele ważniejszy jest fakt, że neokomunizm jest ruchem skierowanym przeciwko indywidualizacji i ujednoliceniu wszystkich działań człowieka. Jest to najdalej idąca próba, jaką kiedykolwiek podjęto w tym kierunku. Systematycznie i wytrwale reżim radziecki zmierza do swojego ostatecznego celu: kontroli ludzkich zachowań. Oficjalnie stwierdza, że ​​człowiek może przekroczyć swoją dziedziczność i przekształcić swoje środowisko, a tym samym osiągnąć pełną jednolitość zachowania. W tym gigantycznym eksperymencie społecznym i biologicznym, przeprowadzanym głównie poprzez [niewłaściwą] edukację dzieci i młodzieży, Sowieci używają na dużą skalę mechanizmu odruchu warunkowego (Pawłowa). Otwarcie deklarują, że ma to zasadnicze znaczenie dla ich celu, że dzięki takiej standaryzacji można osiągnąć całkowitą władzę nad ich podbitymi narodami. – Dr Boris Sokoloff: „Białe noce”, s. 293

Godne uwagi fragmenty

O metodzie psychologicznej

W istocie tego rodzaju propaganda jest taka sama, jak w ZSRR; psychopatologizacja dysydentów i nikczemne wykorzystywanie nauki, psychiatrii i psychologii do nieetycznych celów.

Zwróć uwagę na powszechne użycie przez główne media i użytkowników społ-mediów wyrażeń takich jak „teoretyk spiskowy” i „covidiot” pod adresem protestujących oraz niedawnego protestu przeciwko blokadom w Londynie.

Jak już pisałem gdzie indziej , media głównego nurtu, lewica polityczna i działacze / organizacje zajmujące się zdrowiem psychicznym, przeważnie lewicowe, w oślepiający sposób przyjęły kulturową hegemonię zdrowia psychicznego — psychopatologizacja życia codziennego i szacunek dla kultury terapeutycznej.

Wiele osób ostrzegało wcześniej przed tym „wirusem” od totalitarnych reżimów komunistycznych. Wcześniej zarażał on Zachód (patrz Aleksander Sołżenicyn, Władimir Bukowski). Istoptnie, we wstępie do książki “Pranie mózgu” A.K. Chesterton pisze o psychopolityce psycho-uzdrawiania, która zarazi Zachód:

Wydaje się, że zachodnia połowa planowanego Światowego Państwa Policyjnego przygotowuje drogę do uciszenia swoich politycznych przeciwników. Jego metoda będzie nieco subtelniejsza niż ta stosowana przez morderców i niewolników Kremla. Cytuję z listu jednego z moich najbardziej wiarygodnych kanadyjskich korespondentów: Departament Zdrowia wciąż się tym zajmuje, starając się uświadomić wszystkich o zdrowiu psychicznym, aby lekceważyli wysłanie do psychiatry, a stamtąd do psychuszki.

[…] komunistyczna taktyka psychopolityczna w wytwarzaniu zdrowia psychicznego na Zachodzie również próbuje zniszczyć wartość słów w sposobie postrzegania i rozumienia słów w porównaniu z rzeczywistością (np. inflacja ryzyka związanego z COVID-19). Rzeczywiście, Pawłow przywiązywał dużą wagę do słów jako medium rzeczywistości.

[…] Pożądanym rezultatem takiego procesu jest skłonienie dużej liczby ludzi za pośrednictwem propagandy i środków państwowych inicjatyw zdrowia publicznego do przyjęcia i powtórzenia starannie opracowanych fraz, pojęć i idei bez zdawania sobie sprawy z ich prawdziwych konsekwencji.

O plandemii „covid”

[…] można pomyśleć o ograniczeniach dotyczących COVID19, sloganów używanych przez rząd W. Brytanii: „Zostań w domu, chroń NHS, ratuj życie”, „Bądź czujny, kontroluj wirusa, ratuj życie”, „Ręce, twarz, dystans” i upiorne rządowe ogłoszenia napędzające strach […]

Psychologowie z SPI-B i rządu również wykorzystują promocję akceptacji społecznej dla pożądanych zachowań (nagroda), rozważają wprowadzenie przepisów wymuszających wymagane zachowania (kara) oraz rozważają użycie społecznej dezaprobaty (kara) za nieprzestrzeganie nakazów.

Wykorzystali media głównego nurtu i społecznościowe, a także fałszywe „sprawdzanie faktów” i cenzurę, aby zaszczepić i wzmocnić swój przekaz strachu, kary, nagrody, zamieszania celem wywołania nerwicy / złego stanu zdrowia psychicznego w W. Brytanii — prosto z podręcznika psychologii behawioralnej Pawłowa.

[…] postrzegane zagrożenie od Covid19 (patrz HART w zakresie zdrowia psychicznego i fizycznego ) […] np. gwałtowne zbaczanie w supermarkecie dla zachowania dystansu; przytulanie się do siebie przez plastik; mycie zakupów i odłożenie ich na trzy dni przed ponownym dotknięciem; właściciele sklepów myją banknoty w akwarium; życie w ciągłym strachu przy współczynniku przeżycia covida 99,999%; wyścigi po eksperymentalną szczepionkę mRNA opracowaną w ciągu kilku miesięcy (zamiast lat); podczas gdy długoterminowe NOPy eksperymentalnego leku są nieznane (np. na płodność / ciążę).

[…] Ustanowienie [neurotycznego] cyklu w populacji jest całkiem jasne w zastosowanej taktyce psychologicznej SPI-B SAGE: celowo wywoływać nadmierny strach; siać poczucie zagrożenia ze strony siebie i innych, np. „Zachowuj się, jakbyś miał wirusa”; zachęcać do społecznej dezaprobaty, a nawet donoszenia na łamiących zasady (np. usprawiedliwianie się, dążenie do władzy, wrogość, poczucie wyższości itp.). Można to wyraźnie zobaczyć w wściekłości społecznej na bez-maskowców, szczepionki czy nieprzestrzeganie społ-dystansu, gdy dochodzi do naruszenia / nieprzestrzegania / odmowy nakazów. Widać to też w gniewnych ludzi na protestujących przeciwko blokadzie (np. Marsz w Londynie 24.4.2021).

[…] ofiara propagandy czy psychologi Pawłowa nie może już samodzielnie oceniać, gdzyż jego myśli, wartości i uprzedzenia kształtuje propaganda. Otrzymał gotowe owartościowania siebie, innych i zagrożeń świata. […] Kiedy osobisty osąd i zdolności krytyczne zanikną lub uwiędną, nie odżyją z zakończeniem propagandy. Ofiara propagandy będzie rzeczywiście pragnąć innej narracji, która da mu kompas do onalezienia siebie, innych i świata; toteż gdy / jeśli narracja COVID-19 zmaleje, spektakl „kryzys klimatyczny” czeka na bis.

[…] ślepa wiara i robotyczne posłuszeństwo oznakowaniu społ-dystansu w sklepach, w których ludzie ustawiają się w kolejce i nie rozmawiają ani na siebie nie patrzą. […] brak krytycznych pytań wśród ludzi i mediów głównego nurtu, gdy supermarkety są otwarte, przepełnione i można przebierać na półkach, ale biblioteki uniwersyteckie są zamknięte i / lub nie można przebierać w książkach przez „ryzyko” COVID19.

Jak omówiłem w „ Kult wspaniałej Nowej Normalki”, kultowy charakter dyktatów zasad COVID-19 i przestrzeganie przez masy ma wszystkie znamiona prania mózgu.

Zwyczajowego wsparcia pozbawiają ludzi izolacja społeczna nakazami pozostania w domu, zatrzymanie zwykłych współdziałań międzyludzkich (maski na twarz, społ-dystans, zakaz spotkań rodzinnych / towarzyskich, szkoła, uniwersytet i praca online z domu) oraz promocja wiadomości z głównego nurtu i oznaczanie (i cenzura) alternatywnych wiadomości jako dezinformacji.

Tak to ludzie żyją w sytuacji niższości, poniżenia w celu odtworzenia ich (przez państwo) w nowym przebraniu; „Nowa normalność”, „Buduj lepiej” — podobnie jak sekta, niszcząc ludzi i rekonstruując ich na nowy sposób bycia.

O araku na dzieci i szkoły

Dzieje się to już od dłuższego czasu dzięki wpajaniu zdrowia psychicznego i stworzeniu szkoły jako kliniki zdrowia psychicznego, z lekcjami „Dobre samopoczucie” czy „Odporność”, jak patologizować swój umysł, myśli, emocje pod dużą presją rówieśników, aby dostosować ustawienia grupowe / wyznanie grupowe w klasie. Omówiłem to Scottish Review .

Istnieje również mylące i bardzo nieodpowiednie wiekowo wprowadzanie do szkół seksualności dorosłych i teorii queer (np. kwestionowanie heteronormatywności), co znow wywołuje dezorientację dzieci co do ich „płci” i seksualności. Jest to próba „uwolnienia swobody seksualnej” dzieci, która szkodliwie poskutkuje jak domino: kwestionowanie i dezorientacja dot. płci, seksualności i zachowań seksualnych oraz niewłaściwa ekspozycja na idee seksualne przed odpowiednimi kamieniami milowymi w rozwoju zostały osiągnięte.

Jeśli chodzi o COVID-19, dzieciom wpaja się kult strachu. Obowiązkowe w wielu szkołach są dystans społeczny, maski na twarz, dezynfekcja rąk, segregacja na placach zabaw, mierzenie temperatury.

Dzieci muszą zastanawiać się nad zagrożeniami siebie i rodziny przez COVID-19, a nawet są poddawane programom dla dzieci BBC, takim jak Newsround, aby uzyskać codzienną dawkę straszenia pt. COVID19.

[…] dzieci widzą, że ich rodzicom nie wolno wchodzić na teren szkoły i muszą nosić maski na zewnątrz, proszeni są nierozmawiać z innymi rodzicami podczas odbioru ze szkoły i tylko jeden rodzic może jednorazowo przyjść do szkoły po swe dziecko.

[…] zadaniem szkolnictwa publicznego jest „redukcja zdolności myślenia dziecka”, dzięki czemu jego umysł i zachowanie przekształca sią tak, by pasowały do ​​rządowych programów lub państwowych interesów. Aby osiągnąć te cele, szkolnictwo rzeczywiście wykorzystuje ideologię Pawłowa i psychologię stosowaną do celów socjo-inżynierii.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/