Test Abbotta w spisku covidowego ludobójstwa

W marcu 2020 r. test firmy Abbott na antygeny dostał od Agencji Żywności i Leków USA (FDA) autoryzację wyjątkową (czwartą z kolei!) do użytku w sytuacji pandemicznej. Wg FDA, “niepokojącą liczbę” testów konkurencyjnych reklamowano niewłaściwie lub niezdawały egzaminu. Wygląda na to, że sfaworyzowano Abbota. Jak w przypadku covido-scypionek, nie jest to formalne zatwierdzenie. Autoryzowany lipny test utwierdza lemingom strach przez “covidem”, więc scypią się “autoryzowaną” “zbawczą” trutką genetyczną — w istocie genocydalną!

W marcu 2021 Abbot chwali się nową autoryzacją, przyznając w stopce komunikatu: FDA nie odprawiło ani nie zatwierdziło testów BinaxNOW COVID-19 Ag. FDA autoryzowało je do wyjątkowego użytku i tylko do wykrywania białek powstałych wskutek SARS-CoV-2, a nie jakichkolwiek innych wirusów czy patogenów. Genomu wirusa SARS CoV2 dotąd nie określono ani nie powiązano z zespołem objawów (chorób sezonowych) zwanym covid-19, więc jak wiedzą czy i które białka pochodzą od śfirusa? Test “wykrywa” lipę w paczkach — jak test w filmiku Sumlińskiego z płynem buforowym tak “dobrze” jak z solą fizjologiczną, z wymazem od pacjenta czy bez.

Wg Abbotta, identyczny w działaniu jak ich test do użytku służby zdrowia od sierpnia 2020 r., BinaxNow jest w sprzedaży detalicznej do użytku domowego. Tu sedno szwindemiczne w komunikacie: Wraz ze szczepionkami, częste seryjne testowanie osób bezobjawowych pomoże przywrócić poczucie bezpieczeństwa w codziennych sytuacjach, gdzie ludzie gromadzą się. Autoryzacja wielo-testowania przypadków bezobjawowych dotyczy również profesjonalnego użycia BinaxNOW. BinaxNow testuje bezobjawowych i objawowych (cokolwiek to znaczy w picdemii).

Abbot zaleca swój test… dzieciom w wieku od 2 lat i młodzieży. Te grupy w ogóle nie ryzykują, nawet gdyby “covid” istniał! Jasne, że Abbott to szachraj picdemii: każdej osobie w USA dostarczyć najbardziej w kraju przebadany i szeroko używany szybki test na antygeny. Szef Abbotta, Robert Ford zapewnia pod skrypt: “Wraz ze szczepionkami, test domowy BinaxNOW pomoże Amerykanom powrócić do tego co chcą i potrzebują – isć do pracy i szkoły czy odwiedzić przyjaciół i rodzinę – z większą pewnością.”

Abbott zwiększył produkcję do 50 mln zestawów testów/mies. Departament zdrowia i socjalu zakupił 150 mln poprzednich zestawów dla szkół, domów opieki, tradycyjnie Czarnych uczelni i zaniedbanych społeczności, gdzie są wciąz używane, służąc za potężne narzędzie pomocne w zapobieganiu rozprzestrzeniania wirusa. Od czasu autoryzacji, testu BinaxNOW również używają miejsca pracy, szkoły i in. organizacje w całym kraju.

Potężny śfirus, takiż program zapobiegawczy ludobójczymi scypionkami. Potężna mamona i profity za genocyd uzasadniony picem. Potężny haracz podatnika na astronomiczne zadłużenie (nie)rządów u żydobbanksterii na “walkę z pandemią”.

Abbot zachwala towar: Częste testowanie się zestawem BinaxNOW umożliwia ludziom znać swój status infekcji kiedy potrzeba najbardziej. Mniejszy koszt szybkiego testu na antygeny pozwala sprawdzać się regularnie tym, którzy martwią się niedawną ekspozycją lub chcą wziąć udział w zgromadzeniu wewnątrz […] w umiłowanych chwilach, kiedyś branych za pewnik. […] Testowani pozytywnie w BinaxNOW natychmiast izolują się aby nie zarażać innych, zamiast czekać dniami na wyniki z laboratorium.

W tęsknocie za “umiłowanymi chwilami” i wystraszona na śmierć, jakaś osoba będzie testować się, aż do “diagnozy” pozytywnej. Ośmioma typami testu Abbott picdemiści pomogli nakręcić fałszywe “przypadki” rzekomego covida.

Czy wymyślą test na “potwierdzenie” skuteczności covido-scypionki?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/