Pospieszalski z “anty-covidowcami” w WartoRozmawiać pogwałcili prawdomówstwo

Piotr Bein, 9.5.2021

U Pospieszalskiego w programie WartoRozmawiać gościli b. vice-minister zdrowia Zbigniew Hałat, ordynator oddziału zakaźnego Zbigniew Martyka, alergolog prof. Ryszard Rutkowski, prawnik Piotr Schramm i publicysta Tomasz Wróblewski.

Kwestionowali politykę MZ i rządu w walce z Covid-19, pisało RadioZet po zawieszeniu programu Pospieszalskiego w reżimowej telawiwowni TVP za naruszenie zasad etyki dziennikarskiej. Artykuł RadiaZet zawiera ankietę Czy polski rząd dobrze radzi sobie w walce z epidemią Covid-19? (86% odpowiedzi “Nie” 9.5.2021), zamiast “Czy jest uzasadnienie naukowe obecnej pandemii i lockdownów?” Manipulacyjka publiką, typowa dla covido-hasbary.

A jednak pogwałcili prawdomówstwo

Wróblewski potwierdził pandemię, choć niewielką w porównaniu z plagami (min. 2:30). Nic o oszukańczej, nowej definicji w deklaracji pandemii przez WHO, ani o braku sprawcy: rzekomego wirusa SARS CoV-2, do dziś niezidentyfikowanego ani nie zdefiniowanego genetycznie. Słusznie jednak mówi, że doszło do nienormalki “pandemia” przez erozję wartości i moralności społeczeństwa, które oddało suwerenność za materialny komfort i matczyne obiecanki bezpieczeństwa od rządu.

Hałat skorygował (min. 7:40) Wróblewskiego, że wypaczenia pandemiczne popełniły wszystkie państwa wg dyrektyw Światowego Forum Ekonomicznego, opartych m.in. na żydłackiej “filozofii” Billa Gatesa. Za mało powiedziane, gdyż taki Gates działa parę poziomów pod sterówką banksterii w hierarchii skrytej władzy światowej.

Martyka ws. braku naukowej podstawy obostrzeń nie porusza ściemy z identyfikacją śfirusa, ani równie bezczelnych chucp “choroba” covid i testy “diagnostyczna”. A to jest sedno pseudo-nauki u podstaw plandemii. Czy panowie naradzili się przed programem, o czym będzie mowa i prowadzący 🙂 Pospieszalski pilnował?

Prof. Rutkowski (min. 23:30) pośrednio potwierdza covida jako sprawdzoną chorobę z objawami o charakterze międzydyscyplinarnym. Palnął też populistyczną bzdurę: średnica wirusa a dużo większy otwór w tkaninie maski. To nie pojedynczy wirus (w hasbarze ilustrowany strasznie kolczasto i groźnie samotnie) rozchodzi się kropelkowo. W jednej kropelce są tysiące wirusów. Kropelka zatrzymuje się na masce. Pojedyncze wirusy organizm człowieka łatwo unieszkodliwia, gdyby przeszły przez maskę. Wg wirologii, do infekcji potrzeba jednoczesnej dawki wielu kropelek, zawierających miliony wirusów. Nieskuteczność masek wynika m.in. z:

  • nieprawidłowego używania masek (nawet N95!), także przez personel medyczny (widziałem u pielęgniarki przełożonej oddziału “covida” w szpitalu w Kanadzie),
  • bzdurnej teorii zarazków,
  • pominięcia istotnych czynników jak większościowy skład organizmu człowieka z mikroorganizmów (biom), którego równowaga zmienia się od zaburzeń “krajobrazu” ustroju człowieka,
  • naturalne i sztuczne pola torsyjne jako jeden z modyfikatorów biomu ludzkiego.

Gadka Rutkowskiego, apjać, przemilcza oszustwo z identyfikacją śfirusa. Podobnie mecenas Schramm skupia się na “ponadnormatywnych” ponad 130 tys. zgonów w rozgardiaszu medycznym picdemii, przechodząc do porządku dziennego pozostałych ofiar rzekomo od covida (min. 31:30).

B. epidemiolog kraju, Hałat nie zdefiniował się u Pospieszalskiego nt. śfirusa i choroby “covid”, choć rok temu twierdził w gadzinówce, że koronawirus to bio-broń: Nowy wirus jego zdaniem będzie powracał co roku jak grypa sezonowa. Czyli wierzy w istnienie SARS CoV-2 (dzieło inżynierii genetycznej) i choroby “covid”. Wg Hałata, WHO jak całe ONZ służy nie interesom banksterii a komunistów – czy to rosyjskich, czy to chińskich ostatnio. […] WHO, kiedy miało pierwsze informacje o nowym wirusie, szerzyło chińską propagandę i Zachód nie przygotował się na epidemię. Chińska hasbara robi dla globalistów, a w Wuhan macza palce USarelska agencja badań wojskowych, DARPA. Chiński artykuł naukowy o identyfikacji rzekomego śfirusa zdementował wiodący chiński autor artykułu.

Nieprzychylnie dla “bohaterów” u Pospieszalskiego

Większość gości i gospodarz WartoRozmawiać, nie kwestionują śfirusa ani covida-19. Jeden to karierowicz polityczny reżimu Polin połowy lat 1990-ych– b. podsekretarz stanu MZ. Żaden z dyskutantów ani prowadzący nie wytknęli reżysera i sprawcy plandemii: banksterię globalizmu i ich marionetki na wszystkich poziomach władzy! W ten sposób, jeśli doszłoby do rozliczeń, bekną tylko rządowi i instytucjonalni szabas goje (bo żydłak swojemu oka nie wykole).

Gdzie dyskutowana w programie przysięga Hipokratesa i imperatyw poszerzania wiedzy na bieżąco, doktorzyno Hałat? Wygadany, przytacza referaty naukowe i opinie uczonych, a rok temu podstaw pseudonaukowych żydłackiego szwidndla nie zweryfikował! Dzięki takim “doktorom”, naród zdurniał pod picdemię, w tym brać lekarska (kto z nich czyta prace badawcze?), a pod-lekarska służba zdrowia nie czyta, tylko słucha panów i panie doktoruf. Czyli słucha hasbary ludobójców, bo oni sterują (nie)rządami.

Kto ufałby Pospieszalskiemu? Zawsze w końcu okazywało się mimo deklaracji, że to pisowiec. Moim zdaniem pełni rolę kontrolowanej merdialnej opozycji, jak Carlson Tucker w FoxNews w USA. Nadaje trochę oczywistej prawdy przeciw systemowi, ale załgany zżydłacony system go potrzebuje dla pozorów demokracji i wolności słowa i prasy.

Widzimy w bież. przypadku jak Pospieszalski kryje najgorsze szwindle plandemii banksterskich globalistów. Pewnie miał pozwolenie na program, ściśle zaplanowany. Teatr z zawieszeniem go w TVP to ściema mająca dać mu pozory wiarygodności, a wystraszoną publikę jeszcze bardziej przekonać  do “covida”. Inny skrypt w okupanckiej telawiwowni nie ma racji bytu. Poczekamy, zobaczymy, ci zaserwuje o franskensteinowskich ludobójczych scypionkach na “covida”.

Grypa666 osobiście

Na początku br. policja RCMP chodziła mi po piętach za brak naryjnika . Pukali nielegalnie do domu, dzwonili z intencją “przekonwertowania” Grypy666 wydalonej z blogiem PiotrBein z WordPress.com najprawdopodobniej na wniosek (nie)rządu Brytyjskiej Kolumbii za pisanie prawdy o ich covido-chucpie.

Przydzielono mi “anioła stróża” z RCMP, bardzo porządnego i profesjonalnego oficera, nie tak jak niektórzy oficerowie w bezpośrednich interwencjach. Umówił mnie z koleżanką, pielęgniarką przełożoną piętra IOT covidowej, żebym pozbył się fejkowej wiedzy nabytej rzekomo “z internetu” (wg innego oficera RCMP, który dzwonił do mnie z próbą perswazji na oficjalną nutę covidową, niewiadomo skąd wyuczony nt. covida). Poszliśmy razem na rozmowę z pielęgniarką. Przyszła prosto ze swego poętra, w masce chirugicznej, przyłbicy i ubraniu służby szpitalnej.Rozmawialiśmy w lobby szpitala, wypełnione innymi,mogła łatwo przywlec coś swym pacjentom podłączonym do ludobójczych wentylatorów.

Następnie podnosiłem brwi bez ustanku, gdy rozmawialiśmy o najważniejszych kwestiach szwindemii: brak zdefiniowanego śfirusa, objawy covida jak zlepek sezonowych, picerski test PCR, zbrodnicze scypionki. Podałem ogólnie moją bazę wiedzy, dosłanie detali na żądanie. Zapytałem o jej bazę. Zdębiałem na odpowiedź: “Wytyczne otrzymane z góry”. Obiecał je skopiować dla mnie przez ofciera RCMP. Do dziś nie nie dostałem. Toteż poczytałem jednobrzmiące “wytyczne dla profesjonalistów służby zdrowia” na portalach federalnego departamentu zdrowia i Sanepidu Brytyjskiej Kolumbii. Byłem zszokowany, ile pseudo-nauki, niefaktyczności i wręcz błędnych procedur da się napakować w taki “dokument”, czczony jak Biblia przez personel medyczny.

Mamy przerąbane z takimi bliźnimi-fachowcami. Uny dlatego wygrywają przy ogólnej korupcji wartości społeczeństwa polskiego — najlepszy pod-temat dyskusji u Pospieszalskiego, od Wróblewskiego..

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/