Jim Stone: Nanoboty w scypionkach pobierają żelazo hemoglobiny i budują coś, co przyciąga magnes?


Źródło: blog Jima Stone’a

POWTARZAM: Wiem dlaczego szczepionka przeciwko COVID powoduje zakrzepy krwi

Przekład-skrót Piotr Bein

Jedna godzina nagrań ze szczepień na covida, po których magnes przyleha do miejsca zaszczepienia

Wcale nie chodzi o białko kolcowe. Szczepionka na covida powoduje zakrzepy krwi, bo jedynym łatwo dostępnym metalem w twoim ciele jest żelazo we krwi, a szczepionka zawiera nanoboty, które atakują krew, aby zdobyć to żelazo i z niego coś zbudować. A twoje ciało zostało przeprogramowane genetycznie po zastrzyku, aby produkować więcej nanobotów, które bardziej atakują krew.

Zasrzyk jest najbardziej złowrogą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiono w biały dzień potajemnie.

CO NAS CZEKA: Masowe nakazy obowiązkowych szczepień

Pisałem, że kiedy temat magnesów stanie się sensacją, zrobiliby zastrzyk OBOWIĄZKOWY. Dokładnie to próbują zrobić.Jeśli ludzi nie da się na to nabrać, zostaną do tego zmuszeni. Już ponad 200 uczelni wprowadziło obowiązek zaszczepienia się. Brak szczepień nie jest jeszcze nielegalny, ale zamierzają spróbować. Powodem jest to, że kiedy ludzie widzą wyniki szczepionki w namacalny sposób, jakim zdecydowanie jest magnes przyczepiony do kogoś, będą się opierać, a ten opór spotka się z siłą.

Miejsca wstrzyknięć szczepionek prawdopodobnie ulegną nekrofii i zamienią się w ogromne otwarte rany

Zakrzepy mają miejsce, ponieważ szczepionka atakuje krew, więc w miejscu wstrzyknięcia można zbudować coś metalowego (lub gdziekolwiek indziej wg zaprogramowania szczepionki do budowania rzeczy w twoim ciele) i jeszcze tego nie wiadomo. Ale patrząc na szeroki obszar budowy u niektórych osób, jasne, że budowane coś może zacząć odcinać dopływ krwi do otaczającej tkanki i może ona obumrzeć. Prawdopodobnie za kilka miesięcy zobaczymy ogromne i otwarte rany na osobach zaszczepionych.

Świat wkrótce zmieni się ogromnie na sposoby, o których nikt nie pomyślał. Szydło wyszło z worka: szczepionka już zasadniczo zmieniła tych, których zaszczepiono czymś innym niż sól fizjologiczna. Od kiedy ludzie mają magnetyczny punkt na ciele? To fundamentalna zmiana w ich życiu. To się mna pewno niedobrze skończy.

Doniesienia o białkach Magneto są uzasadnione, szczepienie najwyraźniej służy do zdalnej kontroli umysłu

100% informacji z cytowanego raportu poniżej pochodzi z 2016 r. lub wcześniej, mieli czas nad tym popracować. Szczepionka ma zainstalować zdalnie sterowany system w mózgach ludzi. Kontrolerzy będą mogli zmusić ludzi, by uwierzyli w cokolwiek lub działali jak kontrolerzy chcą

Byłby to koniec wolnej woli i powód powrotu Pana –

Z The Guardian w 2016 r. (tzn. ​​technologia jest starsza): Genetycznie zmodyfikowane białko „Magneto” zdalnie kontroluje mózg i zachowanie

Nowa metoda „Badass” wykorzystuje namagnesowane białko do szybkiej, odwracalnej i nieinwazyjnej aktywacji komórek mózgowych […]

MÓJ KOMENTARZ: Technologia jest tak stara, że to wszystko pozwolono opublikować w 2016 r. Niewątpliwości po odkryciu Gates i inni zaczęli natychmiast wymyślać, jak zrobić zastrzyk, który po wstrzyknięciu w ramię zbudowałby w mózgu wszystko potrzebne. Zastrzyk prawdopodobnie nakazuje organizmowi wyprodukować nanoboty, które budują co chcą, gdzie chcą. Muszą zaatakować krew, aby uzyskać żelazo dla białka Magneto, w wyniku czego powstają zakrzepy.

Co więcej, testy na covid, które wymazały płytkę sitową znajdującą się tuż przy mózgu, prawdopodobnie również zawierały tę technologię.

Cokolwiek robi ten zastrzyk, prawdopodobnie łączy się z 5G, tak jak wszyscy się obawiali.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/