Dyskredytujące zmyły przenikają do mediów, tak jak samo-propagujące scypionki w narodzie

Piotr Bein, 5.6.2021

Covido-dezinformacja od kilku mies. okupuje merdia w skoordynowanej hasbarze. Wolno łajać wyznaczone aspekty picdemii (wentyl bezpieczeństwa jak kabarety w PRL i obecnie w Polin), ale wara od świętości:

  • Wirus SARS CoV-2 istnieje, genetycznie odszyfrowany, obfotografowany, przyłapany in flagrante w każdym zakątku Ziemi.
  • Covid-19 to straszna wirusowa zaraza, trup pada gęsto, nadchodzą straszniejsze waria{n}ty.
  • Jedynym ratunkiem są szczepienia wszystkich, co kilka miesięcy, taki to straszny śfirus! Inaczej gospodarki się nie podniosą i nie ma po co przywracać swobód obywatelskich.
  • Do czasu zaszczepienia musiz nosić szmatę na twarzy i najlepij nie wychodź z domu, żeby nie zarazić innych, bo jesteś bezobjawowiec.
  • Sanepizdy-kapłani Globalnego Kościóła Sanitarnego wiedzą lepiej niż ty i teoretycy spiskowi na necie.

Udawana opozycja i tępiciele gwizdkowych

Kto powyższe kwestionuje, a nie daj Boże skutecznie krytykuje podważając dogmy Kościoła Plandemicznego, dostaje knebel, zostaje obżydzony publice i odstawiony od możliwości masowego przekazu.

Poza społ-sieciami, gdzie rzekomo pierwotnie ukazała się zajawka z Rense.com, nieoświeconą publikę zmyla także udawana opozycja:

Sumliński, producent covido-hasbary

Pospieszalski z “anty-covidowcami” w WartoRozmawiać pogwałcili prawdomówstwo

Lekarz Paweł Basiukiewicz — zbrodniarz przeciwko staruszkom

Ponadto, dyżurni pseudo-naukowcy podważają demaskowanie picdemii przez autentycznych gwizdkowych. Np. ten dyżurny Pharmafii się z tego żywi, wciskając pandemię, covida oraz skuteczność i bezpieczeństwo covido-scypionek.

Typowo, stróże z Pharmafii podają nieco prawdy (w tym przypadku zepsucie krwi od białka kolczastego i genocydalne skutki zascypienia mRNA), żeby kłamliwą resztę ośmieszyć, przypisując źródło informacji antyscypionkowcom, co ma ich dyskredytoiwać. Już parę lat temu lobby “gospodarcze” wciskało potrzebę łącznej walki z “przesądami” “foliarzy” nt. 5G i scypień; przypadkiem 🙂 trafili w dziesiątkę: największy skutek mają manipulacje ideologiczne, pozbawione prawdy naukowej, bo ta nigdy nie towarzyszy diabelskiej manipulacji.

Rense.com podłożył się pod dyskredytację

Rense.com nie zamieścił linku do domniemanego źródłowego memu, utrudniając weryfikację treści, co jest obowiązkiem publikującego a nie czytelnika. Hasbara znajdzie “foliarza-trampkowca” jako nadawcę memu i fotek.

Mem wymienia “prognozę” agentury Deagel, obnażoną wcześniej. Przypisuje Montagnierowi coś, czego on nie powiedział. W innym kontekście identyczną zmyłę podchwycił np. Mike Adams z NaturalNews i brać internetowa.  Nie trzymam kciuków, że hasbara znajdzie przy okazji sposób osmarować nobilistę za podważanie mantry pharmafijnej o covido-scypionkach.

Polskie tłumaczenie zachowało błędne maszynowe tłumaczenie  shot = “strzał” zamiast “zastrzyk”. Trudno zatem spodziewać się, żeby KIP weryfikował treść opublikowanego u nich materiału.

Neo-marxistowska pravda

Zindoktrynowani naukowcy z MIT wierzą, że idee są usytuowane kulturowo i historyczni, zatem dane o covidzie i ich wizualizacja manifestują głębsze kwestie polityczne o roli nauki w życiu publicznym. Tzn. nie chodzi o obiektywną prawdę, cel uczciwej nauki, tylko o ideologię. Metody można sfałszować (np. lipne testy PCR i przyczyny zgonu), aby tylko pasowały do plandemicznej polityki życia publicznego! Mają jednak pokorę przyznać wyższość niezależnej nauce, choć jedynie jako uzasadnienie odstępstwa od metody naukowej w zbrodniczej picdemicznej propagandzie, dla której za granty opracowują wzmocnienie z piekła rodem.

Ci neo-marxiści z MIT oficjalnie wierzą w covido-pandemię, racjonalność nakazów i wyższość skorumpowanej nauki. Wg nich, ponad wersją nauki opozycyjnej stoi konsensus kupionych badań, celebrowanych w skorumpowanych publikacjach. Zarówno laboratoria sekty establishmenckiego “paradygmatu” jak i publikacje naukowe kontroluje kieszeń globalistów. Zatem jaką logiką ci sami autorzy ocenili opozycyjną propagandę jako naukowo lepszą i lepiej komunikowaną?

Bat ideologiczny

Chodzi o neutralizację i dyskredytację opozycji, żeby zredukować jej wpływ. W samą porę na analizę skuteczności picdemicznej narracji i sposobów jej doskonalenia, opisane w artykule MIT badania na społ-sieciach trwały od marca do września 2020 r. Teraz obserwujemy zastosowania. Szykuje się frontalny atak na głosicieli prawdy o plandemii i jej scypionkach

Autorzy z MIT wnioskują, że skoro nie da się zbić obiektywnej prawdy opozycyjnej, pozostaje obrzydzenie jej publice: zaszufladkować orzeciwnika jak w udanych politycznych kampaniach, opartych na fikcji, fałszywych flagach, łgarstwach i masowej manipulacji. Artykuł powołuje się na wzorcowe szufladki z USA i globalne: skrajna prawica, Biali supremacjoniści, negaci zmiany klimatu, chrześcijanie… Skonfrontowany przez obiektywną naukę, przeciętniak odrzuci opozycyjne fakty wyłącznie ze swej pozycji ideologicznej.

Wobec naukowo lepszej opozycji, ideologicznie poparanym “uczonym” z MIT niewypadało sugerować wycieczek osobistych w stylu wyznawca teori spiskowych czy miejskich legend, a tym bardziej etykietek foliarz, śfir, dziwak, fanatyk… Słownictwo takie jest bogate w każdym języku, a merdia wiedzą jak je użyć, patrz np. atak gadzinówki na Ks. Prof. Guza i komenty od trolli Pharmafii. Uczciwy komentator zauważył (słusznie, sprawdzilem wszystkie komenty, ponad pół setki):

Ale MANIPULACJA Portalu!!! […] przeglądając pierwsze 2-3 strony można odnieść wrażenie, że nikt się z wypowiedzią księdza nie zgadza i wszyscy uważają go za ignoranta i ciemnogród. […] cała reszta, to opinie zgadzające sie z księdzem. Takie manipulacje zaczęły się dopiero w czasie tej tzw. pandemii i już to świadczy, że to wszystko jest delikatnie mówiąc – szemrane i komuś strasznie zależy na tym, żeby prawda nie wyszła na jaw. Stąd wszystkie głosy i nawet opinie zwykłych czytelników portali, które nie są zgodne z panującą i lansowaną narracją są usuwane lub ośmieszane.

Straszniejsze od zajawki Rense.com

Goje się samostraszą, a ich “media” dokładają do dyskredytacji ciężko pracujących nad wyłuskaniem prawdy. Identycznie jak w ruchu anty 5G:

Na górze bloga Grypa666 pod “TURBO-ALARM” znajdziesz niepokojące acz weryfikowalne materiały. Sugerują, że czy się zaszczepisz czy nie, skutki scypionki mRNA samo-propagują się na niezascypionych. Już w ubr. rozchodziły się informacje naukowe o możliwości szczepienia pałeczką wymazową w testach diagnostycznych.

Zabójcze elementy i tycie bio-sensory przenosi do organizmu z prezyzją namierzonej komórki nano-technika taka, czy taka i kto wie jaka jeszcze — wstrzykiwalna, wdychana, wsmarowana pałeczką wymazową, czy zawarta w piciu, pożywieniu, kosmetykach, odzieży. Oficjalne źródła naukowe potwierdzają B+R w dziedzinie nano-struktur potrzebnych ludobójcom do tworzenia w ustroju człowieka systemów totalnej nad nim kontroli, np.

Wyniki te płyną z programów B+R zaawansowanych technologii w oficjalnych instytucjach globalistów-ludobójców, takich jak DARPA (USA):

Materiały te przedstawiłem w krytyce działalności prof. Andrzeja “Frankenstein-Mengele” Krawczyka, kolaboranta w globalnym genocydzie. Ten “anty-foliarz” robiący dla bezprzewodówki, przywala teoretykom spiskowym i wyznawcom “legend miejskich” także na rzecz Pharmafii.

O co idzie w propagandzie pół-prawd covidowych

O masowym wzroście zgonów i in. zdarzeń zdrowotnych od momentu rozpoczęcia kampanii scypień donoszą służba zdrowia jak i domy pogrzebowe. Już 20 stanów USA prawem wprowadziło utylizację zwłok na nawóz rolniczy.

Czemu wobec tego brak wirusa SARS CoV-2 w otoczeniu i unikalne objawy u niektórych hospitalizowanych, bez znacznego statystycznie wzrostu ogólnej liczby zgonów wzgl. lat poprzednich?

Pacjentów szpitalnych zakaziło białko kolczaste tworzone przez mRNA z pałeczki. To ono samopropaguje się na in. pacjentów i personel. Miliony osób pozwoliły sobie wstrzyknąć mRNA, wprowadzili masowo do obiegu samo-propagującą bio-broń. Teraz wiadomo, czemu uczeni “nie zdołali” zidentyfikować wirusa odpowiedzialnego za fikcyjny “covid-19”.

W propagandzie pół-prawd, takiej jak w zajawce Rense’a, chodzi o odwrócenie uwagi publicznej od istoty problemu, o stłumienie, wyciszenie i ośmieszenie przełomowych informacji.

Na temat psucia krwi, zakrzepów itp. od wstrzykiwalnych scypionek wiadomo nawet ze ściervomediów. Tyle że dla zmyły połączyły to z “wirusem”, a nie z białkiem kolczastym wskutek wymazów testowych pałeczkami zakażonymi mRNA.  Zamiast zdjęć okropności jak np. w niezależnych badaniach słowackich, niech goje pooglądają fotki, nie wiadomo czy zrobione na covido-zaszczepionych.

Kiedy ktoś zamieści wiarygodny, sprawdzalny materiał niepożądany dla Pharmafii (np. taki na Rense.com), jej dyżurni skoszą go medialnie, powołując się na uprzednie potknięcia “antyszczepionkowców”, jak przytoczono w niniejszym wpisie.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/