Dlaczego Polak klepie biedę, a Chińczyk kupuje drugą gablotę

Dlaczego Polak klepie biedę, a Chińczyk kupuje drugie Porsche

…….

PB do nadsyłającego link:

Myślałem że wiesz: ż-banksteria załatwiła Polakom neoliberalizm, a Chińczykom prymat światowy w miejsce USraela, przeznaczonego na straty w nowej dialektyce “Zachód” kontra  “Chiny z doczepkami Rosja, Iran…”

Autor nie zna się na polityce i geostrategii ani na systemie żydlackiej władzy. Idiota poleca nam zabójcze Wi-Fi na każdym kroku. Kitajce to mają (5G) i na tym e-zamordyzmie odwzorowano kajdany covido-plandemii na Zachodzie. Wolałbym konika i chałupkę na wsi niż porsche w podziemnym garażu wieżowca.

Mamy w Kanadzie już chyba miliony imigrantów-milionerów z Chin (żydzi Haka?). Mój kitajski nowy sąsiad (nowiutka ogromna willa, jedna z czterech w miejsce posiadłości na 1 akrze podzielonym na 4 parcele, “trawnik” frontowy plastykowy!) z wiele młodszą żonką ma 2 rezydencje w Chinach i 2 tu. Ze swego tyciego tylnego trawnika ogląda ogrody i łąki na naszym 1 akrze. Mózgi podłączone do szajsfonów, tabletów, wi-fi, kompów, tv. Tacy pierwsi ustawiają się do covido-scypień. Materializm i konsumpcjonizm  = idiotyzacja i ochotniczy transhumanizm. Drugi znajomy świeży Chińczyk-imigrant przyjechal tu, bo za darmo ma opiekę nad autystycznym synem, którego myślę uszkodził scypieniami w Chinach. Tam podatnicy nie łożą na kaleki. Po otrzymaniu kopy materiałow nt.scypień, autyzmu i leczenia dietą itp., idiota oznajmił mi, że dostał termin scypień całej rodziny w ochronie autystycznego dziecka. Chyba się już zascypili. Nie rozmawiam, żeby nie dostać białka kolczastego od niego i dziecka, które on przewietrza na naszej ulicy.
Boże ratuj!

Masz jakieś przemyślenia, czy zaimponowało Ci porsche i szklane wieżowce? Kolega w Polin kupił sobie alfa romeo …made in China LOLArtykuł podaje: “postęp” Chin powiększył  rozdział bogaci-biedni.

To jest żydłacki trick, zastosowany na nas w UE: naobiecywać, a uny skorzystają najbardziej. Chiny produkują tandetę która zalega wysypiska globalnie. Ci co zarobili na tej tandecie, milionerzy chińscy masowo napłynęli do Kanady od ok. 2010 r. Za to, co już leży tu na wysypiskach, wykupują prawdziwy majątek; najlepsze wille, ziemię, kopalnie i złoża, farmy. Spędzają do 6 mies. tu, a pozostały czas w Chinach i gdzie tam jeszcze “zainwestowali” na świecie. Kanadyjczycy zostali praktycznie wyparci z prestiżowych dzielnic miast, ich biznesy upadają, a chińskie rosną,Kanadyczycy coraz bardziej zmarginalizowani i podzieleni tym sposobem żydłackim, tradycyjne wartości kanadyjskie na śmieciach ze szmelcem chińskim. 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/