Jeszcze jedna odgrzewana zmyła

Piotr Bein, 9.6.2021

Nadesłano mi z jakiejś społ-sieci, bez linku. Oczywiste, że autotłumaczenie z angielskiego. …

W Stanach Zjednoczonych Sąd Najwyższy odwołał powszechne szczepienia. Bill Gates, amerykański główny specjalista ds. Chorób zakaźnych Fauci i Big Pharma przegrali proces w Sądzie Najwyższym Stanów Zjednoczonych, nie udowadniając, że wszystkie ich szczepionki w ciągu ostatnich 32 lat były bezpieczne dla zdrowia obywateli! Pozew został złożony przez grupę naukowców pod przewodnictwem senatora Kennedy’ego.

Robert F. Kennedy Jr .: „Nowej szczepionki COVID należy unikać za wszelką cenę. […]

Nie przytaczam reszty, bo oczywista zmyła, np. Robert F. Kennedy junior nie jest żadnym senatorem tylko prawnikiem i aktywistą przeciw scypieniom. Korespondent nie zlinkował i nie wysilił się zweryfikować treści. Za to poszedł do autokosza. Nie mam czasu na użytecznych idiotów.

Zmyła jest agenturalna, bo antyszczepionkowcy tego nie czynią żeby siebie samych ośmieszać. To typowa robota Pharmafii i ich lokajskich dziennikurew w zmowie ze społ-sieciami, gdzie takie badziewie typowo najpierw ukazuje się. Użyteczni durnie przeklejają toto ze swoich szajsfonów do kogo się da.

Nobilista (Montagnier) nie powiedział, że zascypieni pożyją do 2 lat (błędnie przetłumaczono to na polski jako “przeciętna długość życia”). Błędy tłumaczeniowe, np. WHO to nie KTO tylko Światowa Organizacja Zdrowia.

Dr Yeadon nie jest profesorem. Łańcuszek żydłackich biznesów wyciąłem– świetnie podany, jeśli bez błędów i zmył, ale nie mam czasu weryfikować.

Z własności scypionek poza mRNA nie podano najważniejszej — samopropagacja, więc i niezascypionych spotka epidemia.
Prewencja przeciw białku kolczastemu istnieje (poszlaka, że pisane przez agenturę, antyszczepionkowcy podaliby): Iwermektyna, hydroxychlorochina i napar z igieł iglaków neutralizują białko kolczaste produkowane przez covidoscypionki.

Przeklejać każdy durak potrafi, od duraków korespondencji nie potrzebuję.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/