Piotr Bein: Agentura dyskredytuje “antyszczepionkowców”

Związane:

Dyskredytujące zmyły przenikają do mediów, tak jak samo-propagujące scypionki w narodzie

“Rewelacyjny” wywiad wanjajet agenturą

Jeszcze jedna odgrzewana zmyła

…..

Piotr Bein, 12.6.2021

Dyskredytować dla przykrycia genocydu

Filarem obecnej “pandemii” jest oszustwo, jakoby wirusa SARS CoV-2 wyizolowano i sekwencjonowano jego genom. Nawet gdyby istniał zespół symptomów “covid-19” od jakiegoś patogenu, to jak mu przypisać objawy w domniemanej infekcji, jeśli nigdy nie wyizolowano go w czystym stanie i nieznany jest jego genom? Nie da się też rozpoznać wariantów SARS CoV-2.

Pada cała wyjątkowa sytuacja “uzasadniająca” zbrodnicze scypienia, zaklazany prawem experyment na ludziach!. Strasząc wariantami, plandemiści naganiają celowo zmyloną publikę do ludobójczych “szczepień”, co gwałci przysięgę lekarską, Kod Norymberski i podstawowe prawa człowieka.

Covido-scypionek nie wypróbowano na wszystkich grupach wieku i ryzyka.Jak można ocenić wieloletnie i wielopokoleniowe skutki scypionki nietestowanej przedtem na ludziach, a administrowanej masowo globalnie od zaledwie od kilku miesięcy. W testach na zwierzętach po prostu masowo zabijała.

Covido-scypionko nie chronią od nabycia i przekazu infekcji, a są niezwykle ryzykowne, będąc bio-bronią genetyczną o skutkach katastrofalnych, o czym ostrzegają niezależni od plandemicznej kliki genocydalnych psychopatów.

Producenci covido-scypionek i większość rządów nie biorą odpowiedzialności za NOPy, gdyż te de facto experymenty na ludziach pozostają oficjalnie niezatwierdzone. Dopuszczono je w trybie nadzwyczajnym na czas “pandemii” narzuconej i zarządzanej przez lokajów globalnej kliki nielegalnie i bez uzasadnienia naukowego. Inaczej covidoscypionki nie miałyby żadnej, nawet oszustnej, racji bytu.

Kto obnaża i kwestionuje takie kryminalne szczegóły plandemii, wystawia się na zemstę psychopatów odpowiedzialnych za nie.

Zamach bio-techem na zdrowie i życie

Dyżurni merdialni Pharmafii kamuflują zamach zaawansowaną techniką rozwijaną od lat w laboratoriach i na uniwerkach globalnej kliki — USA, W. Brytania, Kanada, Chiny i gdzie jeszcze… Zabójcze elementy i tycie bio-sensory przenosi do organizmu z precyzją namierzonej komórki nano-technika taka, czy taka i kto wie jaka jeszcze — wstrzykiwalna, wdychana, wsmarowana pałeczką wymazową, czy zawarta w piciu, pożywieniu, kosmetykach, odzieży. Uny już 20 lat temu pracowali nad technologiami do tyrańskiej masowej kontroli, w tym bio-broń nano, binarna, genetyczna…

Oficjalne źródła naukowe potwierdzają B+R w dziedzinie nano-struktur niezbędnych do tworzenia w ustroju człowieka systemów totalnej kontroli drogą telefonii bezprzewodowej, a za ileś lat poprzez InternetCiał, globalną cyber-chmurę i SztucznąInteligencję.

Materiały na blogu Grypa666 pod “TURBO-ALARM” wskazują, że skutki scypionki mRNA samo-propagują się z zascypionych na niezascypionych. Artykuły naukowe traktują o szczepieniu pałeczką wymazową w testach diagnostycznych. Zastosowanie takich technologii w obecnej plandemii zaczynają potwierdzać niezależne badania.

Cudeńka bio-techu płyną z programów B+R w instytucjach globalistów, takich jak militarne DARPA w USA, co opisuję w krytyce działalności prof. Andrzeja Krawczyka, “anty-foliarza” bezprzewodówki, który przywala teoretykom spiskowym i wyznawcom legend miejskich także na rzecz Pharmafii. Lobby “gospodarcze” w Polin wciskało potrzebę łącznej walki z “przesądami” “foliarzy” nt. 5G i scypień.

Ostry wzrost statystyk zgonów i in. NOPów od momentu rozpoczęcia kampanii scypień odnotowują służba zdrowia jak i domy pogrzebowe. Już 20 stanów USA uprawomocniło utylizację zwłok na nawóz rolniczy.

Unieważnić test PCR

Test PCR nie nadaje się do diagnozy, gdyż może znaleźć w testowanej próbce niemal cokolwiek zadanego w postaci startera w tej procedurze, manipulowalnej parametrami testu. Prof. genetyki Roman Zieliński już w l. 1995-ch był wśród laboratoryjnych pionierów testów PCR. Polemizuje z 34 PANowcami, lokajami Pharmafii:

Testy RT-qPCR w odniesieniu do diagnostyki koronawirusa same się zdyskredytowały. Byłem jednym z pierwszych niezależnych naukowców na świecie, który poddał te testy kompleksowej krytyce. Procedurze testowania ludzi na obecność SARS-CoV-2 za pomocą RT-qPCR zarzuciłem m. in. amplifikowanie nieoczyszczonego materiału biologicznego, błędnie zaprojektowane startery, zbyt dużą liczbę cykli, niewłaściwe profile termiczne. Zwróciłem też uwagę na to, że przyczyną wyników fałszywie pozytywnych może być m. in. obecność w genomie ludzkim sekwencji homologicznych do starterów zaprojektowanych na geny koronawirusa. […] Ze względu na obecność sekwencji homologicznych i biologiczne zanieczyszczenia próby pobranej z nosogardzieli, rutynowe testowanie RT-qPCR nie nadaje się do diagnostyki SARS CoV-2. […] Po wielu miesiącach świat naukowy przyznał mi rację w 100%, a grupa 22 naukowców pod egidą dr W. Wodarga zażądała retrakcji artykułu Cormana-Drostena, na podstawie którego wprowadzono testy RT-qPCR do diagnostyki SARS CoV-2. 

Badania J. G. Blanca’ego potwierdzają diagnostyczną niedorzeczność testu PCR: Ani jednego z rzekomych 7 ludzkich koronawirusów nie wyziolowano naprawdę. Doskonalenie procedur i technik doprowadziło do większej szansy oszukania publiki i siebie, aż do komputerowej fabrykacji SARS Cov-2. Porównawszy rozmaite pod-sekwencje genomu rzekomego SARS CoV2 z genomem człowieka i listą genomów tysięcy mikrobów, Blanca wnioskuje:

występują dziesiątkami w genomie ludzkim i w genomach ok. 100 drobnoustrojów. Są w tym sekwencje startertowe testu, najdłuższe fragmenty wybrane losowo, a nawet sekwencje z [białka S, tzw. kolczastego] rzekomo specyficzne dla “nowego koronawirusa”. Test jest bezużyteczny i wszystkie dotąd wyniki “dodatnie” należy nakowo unieważnić i powiadomić oszukane osoby, w tym rodziny zmarłych.

Diagnostyczną zmyłę “test PCR” Pharmafia stosuje od dawna. USraelski sanepid wywinął ją z AIDS. Maczał w tym łapska dr Anthony Fauci, a dziś zagania pod igły covido-scypień. Przyjęto jako pewnik strzeżony przez bramkowych Pharmafii i ludobójców medycznych, że nieszkodliwy wirus HIV wywołuje AIDS, zlepek objawów z parudzies. chorób. Testem PCR “udowodniono” obecność wirusa HIV. “Zdiagnozowanych” gejów “leczono” specyfikiem, który ich dobijał. Kto się nie “leczył” w narzucony sposób, ten przeżył. Lekarza, który obnażył zbrodniczą szwindemię AIDS, Pharmafia ubiła “atakiem serca”.

Rozdwojenie jaźni “wirusem z Wuhan”

Jak testować nie znając genomu wirusa, testem jaki wyolbrzymia zanieczyszczenia bio-próbki związanej z rzekomą chorobą? Mimo to niektórzy publicyści za antyszczepionkową prawdą, bez sensu ni logiki łączą swą ideologię z tą prawdą naukową. Np. entuzjasta Trampka i zwolennik agenturalnej narracji o wirusie z Wuhan, Mike Adams (NaturalNews), zaklina się jednocześnie, że mamy pandemię. Mimo że jest to picdemia, Adams obstaje przy istnieniu jej rzekomej przyczyny: wirus z Wuhan. Rozdwojenie jaźni.

Widać po co merdia i politycy Pharmafii wałkują fałszywą narrację o “wirusie z Wuhan”. Plandemia wynika z planu globalnej ż-banksterii. Jego elementy mogą pochodzić z rozmaitych krajów, gdzie globaliści mają laboratoria i polityczne marionetki. Dla naiwnych wygląda to na rywalizację “państw” czy mocarstw, a wszystkie je trzyma globalna klika żydobanksterska.

Mike Adams zrezygnował z kursu na ludowe trybunały Norymberga2 po anonimowym ostrzeżeniu, że w to graj unym, którzy podobno gotują masakrę fałszywej flagi na antyscypionkowców i nosicieli broni. Więc żeby nie wywoływać wilka z lasu. Adams wycofał artykuł i ideę Norymberga2.

Adams re-publikował zmyłę, jakoby Luc Montagnier powiedział, że wszyscy zascypieni zejdą z tego świata w ciągu paru lat. Nic takiego nobilista nie twierdzi, a Adams to wciska. Widocznie będzie handlował wywarem z iglaków.

Zdyskredytować “antyszczepionkowców”

Zadedykowani przeciwnicy scypionek przejawiają wpływ Pharmafii. Łatwo takich wykorzystać przeciw ich szlachetnej działalności. Przypadek z dysydenckiej witryny Rense.com i merdialne potraktowanie Ks. Prof. Guza znajdziesz tutaj. Guz wyraża aprobatę Pospieszalskiemu, mimo że ten redaktor manipulacyjnego WartoRozmawiać nie zdemaskował łgarstw picdemii — wirusa SARS CoV-2 nie ma w otoczeniu, a “covid-19” to ściema.

Stracha jakoby składnik SM-102 w scypionce Moderny był toksyczny, promowali w dobrej wierze m.in. Jim Stone, Jon Rappoport i Mike Adams, jakby mRNA, nanocząstki czy samopropagacja scypionki i rozsiewanie białka S przez zascypionych nie były powodem do globalnego buntu. Wytwórnia dostarcza nano-lipid SM-102 (składnik otoczki cząstki mRNA) rozpuszczony w toksycznym chloroformie, który potem wyparowuje w procesie produkcji scypionki. Gdy miliony ludzi połknęły tę zmyłkę, dyżurni merdialni otrzymali na tacy bicz na przeciwnych covido-scypionkom.

Pharmafia puściła pod koniec ubr. zmyłę, jakoby pozwano naczelnego picdemistę z sanepidu (CDC) w USA za oszukańcze testy PCR. Obarczony jej autorstwem prof. Oswald skutecznie odbił cuchnącego szczura. Mimo to na pejsbóku zacytowano NaturalNews Adamsa jako źródło, z marszu osmarowane przez gazetę “USA Today” jako portal spiskowy i pseudonaukowy rutynowo publikujący fałszywe informacje. Gazeta twierdzi (słusznie), że prof. Oswald nie ma nic wspólnego z wpisem, lecz picdemicznie kłamie nt. wirusa i “covida-19”.

Zmyła powróciła pod innym autorem, drem wirologii i immunologii o nazwisku Derek Knauss. Admin tekstu nowej wersji na RightsAndFreedoms wierzy w autorytet Prof. Chossudovsky’ego z portalu GlobalResearch: Uwaga, po niedawnym fiasku wyszukiwania tożsamości Dra Derecka Knaussa, możliwe że linki pousuwano by zdyskredytować Doktora lub po prostu on nie istnieje. Dr Michel Chossudovsky jest prawdziwym doktorem, więc dolna część poniżej jest zweryfikowana i możliwa do ponownego zweryfikowania.

Chossudovsky rzetelnie sprawdza źródła, a w tym przypadku dołożył swą analizę picdemii pod tekstem Knaussa, fikcyjnego wg merdiów Pharmafii. Na portalu PrepareForChange, Knauss regularnie zamieszcza materiały bieżące z rozmaitych źródeł w zakresie tego portalu. Nie jest więc badaczem, a tym bardziej nie weryfikowałby 1500 testów PCR w USA.

Wnioskuję, że agentura podrzuciła odświeżoną zmyłę na jakiś portal i przypisała niewygodnemu im Knaussowi. Jak w pierwszej fali zmyły merdia Pharmafii rzuciły się w sukurs. Zdementowały autorstwo “dra Knaussa”, jak poprzednio “prof. Oswalda”, ale nie pic testu PCR. Cel osiągnęli, przy okazji dyskredytując bardzo aktywnego redaktora skutecznych antyscypionkowych mediów.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/