Szwajcaria: Oszukańcze „referendum” ws. lockdownów / MUST KNOW Deceptive Swiss referendum on lockdowns

Egnglish speakers, autotranslate this significant post.

Oszukańcze „referendum” w Szwajcarii…

17/06/2021 BY OPOLCZYKPL

Kilka tygodni temu podczas sobotniej demonstracji przemawiała mieszkająca od wielu lat w Szwajcarii aktywistka antycowidowa pochodząca z Pforzheimu. Brała zresztą już trzeci raz udział w sobotnich demonstracjach antycovidowych w Pforzheimie. Poprzednio gościła tu latem ub. roku oraz w zimie 20/21, opowiadając o totalitaryzmie covidowym panującym w Szwajcarii, oraz o antytotalitarnym antycovidowym szwajcarskim ruchu oporu. Podczas ostatniej wizyty poinformowała o mającym mieć miejsce w czerwcu referendum, w którym ludność Szwajcarii miała zadecydować o tym, czy rządcy Szwajcarii mają mieć prawo wprowadzania lockdownów w związku z ewentualnymi pandemiami, czy należy im tego całkowicie zakazać.

Wiedziałem już wcześniej o tym referendum. Pisały o nim także polskojęzyczne łże-media już w styczniu tego roku:

https://dziennikzachodni.pl/szwajcaria-przeprowadzi-referendum-w-sprawie-cofniecia-rzadowi-uprawnien-do-nakladania-blokad-z-powodu-pandemii/ar/c1-15401126


Mnie osobiście interesowało to, ilu mieszkańców wypowie się za zakazem wprowadzania przez rządców Szwajcarii lockdownów pod pretekstem pandemii. Pokazałoby to, na ile łże-medialne pranie mózgów i straszenie fałszywą pandemią odniosło w Szwajcarii sukces.

Dziennik zachodni zachwala „demokrację bezpośrednią” w Szwajcarii, która niestety już od dawna jest fikcją. Przed każdym ważnym politycznym referendum łże media uprawiają zmasowane pranie mózgów, co gwarantuje, że zgłaszane obywatelskie inicjatywy wypadają zazwyczaj po myśli rządców Szwajcarii i jej rzeczywistych właścicieli – światowej banksterskiej lichwy. Tylko w sprawach drugo- i trzeciorzędnych Szwajcarom banksterzy pozostawili prawo swobodnego wyboru. Niech myślą, że mają faktycznie „demokrację bezpośrednią”.


Zgłoszone przez „Przyjaciół konstytucji” referendum mogące zakazać rządcom Szwajcarii (najemnikom banksterów) prawo wprowadzania łamiących konstytucję lockdownów było jednak zagrożeniem podstawowych interesów światowej lichwy, przez co należało je „uwalić”. I tak zrobiono…
Referendum odbyło się faktycznie w ostatnią niedzielę – 13 czerwca. Tyle że Szwajcarzy odpowiadali na 5 różnych kwestii. Rządcy dorzucili bowiem jeszcze 4 inne sprawy, by w nich „rozmyć” rzeczywisty cel referendum, zgłoszony przez Przyjaciół konstytucji.
https://www.swissinfo.ch/ger/politik/abstimmung-13-juni-2021-schweiz-resultate-demokratie/46651288

Pozostałe kwestie były takie (tłumaczę je na język polski):

1) Czy jesteś za czystą wodą pitną (wolną od pestycydów przenikających do wód gruntowych i do rzek i jezior) oraz za zdrową żywnością (wolną od antybiotyków dodawanych do pasz dla zwierząt hodowlanych).

2) Czy jesteś za zmniejszeniem emisji CO2 o 50 % w stosunku do roku 1990 (chodziło o zgodę na dodatkowe wysokie podatki do paliw kopalnych, biletów lotniczych itp).

3) Czy jesteś za całkowitym zakazem dla syntetycznych pestycydów i innych szkodliwych/trujących substancji stosowanych w rolnictwie.

4) Czy jesteś za zwiększeniem uprawnień dla policji w walce z terroryzmem.

5) Ten punkt referendum, w zamiarze inicjatorów miał brzmieć: czy jesteś za odebraniem rządcom prawa wprowadzania lockdownów z powodów pandemii. Obawiali się oni bowiem, że fałszywa pandemia świrusa i narzucony pod jej pretekstem przez rządców lockdown (zamknięcie) będzie precedensem wykorzystywanym w przyszłości po to, by Szwajcarom pod byle pretekstem odbierać konstytucyjnie gwarantowane prawa obywatelskie. Zamiast tego pytania rządcy postawili inne: czy jesteś za przepisami Covid 19, uchwalonymi przez rządców na fali fałszywej pandemii. W przepisach tych chodziło m.in. o finansowe „wspieranie” (m.in ułatwionymi „kredytami”) osób, firm i branż najbardziej dotkniętych lockdownem.

Inicjatorów referendum w bezczelny sposób rządcy Szwajcarii oszukali – zamiast głosowania nad zakazem wprowadzania przez nich lockdownu dali pod głosowanie przepisy covid 19 o finansowym „wspieraniu” finansowych ofiar lockdownu. Nie pozwolili głosować o tym, czy mają prawo łamać konstytucję i narzucać totalitarne zakazy i nakazy. 

Inicjatorzy referendum naturalnie już zaprotestowali i już domagają się ponownego przeprowadzenia referendum zgodnego ze zgłoszonym przez nich pytaniem: czy jesteś za zakazem wprowadzania lockdownu przez rządców pod pretekstem pandemii. Ciekawe, co lichwiarze wykombinują, by ponownie uwalić to niewygodne dla nich referendum. Choć być może nie będą musieli tego robić. Wystarczy odpowiednia „obróbka” łże-medialna polegająca na zwalaniu ofiar zaszprycowania ludzi zmanipulowanym mRNA i białkiem kolczastym, oraz innymi świństwami, na rzekome ofiary kolejnych „mutacji” fikcyjnego świrusa covid-19, by do tego stopnia zastraszyć Szwajcarów, że większość będzie chciała lockdownów rzekomo ratujących im życie.


Gwoli ścisłości podam jeszcze, jak Szwajcarzy głosowali we wszystkich „referendalnych” kwestiach:
1) Odrzucili projekt czystej wody (wolnej od pestycydów) i zdrowej żywności (wolnej od antybiotyków). Nadal chcą więc być truci.

2) Odrzucili projekt zmniejszenia emisji CO2. Tu decydował zapewne aspekt ekonomiczny – po prostu nie chcieli zwiększonych podatków na paliwa kopalne, droższe loty samolotami itp.

3) Odrzucili zakaz stosowania trujących pestycydów i innych szkodliwych trujących oprysków. Nadal chcą być truci.

4) Zaakceptowali zwiększenie praw policji do walki z terroryzmem. Teraz wystarczy, by łże-media zaczęły stawiać znak równości między anty-covidowcami i terrorystami, by mogli rządcy Szwajcarii „legalnie” policją zwalczać antytotalitarny ruch oporu.

5) Zaakceptowali przepisy covid-19, które gwarantowały finansowe wsparcie najbardziej poszkodowanym lockdownem. Zapewne kierowali się poczuciem solidarności z najbardziej poszkodowanymi, co wydaje się słuszne. Na dłuższą metę jest jednak szkodliwe dla wszystkich Szwajcarów. Otóż i Szwajcaria jest już wysoko zadłużona. Oficjalnie zadłużenie budżetu liczone na głowę mieszkańca wynosi prawie 30 tys. euro:
https://www.live-counter.com/staatsverschuldung-schweiz/

A jako że zadłużenie państw zachodu w oficjalnych statystykach zawsze jest 3-5 razy zaniżone, można założyć, że faktyczne zadłużenie Szwajcarii na głowę mieszkańca wynosi 90-150 tys. euro. Przez lockdown zmniejszyły się wpływy do budżetu, wzrosły natomiast wydatki. Rządcy więc w przyspieszony sposób zaciągają kolejne kredyty nadal Szwajcarię zadłużając. I będzie to trwało dotąd, aż Szwajcaria zbankrutuje i zostanie zlicytowana. Wszak jednym z celów światowej lichwy, banksterów, jest przejęcie za długi całej planety na prywatną własność.

Nie dowiedziałem się więc, na co liczyłem – ilu Szwajcarów zagłosuje za pozbawieniem rządców prawa do wprowadzania lockdownów z powodu pandemii. Choć uczciwie przyznam się, że obawiałem się, iż łże-medialne i „oświatowe” pranie mózgów i tam osiągnęło taki poziom, że i tak większość Szwajcarów przyznałaby rządcom takie prawo. Niemniej jak widać sami rządcy Szwajcarii i ich mocodawcy obawiali się poddać tę sprawę pod publiczne ogólnokrajowe referendum i dlatego wbrew inicjatorom referendum nie poddali uzurpowanego przez siebie prawa do wprowadzania lockdownu pod głosowanie. 

Szwajcaria nadal pozostaje bastionem banksterów, zamaskowanym fasadową „demokracją bezpośrednią”. Tu tylko przypomnę, że dotychczas w latach 1960, 1970, 1981, 1995, 2011 i 2019 zloty grupy Bilderberg miały miejsce w Szwajcarii – także ten ostatni przed fałszywą pandemią. To właśnie w Szwajcarii, w  Montreux w dniach 30 maja – 2 czerwca odbył się ostatni przed fałszywą pandemią zlot Bilderbergów:

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-grupa-bilderberg-w-wielkiej-tajemnicy-radzi-w-szwajcarii-nad,nId,3016268#crp_state=1

I podczas tego zlotu zapewne dopinano szczegóły planowanej operacji fałszywej „pandemii”. Tu dodam jeszcze jeden ciekawy wątek „szwajcarski” –  jak pisze niemieckojęzyczna wiki, rodzice Klausa Schwaba, twórcy światowego „Forum Ekonomicznego” i „wielkiego resetu” mają korzenie szwajcarskie: jego matka pochodzi z Zürichu. Ojciec Eugen urodzony w Roggwil w kantonie Bern ma także szwajcarskie korzenie („Seine Mutter stammte aus Zürich. Schwabs Vater Eugen hatte ebenfalls schweizerische Wurzeln und wurde 1899 in Roggwil im Schweizer Kanton Bern geboren”). Ponadto należy Schwab do kierowniczego komitetu grupy Bilderberg„Zudem gehört er dem Lenkungsausschuss (Steering Committee) der Bilderberg-Konferenzenan” (https://de.wikipedia.org/wiki/Klaus_Schwab).

Tak więc widać już wyraźnie, kto stoi za światowym „forum ekonomicznym”, „wielkim resetem” i Klausem Schwabem. Jest on po prostu najemnikiem banksterskiej sitwy.

I jeszcze jeden szwajcarski „wątek”: po II wojnie powstały i w „neutralnej” Szwajcarii tworzone przez CIA tzw. „tajne armie NATO”. Najbardziej znaną była włoska Gladio, stosująca zamachy terrorystyczne, zwalane na Czerwone Brygady (https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Gladio). Szwajcarska tajna armia NATO nazywała się P26 (https://de.wikipedia.org/wiki/P-26). Ujawnienie istnienia tej zbrojnej bojówki było wielkim skandalem politycznym w niby demokratycznej Szwajcarii.

Szwajcaria od dawna jest bastionem banksterów, zakamuflowanym parawanem „demokracji bezpośredniej”. Jest to faktycznie tylko parawan. Bo czy ogłupiani i zastraszani przez łże-media i polityczne marionetki będące najemnikami światowej lichwy, poddani praniu mózgów Szwajcarzy zdolni są do świadomych, zgodnych i ich rzeczywistym interesem wyborów i głosowania w referendach?


Ciekawi mnie, co uczynią inicjatorzy referendum mogącego odebrać najemnikom bankstrów, rządcom Szwajcarii prawo wprowadzania lockdownów, po tym, gdy ich tak haniebnie oszukano? I co zrobią oszukani Szwajcarzy? Osobiście uważam, że jedynie masowe protesty i demonstracje mogą jeszcze powstrzymać narzucone nam totalitarny terror i zniewolenie.


Walcz w obronie wolności. Kto o nią nie walczy, gdy jest mu rabowana, nie zasługują na nią…


opolczyk

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/