A w szpitalu zmarło 27 chłopaków po szczepionkach

A w szpitalu na Szaserów: Zmarło im 27 młodych chłopaków ostatnio po szczepionkach. 

JegoMość Rafael Vel Ochman Komentarz w Gloria tv
12 czerwca o 8:06

Aktualizacja mojego stanu i nie tylko. 
Okazało się że dostałem małopłytkowości, czyli organizm zaczął niszczyć płytki krwi po podaniu pierwszej dawki Astra Zeneca. Miałem dwa razy przetaczane płytki i wczoraj dostałem steryd po którym podskoczyły do 22 tys. (norma to 150-450tyś.). 

Dowiedziałem się również, że tu na Banacha mają sporo ciężkich przypadków małopłytkowości po szczepieniach, a od znajomego lekarza z Szaserów, że zmarło im 27 młodych chłopaków ostatnio po szczepionkach. Mi póki co płytki nie będą potrzebne bo steryd zadziałał, lecz nie wiadomo czy nie będę musiał go brać do końca życia. Ale kto może niech oddaje płytki krwi bo dziś w dobie szczepień są ich olbrzymie niedobory. Mi uratowały życie. Dziękuję wszystkim za dobre chęci i oddaną krew i serdecznie Was pozdrawiam
Rafał

Dowiedziałem się też, że wszystkie szpitale mają obowiązek zgłaszania wszelkich powikłań poszczepiennych, ale w mediach jest absolutna cisza. Jest też dużo zgonów, które w ogóle nie zostały zgłoszone. Tak więc taka sytuacja. Ja drugiej dawki nie przyjmę bo by mnie zabiła. Nawet Pfizera czy innego gówna. Pozdro. 
Paweł Nogal

Chwała JegoMościowi, że publicznie daje takie świadectwo. Przyjdzie czas rozliczeń tych, którzy takich ludzi wysłali na eksperyment medyczny. Bezprawnie, bezpodstawnie, hipnotycznie!! 

Edit: czytajcie i lajkujcie tam komentarze. To jest pożyteczna robota, skierowana skutecznie do środowisk, które generalnie robią to co im media mówią. No i mamy oświecenie. Teraz pytanie: do kogo ci ludzie mają się zgłosić? 
Zmieniony ( 17.06.2021. )

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/